Cilvēku čipošana – joprojām sazvērestība?

Vēl tikai pirms pirms gada vietējā rečekistu komisija skaļā balsī apgalvoja, ka kovid afēras nolūks nekādā gadījumā nav saistīts ar cilvēku čipošanu. Tēze par to, ka globālo pārvaldnieku gala mērķis jau gadu desmitiem ir panākt cilvēku kontroli ar šādu implantu palīdzību visu šo laiku skaitījās ‘karstākā’ sazvērestības teorija. Bet kā ir šodien, kad visas citas jau ir realitāte?

Šodien jau lielā prese pavisam atklāti raksta, ka Pentagona  zinātnieki jau ir izstrādājuši tādu čipu, kas spējot atklāt kovid infekciju, kā arī attiecīgu filtru, kas spēj izņemt vīrus no asinīm.

Kaut ko tādu spēj izdomāt tikai DARPA – Defense Advanced Research Projects Agency. Un tā jau gadiem strādā pie šādām šķietami nākotnes tehnoloģijām, tai skaitā pandēmijas izbeigšanas tehnikas.

Viena no tādām tehnoloģijām tad arī ir šis čips, kas spēj diagnosticēt kovid, pirms tas kļūst par slimību un uzliesmojumu. Atliek tikai izdomāt, kā iedabūt to cilvēkos. Pentagona pārstāvji dievojas, ka it nemaz negrasās izsekot katru cilvēka soli. Nesenā raidījumā ar nosaukumu 60 minūtes Mats Hepburns, DARPA vadošais speciālists reakcijas jautājumos uz ‘pandēmiju’ demonstrēja želejveidīgu substanci, kuras nolūks ir nepārtraukti testēt cilvēka asins sastāvu.

Jūs to ievadāt zem ādas un tas ziņo, ka ķermenī notiek ķīmiskas reakcijas, kuru rezultātā jums simptomi būs tikai rīt.

Viņš paziņoja, ka iedvesmu idejai devis incidents uz aviācijas bāzes kuģa Theodor Roosevelt, kur pozitīvi testēti 1271 apkalpes locekļi.

Šis ir kā pārbaudīt dzinējus. Jūrnieki saņemtu šādu signālu, tad paši sev veiktu asins pārbaudi un testu. Tas sniedz vajadzīgo informāciju 5 minūtēs. Tas aptur infekciju pašā saknē.

Paši jūrnieki un pārējais militārais personāls diez vai būs sajūsmā par šīm idejām. Februārī NYtimes laikraksts ziņoja ,ka 1/3 militāristu atsakās vakcinēties tieši tāpēc, ka viņiem ir aizdomas par mikročipiem tajās, ar kuru palīdzību tiks veikta nemitīga kontrole, ka šīs vakcīnas atslēgs dabisko imunitāti un ka tas viss ir valdības masu kontroles pasākums.

DARPA krājumos ir vēl viens izgudrojums – filtrs, kas izņemot vīrusu no asinīm. Tāds eksperimentāls ‘ārstēšanas kurss’ tika veikts ar kādu smagā stāvoklī esošu pacientu, kas bija nonācis reanimācijā.

Jūs izlaižat asinis cauri šai mašīnai, tā izņem vīrusu un salej asinis atpakaļ – tā Hepburns.

FDA jau ir autorizējusi šo eksperimentālo procedūru ‘ārkārtas lietošanai un tā jau tikusi izmantota 300 gadījumos. Pentagonam ir vēl viena aģentūra ar nosaukumu Joint Pathology institute. Tā savukārt vāc inficēto karavīru ģenētiskā materiāla paraugus no visas pasaules. Viņu laboratorijās ir arī Spāņu gripas paraugi un 2005.gadā kopā ar Mount Sinai centru un CDC šis vīruss tika atkal atjaunots. Paliek tikai jautājums – kāpēc?

Kas attiecas uz augstāk minētajām čipošanas tehnoloģijām, tad šeit aizvien vairāk atklājas visi krīzes arhitektu patiesie nodomi. Izmantojot kā ieganstu nepieciešamību meklēt ķīmiskas reakcijas organismā, pirms cilvēks saslimst-  lūk arī viņu stratēģija, kā šos čipus dabūt organismos. Visprims tie būs tā saucamie biosensori. Tas jau ir nākamais etaps aiz vakcīnām, no kurām nebūs nekādas jēgas, par ko arī jau ir atklāti paziņots jaunajā stratēģijā, par kuru runāju pirms dažām dienām.

Līdzīgu tehnoloģiju jau pagājušā gada sākumā prezentēja arī kompānija Profusa. Arī viņi jau kopš 2018.gada izstrādā implantējamos biosensorus.

Protams, ka lielākā daļa cilvēku, padzirdot par šādām tehnoloģijām, šausmās noraustās. Tāpēc globālā pārvalde šeit cenšas izmantot dziļākas un pārdomātākas stratēģijas, kā nonākt līdz savam mērķim. Tāpēc tirgū masveidā parādās dažādi ‘gadžeti’, ar domu pieradināt cilvēkus pie tā, ka viņiem ir nemitīgi jāmēra visādi biometrijas dati, pulss, jāskaita soļi un tā tālāk-  tie ir visādi viedie pulksteņi un tamlīdzīgi.

Nākošais solis jau ir viltīgāks. Ali Express un Amazon jau krietnu laiku var nopirkt zem naga liekamo čipu. Tas domāts skaistā dzimuma pārstāvēm kā aksesuārs, lai pieradinātu viņas pie šīm ‘ērtībām’ – sadarboties ar savu viedtālruni caur šo ierīci, kas noslēpta zem nagu lakas vai mākslīgā naga.

Paralēli tam tādās ultraliberālisma pārņemtās sabiedrībās kā Zviedrija cilvēkiem jau pasen tiek piedāvāta brīvprātīgā čipošanās – arī tas viņu ‘ērtībām’ Dānijas kompānija Bichip piedāvā arī ieskatu nākotnē – kopējo digitālo maciņu un visus datus vienā implantā – turpat būs arī vakcīnu pases un digitālais ID.

Par visu ir padomāts. Prediktīvā jaukšanās cilvēku organismos, lai tur meklētu vīrusu, kas tā arī nav 100% pierādīts un izolēts, lai varētu runāt par tālāko ‘cīņā’ ar to – tāds ir šis plāns. Cik no cilvēkiem būs gatavi šim nākošajam solim un kontrolei pār saviem organismiem?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s