Reseta analītika II daļa. Negaidītā pandēmija vai rūpīgs plāns?

Turpinām Andreja Fursova analīzes konspektu. Šoreiz par to, kā notika gatavošanās tā saucamai pandēmijai un kad tad īsti tā sākās.

Sagatavošanās tam, kas notika 2020, risinājās ļoti ilgi. Pēc būtības tas sākās jau pagājušā gadsimta 70to vidū. Procesi, kas tagad notiek, bija iezīmēti Romas kluba ziņojumos – patēriņa ierobežošana, nulles izaugsme, tālāk bija ziņojumi par demokrātijas krīzi, kurus pasūtīja vēl viena nozīmīga globālistu institūcija – Trīspusējā komiteja. Ļoti interesantu lietu 1995.gadā aprakstīja Kristofers Lešs –elišu sacelšanos un demokrātijas nodevību pēc PSRS sagraušanas, ko viņi uzsāka veikt tāpēc, ka vairs nebija kā priekšā izlikties. PSRS vairāk nav un izkārtne ir lieka, var spļaut visiem acīs, nav nepieciešams rēķināties ne ar tautu, ne tai kaut ko nodrošināt. Tieši šis process pakāpeniski pieņēmās spēkā un kad bijušo socvalstu resursi tika apēsti, izrādījās, ka ir krīze un kaut kas jādara.

Iespējams, gatavošanās notika jau ilgi, bet kāpēc tik straujš aktivitātes uzliesmojums notiek tieši tagad?

Pirmkārt, tāpēc ka saasinājās krīze. Mums kaut kā nemanāmi pagāja 2018.gada konference Santa Fe pilsētā ASV, kurā tika prezentēti 6 ziņojumi. Demogrāfija, klimats, mākslīgā intelekta draudi un citas lietas. Tie bija ja ne satraucoši, tad katrā ziņā diezgan stingri. Starp citu, tur dabūja pa biksēm Švābs ar savu industriālo revolūciju. Uzstājās nevis zinātnieki, bet korporāciju vadītāji. Viņi skaidri pateica, ka krīze jau IR.

Tad krīze lika pasaules virsotnei sarosīties?

Vēl tai lika rosīties Trampa parādīšanās un attiecīgās kustības fenomens. Bet tīri tehnoloģiskās iespējas nodzēst iepriekšējo vēsturi parādījās tieši tagad – tās ir ciparu ierīces. Visi faktori noveda pie tā, ka vajadzēja atrast iemeslu, kas nostrādātu pārmaiņu veikšanai. Jau 2010.gadā Žaks Attali teica, ka jauno pasaules kārtību ieviest varēs tad, ja notiek pandēmija. Atcerieties, ka bija tāda cūku gripa? Tā bija repetīcija. Toreiz tā izgāzās, nomainīja arī PVO vadību, bet vietā atnāca citi blēži. Bet toreiz izdarīja galveno – izmainīja pandēmijas jēdzienu. Tagad zem tās definīcijas var palikt to, kas agrāk skaitījās vienkārša epidēmija.

Iznāk, ka kovid pandēmija kļuva par ieganstu darbībai, kuru arī gatavoja tikpat aktīvi?

Tas bija jau 2019.gadā, kad sagatavoja šo ieganstu, lai tad startētu. Event 201 bija štāba mācības. To laikā tika apspriests jautājums par skeptiķu informatīvo apspiešanu. Nesen NYtimes laikrakstā tika publicēts raksts – Nelien truša alā. Tas bija atklāts vēstījums sabiedrībai. Laikā, kad daudzi runā par kaut kādām sazvērestībām, Jums ir jāvēršas pie autoritātēm un oficiāliem avotiem. Neļaujiet apšaubīt ticību kovidam. Meklējiet informāciju google un wikipedia.

Jā, tāds raksts Nytimes patiešām bija un tas nav nekāds joks. To pat grūti nosaukt par propagandas rakstu, tas vairāk atgādina pamācību 5 gadīgiem bērniem, kad gādīgi vecāki viņiem māca ‘medijpratību’ – tieši par to tur rakstīts, stāstot metodes, kā izvērtēt ‘viltus ziņas’ un uzticēties autoritātēm, faktu čakeriem un tamlīdzīgi.

Ko varētu izcelt kā galveno šajā sadaļā – ir minētais paradokss tajā, ka planetārajiem pārvaldniekiem vairs nav vajadzības spēlēt demokrātijas teātri un tieši PSRS bija tas iemesls, kāpēc Rietumos dzīvoja labāk – uz kredītiem, ar nosacītām brīvībām, baudīja amerikāņu sapni- to lielais kapitāls bija spiests pieļaut ne tāpēc, ka tas būtu dabiskas sabiedrības tiesības, bet tāpēc, ka tas bija vajadzīgs kā aukstā kara reklāma.

Tieši šo paradoksu nekādi nespēj saprast tik daudzi cilvēki, kuri salīdzina šīs divas sistēmas un priecājas, ka PSRS sabruka un tagad mēs tikām ‘brīvajos’ Rietumos. Nekā nebija – par demokrātijas demontāžu un iespējām tagad parādīt kapitāla patieso dabu tika spriests jau sen – tagad šis process arī notiek un globālai elitei ir dziļi vienalga uz to, kā dzīvo vai nedzīvo zemākās masas. Viņi visu vāc sev uz augšu un mums atstāj tikai pašu izdzīvošanas minimumu, apturot patēriņu un ieviešot dresūru. Tāpēc ir rindas pie veikaliem, absurdie aizliegumi un viss pārējais – process tika gatavots desmitiem gadu. Tieši šī ir globālisma īstā seja, kas notiek tagad.

Tikai saprotot lielo bildi un izmainot ilūzijas, kādā mūs visu laiku turēja, varam kaut ko mainīt.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s