2 miljoni iemeslu (Ne)Vakcinēties.

Kā jau būsiet ievērojuši, režīms ir uzsācis masveida eksperimentālo vakcīnu propagandas kampaņu, izmantojot dažādas sabiedrībā zināmas un ne tik zināmas personas. Akcijas nosaukums ir 2 miljoni iemeslu vakcinēties un tajā tiek izmantoti manipulatīvi izteikumi par to, ka vakcinēšanās palīdzēšot atgūt daļu no cilvēku dabiskām brīvībām.

Tā ir ļoti dāŗga kampaņa un tajā izmantoti gan foto ar attiecīgiem uzsaukumiem, gan video rullīši ar uzrunām. Uzreiz jāatzīmē, ka šāds piegājiens ir vairāk kā nekaunīgs, jo šīs brīvības un pamata tiesības ikvienam pienākas bez manipulācijām, šantāžas un viltus. Tās ir nostiprinātas arī Satversmē. Iespēja normāli dzīvot, strādāt, satikt tuvos – padarīt to par manipulāciju instrumentu ir augstākā režīma nekaunība. Tas vispār nebūtu apspriežams. Taču vara grib piedāvāt Jums nedaudz atgriezt to, ko gada laikā ir atņēmusi – ja piekritīsiet Farmas eksperimentam ar potenciāli dzīvībai bīstamām sekām. Tāda ir šīs akcijas cena.

Taču šī propagandas kampaņa nav vietējā režīma izdomāta. Tā balstās uz rūpīgi izstrādātu psiholoģiskās manipulācijas shēmu, ko ilgstoši testējusi Britu valdības paspārnē esošā organizācija ar nosaukumu Behavioral Insights Team. To varētu tulkot kā uzvedības modelēšanas komandu un tieši ar to viņi nodarbojas, izstrādājot arī kovid propagandas šablonus.

Viņu mājas lapā var pavisam atklāti izlasīt, kas tika darīts, lai piespiestu cilvēkus pakļauties vakcīnu propagandai. Dotais ziņojums balstās uz to, ka ASV katrs ceturtais atsakās pieņemt eksperimentālo vakcīnu – lai arī realitātē, cerams, šis skaitlis ir lielāks. Komandas uzdevums šajā gadījumā ir izstrādāt efektīvāko manipulācijas stratēģiju jeb vēstījumus, kā ietekmēt cilvēku apziņas.

Tagad iepazīsimies ar viņu veikumu.

Pēdējo mēnešu laikā mēs izstrādājām, noslīpējām un testējām vakcīnu vēstījumus. Mēs izmantojām procesus, kas ietver  esošās uzvedības zinātnes literatūru, kas veltīta vakcīnu izplatības palielināšanai, veicot 5 testus ar 15 fokusa grupām angļu un spāņu valodās. Savā pēdējā testā mēs pārbaudījām 4 galvenos vēstījumus, lietojot savu tiešsaistes platformu uz 20.000 cilvēkiem.

Kādi tad ir rezultāti?

Pirmais vēstījums. Palīdziet saviem mīļajiem.

Šīs vēstījums trāpa pa cilvēku vēlmi aizsargāt un palīdzēt savai ģimenei un draugiem. Tas padara skaidru to, ka vakcinēt sevi nozīmē palīdzēt saviem tuvajiem, tai pat laikā nepārspīlējot vakcīnas spēju apturēt vīrusa izplatību.

Otrais vēstījums. Veselības aprūpes speciālistu apstiprinājums.

Tas izmanto uzticības un autoritātes faktoru veselības speciālistiem un uzticības personām. Tas izceļ faktu, ka daudzi no viņiem uzticas vakcīnai tik ļoti, ka to injicējuši paši sev.

Trešais vēstījums. Atgūt atpakaļ dzīvi.

Tas strādā uz spēcīgu motivāciju atgriezties pie ierastajām aktivitātēm un cilvēkiem, kuru pietrūkst, taču bez solījuma, ka dzīve kādreiz pilnībā būs tāda, kā līdz pandēmijai.

Cetrutais vēstījums. Testējuši tūkstoši.

Tas nostiprina ticību vakcīnu izstrādes procesam, bez iedziļināšanās tehniskajās detaļās un medicīniskos terminos. Šis vēstījums ietver sociālās pieņemšanas aspektu, norādot, ka miljoni cilvēku jau injicējuši šo ‘drošo’ vakcīnu.

Mēs lietojām divas mērauklas, lai izvērtētu šos ziņojumus – mūsu primārais nolūks ir uzticība vakcīnām, kas sastāv no drošības, efektivitātes un to nozīmes. Otrs punkts ir vēlme vakcinēties.

Visi četri vēstījumi palielina vakcīnu uzticību un vēlmi vakcinēties par 3-4 procentu punktiem – tas ir apmēram 6% relatīvais pieaugums. ASV tas nozīmē, ka ar to varētu vakcinēt vēl kādus 10 miljonus.

Kaut arī visi šie vēstijumi ir diezgan efektīvi, tomēr īpaši izceļas pats pirmais – palīdzība mīļajiem. Tas ietekmē faktiski visas grupas. Kamēr mēs rekomendējam visu vēstījumu rotāciju, šī konkrētā vēstījuma spēks ir jāizmanto kā vadošais elements visās vakcīnu kampaņās.

Tālāk mēs strādājam uz to, lai šos rezultātus nodotu attiecīgās politikas veidotājiem un visiem tiem, kas tos pārtulkos reālās pasaules vajadzībām. Taču mūsu rezultāti sniedzas tālāk par specifiskiem vēstījumiem – tie parāda, ka laba komunikācija ir spēcīgs instruments. Mēs rekomendējam visiem stratēģijas veidotājiem, politiķiem un pārējiem izmantot šos datus, lai pastiprinātu uzticību kovid vakcīnām.

Lasot šo, ikvienam saprātīgam cilvēkam vajadzētu rasties pretīgumam attiecībā uz šādām zemiskām manipulācijām. Manipulēt ar mīļajiem un tuvajiem, lai piespiestu cilvēkus pildīt globālistu iecerēto novakcinēšanas un pakļaušanas plānu? Jā, tieši tik zemu ir kritušas gan visu attiecīgo valstu valdības, gan ļoti daudzi tā saucamie ārsti, kuri aizmirsuši par Hipokrāta zvērestu un kalpo tikai naudai. Kur tad vēl pārējie ‘ietekmeļi’, kuri atklāti parāda to, kāpēc vispār viņi ir domāti. Slavenības, blogeri, pat mācītāji – visi pārdevušies Kultam un aicina tajā visu pasauli.

Starp citu, šo pašu piegājienu kādreiz izmantoja arī cigarešu reklāmās, sakot, ka tās apstiprinājuši ārsti un ka tās nav kaitīgas ne grūtniecēm, ne maziem bērniem. Jūsu veselība industrijai nekad nav bijusi svarīga, tās peļņa iet pāri līķiem un tā tas ir vienmēr.

Un arī tagad, pavērojot šos ‘2 miljonus iemeslu vakcinēties’, pamatā tur redzēsiet šos pašus vēstījumus dažādās versijās. Kā vienmēr, atliek jautājums par to, ko tad vēl cilvēkiem vajag, lai viņi pamostos?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s