Cilvēce kā Farmas eksperiments – izeja no hipnozes

Rokfelleri izveidoja moderno industriju, attiecīgos institūtus un eigēniku jau pirms gadsimta. No toksiskiem vakcīnu kokteiļiem līdz auglības apspiešanai un kontrolei pār agrikultūru – toreiz ieliktos pamatus šodien turpina attīstīt Bila Geitsa fonds un tādā veidā cilvēce ir kļuvusi par grandiozu eksperimenta poligonu.

Vēl svarīgāk par to bija vajadzība kontrolēt ļaužu prātus un iestāstīt mums, ka tikai doktori un zinātnieki ir tie, kas zina par katra veselību un labklājību. Cilvēkiem nekādā ziņā nedrīkst zināt par iekšējām dziedināšanās spējām, gara un miesas vienotību, holistisko pieeju veselības uzturēšanā. Pareizas diētas vietā pārtikas industrija ir piegrūzta ar cukuriem un palmu eļļu, dabisko ārstēšanās recepšu vietā ir toksiskie Farmas kokteiļi, kas izraisa narkomānijai līdzīgu atkarību. Šķiet, ka ‘veselības aprūpes’ bosi ir izdarījuši visu, lai nozagtu cilvēku veselību. Tomēr viss vēl nav zaudēts. Mūsu spējas atveseļoties nav izgaisušas. Tās gan ir pamatīgi noslāpētas, pateicoties gadu desmitiem ilgušai smadzeņu skalošanai un baiļu dzīšanai, ko dara industrijas pārvaldnieki un nekad tas nav bijis redzams tik labi, kā pēdējā gada laikā.

Tomēr saprāta dzirkstis nav zudušas. Pirms gada Ziemeļu Dakotas štatā risinājās intensīvas debates par likumprojektu HB1235 – tas paredzēja pārtraukt obligātās vakcinēšanas programmas un ļaut vecākiem pašiem izvēlēties, kādu medicīnu lietot saviem bērniem. Tādā ziņā tas ir vēsturisks un pirmais tāda veida likumprojekts ASV. Diemžēl soreiz tas tika noraidīts. Bet šovasar tas parādīsies vēlreiz. Par to cīnās aizvien vairāk ļaužu un tas parāda, ka šī kustība tomēr pieņemas spēkā, notiek dažādi pasākumi un konferences par šo tēmu un vakcīnu bīstamības jautājums tiek uzdots aizvien skaļāk. Un tas attiecas uz visām vakcīnām. Jebkura no tām drīkst būt tikai izvēle.

Viens no šī likumprojekta aizstāvjiem ir Larijs Palevsky, pediatrs no Ņujorkas. Viņa vārdiem sakot – zinātne ir mainījusies un mums tiek stāstīts par to, ka vakcīnas ir drošas un efektīvas. Taču aplūkojot to sastāvu, mēs redzam tur vielas, kas nekad nav testētas uz cilvēkiem.

Lielākā daļa no tām ir toksiskas un var nonākt smadzenēs- to mēs arī redzam attiecībā uz bērniem jau šodien. Mums ir lielākais bērnu skaits ar hroniskajām slimībām visā pasaulē. Kaut kas notiek ar viņu nervu sistēmām un imunitāti, kamēr varas iestādes turpina apgalvot, ka vakcīnu sastāvā esošām vielām neesot nekāda sakara tām izmaiņām, kuras notiek mūsu bērnos.

Viņam par šo tēmu ir vesela lekcija. Otrs ievērības cienīgs speciālists ir Džeimss Neuenšvanders, doktors ar 30 gadu stāžu, kura aprūpē ir tieši hroniskie slimnieki. Viņa teikais par vakcīnām skan tā:

Ar nelielu izņēmumu vienā Gardasil vakcīnas testā, neviena no tām nav tikusi pārbaudīta īstā, inertā placebo kontrolētā pētījumā. Bet tas ir zelta medicīnas standarts. Bez tā nav iespējams zināt, kādi ir blakusefekti. Ja vakcīnas patiešām būtu tik veiksmīgas sabiedrības veselības nodrošināšanā, mums vajadzētu būt veselākajiem bērniem pasaulē. ASV vakcinē vairāk, kā jebkurā citā modernā valstī. Bet izvērtējot rezultātus, parādās tieši pretējais. Mūsu hronisko slimnieku skaits ir pieaudzis no 12% līdz 50%. Un tie ir dati par 1986-2007. Obligātās vakcīnas ir varas pēdējais centiens kontrolēt tautas populāciju. Ja vakcīnas būtu drošas un efektīvas, cilvēki paši pēc tām stāvētu rindās. Nebūtu nekāda iemesla tās padarīt obligātas. Ja vecāki negrib pieņemt substances, kam nav ilgtermiņa pētījumu, kas nav pienācīgi testētas un par kurām neviens negrib uzņemties atbildību, tad tādām tiesībām ir obligāti jābūt.

Kevins Barijs, bijušais Ņujorkas advokāts un ANO pārstāvis, grāmatas “Vaccine Whistleblower’ autors runāja par to, kā obligātās vakcīnas ir pilnīgs visu 2005.gada Bioētikas un cilvēktiesību deklarācijas punktu pārkāpums. Kāds cits ārsts savā runā atklāja visu par tā sauktās ‘kolektīvās imunitātes’ manipulācijām.

Kāpēc ir pieņemams, ka sieviete var izlemt dzīvības un nāves jautājumu attiecībā uz savu nedzimušo bērnu, bet viņa nedrīkst izvēlēties to, kādas substances tiek/netiek injicētas piedzimuša bērna ķermenī? Šī pasaule ir pilnīgi ačgārna.

Bet kas tad ir tie, kuri apzīmē visus tos, kuri pamatoti apšauba vakcīnas, apgalvo, ka tās ir absolūti drošas un ir izveidojuši veselu propagandas industriju par šo tēmu? Bils un Melinda, PVO, CDC, Farma, dažādas universitātes, ‘oficiālie’ mediji un ANO organizācijas. Turklāt Bils sponsorē viņus visus! Līdz 2025 gadam vakcīnu industrija kļūs par 100 miljardu dolāru vērtu tirgu gadā.

Tāpēc Bila un Melindas fonds ir iemaksājis Harvardai vairāk kā 65 miljonus dolārus ‘dezinformācijas’ kontrolei un datu pasniegšanai tā, kā vajag šo vakcīnu agendas propagandai.

Taču par spīti visiem šiem centieniem noslēpt patiesību, visiem lēmumiem aiz slēgtām durvīm un visas atbildības noņemšanai no Farmas kompānijām, izmaksātā summa vakcīnu kompensācijas programmā ir 4.1 miljardi dolāru. Tas turklāt notiek ļoti retos gadījumos, jo pierādīt saikni starp vakcīnu un tās izraisītiem veselības bojājumiem ir faktiski neiespējami, kā mēs to redzam šodien, kur mirstība pēc vakcinēšanās ir tikai normāla un gaidāma statistika un nekāda sakara ar vakcīnām tur nav un būt nevar.

Kā var cīnīties ar PVO, kas ir visas šīs industrijas kungs un pavēlnieks, ko nopircis Bils par 3.5 miljardiem dolāru? Jau 2008.gadā bijušais PVO malārijas programmas vadītājs Arata Kochi runāja par to, kā Bila fonds faktiski izslēdz zinātnisku pieeju procesiem un tam būs bīstamas sekas visas pasaules veselības programmām.

Bils ir radījis karteli, kurā pētnieki ir saistīti savā starpā tā, ka veido sevi aizsargājošu tīklu. Līdz ar to panākt neatkarīgus zinātniskus pierādījumus kļūst aizvien grūtāk.

Un tas bija jau 2008.gadā – vēl pirms cūku gripas pandēmijas afēras. Par kādiem zinātniskiem pierādījumiem tad mēs varam runāt šodien? Kad Bils izmaksā miljardus PVO, Harvardai un citām universitātēm, CDC un Kaisera fondiem, lai tie ziņo par visu to, kas nepieciešams Bila interešu aizstāvībai un aprok visus patiesi būtiskus zinātniskus faktus un datus?

Pacelt šādu ilūziju slāni nav viegls darbs. Ja pat pasaulē atzīti zinātnieki tiek izmesti, tiklīdz aklāj savus pierādījumus un viņu darbiem uzliek veto varenais PVO, tad tam vajadzētu radīt pamatīgas bažas. Diemžēl daudzi neredz šo karteli, kurš padarījis krietnu daļu par neapzinātiem līdzstrādniekiem. Bet tā ietekme iet tālāk par veselības sfēru. Tieši tāpat apmaksāta tiek klimata izmaiņu afēra un arī tā ir multi miljardu industrija. Neskatoties uz to, ka no šo afēristu veiktajiem pravietojumiem par draudošajām briesmām nav piepildījies it neviens. Ir pat attiecīgs saraksts – pēdējo 50 gadu laikā veikti 41 klimata briesmu sprediķojumi un rezultāts no tiem ir apaļa 0. Bet tas netraucē štancēt jaunus.

Kamēr cilvēki ir nodevuši savu veselību un loģisko domāšanu šo visvareno organizāciju rokās, esam pazaudējuši ticību paši sev. Ar dažādām prāta kontroles metodēm mums ir iedvests, ka mēs neesam spējīgi paši atbildēt par sevi un ārstēties, tāpēc ir pilnīgā jāuzticas viņiem – doktoriem baltos halātos un ierēdņiem melnos uzvalkos. Bet tā ir grandiozākā ilūzija. Tieši tas veido bloku uz spēju saprast un dziedināt sevi pašiem – domu spēks ir varens instruments, ticība un zināšanas ir neaprakstāms spēks. Taču kur tas tiek izmantots?

Daudzi jūtas sakauti un zaudējuši, vērojot visu ķīmiju pārtikā un atmosfērā, piespiedu vakcīnas un medikamentu pārdozēšanu. Bet daudzi ir uzņēmušies atbildību par sevi paši, meklējot veidus, kā iegūt tīru pārtiku un izkopt veselīgu dzīvesveidu, kas noved arī pie holistiskas izpratnes par pasauli kā tādu. Nav arī grūti savilkt kopā vēsturiskās paralēles starp aizvien pieaugošo Farmas industrijas kontroli pār cilvēku veselību un hronisko slimību pieaugumu.

Šobrīd augstāk minētais likumprojekts HB1235 tika noraidīts. Bet ir ļoti svarīgi, ka tāda veida projekti turpinās un jautājumi tiek uzdoti. Tam jākļūst par kustību arī pašu cilvēku vidū un ikvienam ir jāuzdod jautājums par notiekošo šajā ‘veselības aprūpes’ industrijā – no kurienes tas nāk, kam tādi lēmumi ir izdevīgi un kas no tā pelna? Un tad visam var atrast sakni.

Otra būtiska lieta ir tas, ka mums ir jānomaina fokuss uz iekšu – uz sevi. Tikai tā var atjaunot ķermeņa un gara harmoniju un dziedināšanās spējas. Tā ir atgriešanās pie pamatiem un ticība sev, dabiskai imunitātei un tās izkopšana, apziņas atvēršana dabiskām un holistiskām praksēm. Jo viņi var nozagt prātu un ķermeni, bet nav iespējams nozagt garu. Tas ir spēcīgāks par visu. Vajag tikai savienoties ar to un sākt pieņemt lēmumus, balstoties uz iekšējo savienojumu, nevis akli ticēt Bila apmaksātiem ‘ekspertiem’ – saprast to, kas kontrolē attiecīgo industriju, ir labs sākums izejai no tās radītās hipnozes.

Izmantotais materiāls – šeit.

2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s