Praktiskā depopulācija – spermas kvalitāte krīt

NYtimes ir tāds interesants laikraksts. No vienas puses savā ikdienā tas nodarbojas ar to pašu, ko citi lielie mediji un izplata visādu propagandu, bet no otras puses, šeit ik pa laikam sastopami patiešām būtiski un nozīmīgi raksti.

Nytimes ir rakstījs par to, ka sociālais kontakts kļūst par luksus preci, bet virtuālā apmācība ir debilizācija nabagajiem, gan par to, ka PCR testi var būt līdz 90% viltus pozitīvi, kā arī publicējis rakstu par to, ka kovid vakcīnu testi vispār neparāda nekādu reālu to efektivitāti.

Vārdu sakot, šis ir viens no retajiem ‘mainstream’ medijiem, kurā ik pa laikam tiek atklātas kādas patiesības pērles, ja tās sanāk piefiksēt un noķert. Tagad tajā publicēta atklāsme par to, kas patiesībā notiek pasaulē un par ko būtu jāceļ daudz lielāka trauksme, kā par viltus kovidšovu. Vienlaicīgi tas atklāj arī rūgto patiesību par to, kā tad patiesībā darbojas baltās rases depopulācijas plāns.

Par ko tad ir runa? Par to, ka trauksmes zvani skan starp kājām. Respektīvi, strauji krītas spermas kvalitāte un reproducēties spējīgo spermatozoīdu daudzums- jau zīdaiņu vecumā puikām parādās dažādas ģenitālās anomālijas, aizvien vairāk meiteņu iestājas pāragra pubertāte un pieaugušām sievietēm vērojamas olšūnu kvalitātes problēmas un spontāno abortu skaits pieaug.

Turklāt tas nav tikai cilvēkiem- šādas anomālijas vērojamas arī dzīvnieku pasaulē. Jau pirms 4 gadiem viena no reproduktīvās veselības speciālistēm Shanna H Swan aprēķināja, ka no 1973-2011 gadiem vidējais spermas daudzums Rietumu pasaules vīriešiem ir nokrities par 59% Toreiz parādījās raksti par tā saukto “spermagedonu’ un par cilvēces risku drīzumā izzust, bet šī tēma nelikās tik svarīga, kā taurēšana par viltus klimata afēru un kur nu vēl tagadējais kovidšovs.

Bet Shanna ir uzrakstījusi veselu grāmatu par šo tēmu ar nosaukumu Count down un tajā šī trauksmainā situācija ir aplūkota dziļāk. Viņas ievads skan dramatiski. Kā modernā pasaule apdraud spermas daudzumu, izmainot vīriešu un sieviešu reproduktīvo spēju un apdraudot cilvēces rases nākotni.

Kas tad ir šī apdraudējuma iemesls? Modernajā pasaulē būtu grūti nosaukt kaut ko, kas tas nebūtu –tā ir dažāda ķīmija, pesticīdi, ātrās uzkodas, konservi un viss tas, kas šobrīd veido cilvēka modernā ikdienu, ja vien viņš nav noslēpies dziļos laukos un izmanto Dabas veltes no sava dārza.

Šodien dažādas ķīmijas kompānijas ir tikpat bezatbildīgas, kā pirms dažām paaudzēm bija tabakas kompānijas vai opioīdu ražotāji. Tās tieši tāpat ignorē savu produktu bīstamību un tām ir spēcīgs lobijs pret to testēšanu, tāpēc cilvēkiem ir visai maza nojausma par to, kas patiesībā ir ikdienas šampūnos, krēmos, zobu pastās un citā sadzīves ķīmijas produkcijā. Mēs esam laboratorijas žurkas katru mīļu dienu.

Tagad pievienojiet tam klāt eksperimentus ar vakcīnām- to ietekme uz auglību un reproduktīvo sistēmu absolūti nav zināma. Pirmie pētījumi par šo tēmu notiek tieši šobrīd un tie notiek līdz šī gada jūnija vidum- kad tiks publicēti pirmie rezultāti, nav zināms. Taču varas apmaksātiem medijiem tas netraucē izplatīt savu propagandu par absolūti drošām un viscaur pārbaudītām vakcīnām.

Bet spermas daudzums nav vienīgā problēma-  vērojams arī esošā daudzuma mazspēja- notiek procesi, kurā notiek bezjēdzīga riņķošana pa apli,  tā vietā, lai intensīvi trauktos pie olšūnas.

Ko tas nozīmē cilvēcei? Es nedomāju, ka cilvēce iznīks kā suga, bet es redzu ģimenes līnijas izbeidzoties ar tiem, kuri ir neauglīgi – saka Andrea Gore, neiroendokrinoloģijas profesore Teksasas universitātē.

Protams, NYtimes šeit piemin arī klimata pārmaiņas un nepiemin tādas lietas kā ķīmiskās trases – patiesībā mēs tiekam mērķtiecīgi indēti jau desmitgadēm no iekšpuses un ārpuses. Tāpēc nevajag domāt, ka depopulācija ir kaut kāds viens process vai darbība, ko var novērot un piefiksēt  -tas ir visu šo procesu kopums un darbība notiek visos virzienos.

Tomēr laikraksta padomi ir normāli un ikdienā piemērojami – Shanna Swan iesaka lietot stikla ēdiena traukus, izvairīties no plastmasas traukiem sevišķi mikroviļņu krāsnīs, ja to lietojat. Izvairīties no pesticīdiem un pēc iespējas lietot dabisko pārtiku, nesmēķēt un nelietot alkoholu – izmantot lina vai kokvilnas apģērbu, nevis vinilu un sintētiku. Izvairīties no dažādas liekas sadzīves ķīmijas un gaisa atsvaidzinātājiem.

Lai kā tur būtu, bet fakts ir acīmredzams un tas ir kliedzošs – depopulācijas plāns darbojas pilnā sparā un šodienas stress komplektā ar cilvēku kovidšova dresūru, vakcīnām un jau esošo neveselīgo dzīvesveidu un pārtiku ir pilnīgi pietiekošs faktors, lai realizētu genocīdu un masveida depopulāciju, cilvēkiem to pat neapzinoties kā mērķtiecīgu plānu.

Taču katram plānam ir tā izveidotāji un tā ieviesēji dzīvē-  pamēģiniet skatīties plašāk un atrast veidus, kā sevi no šī visa pasargāt. Pretējā gadījumā šādos tempos turpinoties augstāk minētajam procesam, faktiski līdz 2045 gadam baltā rase principā vairs nebūs spējīga vairoties vispār. Un tas būs noticis ‘civilizēti’, mierīgi, bez neviena šāviena – vienkārši iedarbinot nepieciešamos mehānismus, ķimikālijas, ideoloģijas un tamlīdzīgi.

Ja cilvēki nespēj saskatīt šīs tendeces un domāt plašāk, tad vairāk par kovidu un vakcīnām viņi nespēj saskatīt, kur nu vēl padomāt par to, kas pēc 3-5 gadiem notiks ar šo vakcinēto armādu. Globālisti taču neplāno šo visu uz gadu vai diviem – viņiem nav laika jēdziena, vienkārši depopulācijas plāns strauji ieiet savā noslēguma fāzē. Ir laiks to saskatīt un sākt domāt par veselības saglabāšanu, ja kāds vēl nav tam pievērsis uzmanību, tad ir pēdējais laiks – šis ir karš pret cilvēkiem, tikai te nav ātras iedarības lodes. Tā vietā ir lēna indēšana un veselības degradēšana, ko veic visas globālistiem pakļautās industrijas. Diemžēl arī veselības aprūpes sfēra mūsdienās visai maz patiesi rūpējas par to.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s