Tu esi Visums

Smadzenes ir Visuma atspulgs. Līdzības un proporcijas starp to uzbūvi un kosmiskajām struktūrām ir unikālas. Mēs esam viss tas pats – katra šūna ir mikrokosmoss.

Un tāpēc nekādu slimību patiesībā nav – ir tikai atdalītība no kopējā visuma Saprāta – tās pastāv tikai tur, kur kopējais ir sadalījies un tiek pavērsts viens pret otru. Vienotā apziņā esošais ar sevi nekaro, jo tajā nav pretrunu. Rokfellera medicīnā tādas sapratnes nav – tā ir pilnībā izdzēsta.

Šeit ir tikai pelņa uz slimo rēķina un Farmai nav izdevīgs vesels cilvēks, jo tas nenes peļņu. Tāpēc tā veido atkarību aiz atkarības un nekad neārstē cēloni jo tas, kas manifestējas fiziski, sen jau ir piepildījies smalkajos plānos.

Gan labās lietas, gan sliktās, atkarībā no katra apziņas līmeņa un spējas ar to strādāt apzināti – ja to neprot, tad to sauc par nejaušību. Bet tādas neeksistē, ir tikai likumsakarības. Tās var zināt un var nezināt, bet tās ir.

Tāpat nepastāv arī ķīmiski veidota imunitāte, jo tā nav izmērāma substance, bet gan vispārējais organisma sistēmu harmonijas rādītājs gan pašam sevī, gan mijiedarbībā ar apkārtējo vidi.

Bet to nosaka visu šo faktoru kopsumma, nevis apēsto tablešu vai saņemto vakcīnu skaits, kas šo harmoniju izposta.

Līdz ar to, visas mūsu izpratnes par to, kas ir slimošana, ir pašos pamatos nepareizas, ieprogrammētas un tās kalpo šīs sistēmas uzturēšanai.Patiesa atveseļošanās notiek tad, kad iestājas sapratne par sevi kā planētas sastāvdaļu, nevis kaut ko atšķirtu no tās.

Tam seko sapratne par cilvēka organisma filosofiju un to, ko katrs orgāns grib teikt, ja tas sāk sāpēt. Protams, ka lielākā daļa šo slimību, ko izdomājušas ‘zinātniskās institūcijas’ ir nepareizs dzīvesveids, pārtika un saindētā vide mums apkārt, tāpēc šeit darbs ar sevi ir jo īpaši nozīmīgs, lai vibrācijas būtu augstākas par šo vidi un spēj to visu transformēt, nevis savākt sevī un saslimt.

Par ko šeit runa? Tas ir neliels ieskats nākotnē, kad cilvēku apziņas būs sasniegušas to līmeni, kas ir vajadzīgs pārejai uz nākošo evolūcijas posmu. Tad šāda izpratne būs ikdiena, kad būs sabrukusi patreizējā tumšā sistēma, kriminālā Farma un visa šī iluziorā varas piramīda.

Šobrīd tā dzīvo pavisam nedaudzi, bet tikai tāda ir tīrās gaismas evolūcija. Taču tas kļūs par dzīvesveidu – bez tam tas nav nekas jauns, jo tā planētas vēsturē ir bijis un tas ir iekodēts šūnu atmiņās – kā dzīvoja senči, bet ne jau akmens laikmeta alās, kā mūs muļķo ‘oficiālā’ vēsture.

Un mēs runāsim ar putniem, zvēriem un viņi sapratīs mūs – tieši tā, kā tas vienmēr ir bijis, pirms tikām atdalīti no Vienotā lauka. Tas ir iemesls, kāpēc tik daudzi no mums šobrīd atrodas uz šīs planētas, lai palīdzētu tam notikt.

Tas ir iemesls, kāpēc tik daudzi no mums šobrīd atrodas uz šīs planētas, lai palīdzētu tam notikt.

Tas ir lielais planētas Pārradīšanas plāns, kas apzīmēts no augstākiem spēkiem un tam tā būs notikt – tumšais pleķis, kas šeit spurojas, ir īslaicīgs, bet gaisma ir bezgalīga un mūžīga.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s