Norvēģu žurnāliste aicina ziedoties kovid kultam

Vai ievērojāt, kā pēdējās dienās pamainījusies tā saukto ‘ekspertu’ un ‘žurnālistu’ retorika, kad sākās problēmas ar AstraZeneka vakcīnu? Daudzas valstis to apturēja, dažas no tās atteicās – Latvijā uz dažām dienām apturēja, pagaidīja ‘oficiālo’ viedokli un turpinās eksperimentu uz cilvēkiem.


Tai pašā laikā notikušas izmaiņas attiecīgās švakcīnas pasniegšanas veidā. Lūk – tepat vietējā vakcinatore Zavadska faktiski atzīst, ka miljoni vakcinēto piedalās eksperimentā, kura laikā tiks konstatētas dažādas slimības un blakusefekti, kas šobrīd nav pat zināmi.

“Mūsu visu uzdevums ir šo informāciju ātri izpētīt un izanalizēt, un saprast, vai vakcinācija ir saistīta ar slimībām vai arī tā ir vienkārša sagadīšanās,” teica IVP priekšsēdētāja.


Tas jau ir pietiekoši skaidrs mājiens uz to, ko visu laiku centās noliegt Rejbaltika – ja švakcīna apstiprināta ārkārtas stāvokļa dēļ un tai nav pabeigti pat klīniskie testi, kas turpināsies vēl 2 gadus, tad to nekā citādi nevar nosaukt, kā par eksperimentu. Ir tikai jāsaprot viena būtiska nianse – nevis švakcīnas radīja pandēmijai, bet plāndēmiju – švakcīnām.


Taču tas vēl ir sīkums, salīdzinot ar to, kāda ‘žurnālistikas’ pērle izskanēja pašā Norvēģijā, kur tika konstatēti šie trombozes gadījumi. Tur ir viens mirušais no asinsizplūduma smadzenēs un vēl trīs nonāca slimnīcā ar trombozi. Tur jau šī saistība faktiski ir atzīta, bet kādu risinājumu tam izgudroja medijos?


Norvēģu TV žurnāliste Linn Wikk pirms dažām dienām paziņoja – es labprāt mirtu no AstraZeneka vakcīnas.


“Dažiem ir jātop upurētiem karā ar koronu – tā tas ir visos karos. Šoreiz tā varētu būt es”


Tālāk viņa apgalvo, ka par spīti iespējami letāliem blakus efektiem un pat tad, ja saikne ar vakcīnu tiks oficiāli atzīta, viņa tik un tā būs priecīga to saņemt. Visām zālēm ir blakus efekti, bet vakcīnas esot vienīgā izeja no šī kara ierakumiem. Tāpēc dažus ir jāziedo, lai citi būtu droši.


Ko te vispār piebilst? Ja žurnālistei ir tāda vēlme, tad kāpēc ne. Protams, ka šāds “žurnālistikas” piemērs, ja to vispār var tā nosaukt, demonstrē kaut ko tik vājprātīgu, ka tam grūti atrast apzīmējumu. Tagad mediji cilvēkus cenšas iedrošināt švakcinēties pat tad, ja smagi blakus efekti un iespējami letālas sekas ir skaidri zināmas un paredzamas. Un zinot to, ka tas tā patiešām ir, cilvēkus jāmēģina pārliecināt, ka tā ir varonība, sevi upurēt tādā veidā, lai citiem būtu labi. Tāpēc šis tiek dēvēts par cilvēces karu ar vīrusu – kas ir tikpat manipulatīvs apgalvojums, kā jau esošais karš ar klimata izmaiņām. Karot ar Dabu un daļu no ekosistēmas, turklāt aicinot sevi upurēt kopējam mistiskajam “labumam”- tāda ir šodienas propgandas jaunā stadija. Tas sāk atgādināt senos acteku un maiju rituālus, kur viņi upurēja cilvēkus saviem dieviem, lai tie nedusmotos, spīdētu Saule un visiem pārējiem būtu labi. Tagad kovid Kults ir aizgājis jau tik tālu un atklāti prasa upurus.

Ja patiešām atrodas tie, kurus tas viss patiešām spēj iedvesmot un viņi ir gatavi atbrīvot planētu no sevis, tad droši vien tas patiešām ir kaut kāds risinājums. Tāpēc jau šī ir globāla pārbaude uz IQ. Dabiskā atlase tomēr pastāv.

Uz doto brīdi nedaudz Latvija nedaudz iepriecina -mums esot otrais zemākais švakcinēšanās rādītājs Eiropā. Tas vieš cerības, ka mēs šo testu tomēr spēsim nokārtot. Cerams, ka mūsu tautieši masveidā tomēr atteiksies no iespējas sevi upurēt uz Kulta altāra ‘kopējam labumam’

Ja cilvēki ļoti grib dzīvot, tad pat medicīna ir bezspēcīga.

One comment

  • Sveiks, Aivi!! esmu ilgstošs tavu publikāciju atbalstītājs un sekotājs… es arī roku tajā pat virzienā… saprotu, ka tev nav daudz brīva laika, bet , manuprāt , būtu labi, ja tu atvērtu savu FB mesengeri un paskatītos, ko es tev tur esmu iesūtījis… bet tas nu tavā ziņā… vienu gan es vēlos tev uzsvērt – tu visu laiku uzstāj uz vakcīnām-švakcīnām, taču būtībā, vajadzētu saukt par ”indēm” un bioloģiskiem masu iznīcināšanas ieročiem, jo vakcīnu definīcija ir – ”izdalīta un atpazīta vīrusa pilna genoma izdalīta štama, kura iedarbības nonivelēšana un iekļaušana vakcīnas sastāvā ar mērķi injicēt, lai organisms pret to cīnoties ar savas imūnsistēmas palīdzību, spēj izveidot antivīrusu organismā!!!” dotajā laika periodā šis c-19,20,21, utt, nav izdalīts, kā suga, bet tās indes, kuras cenšas ievadīt visiem, satur mistiska vīrusa genoma daļiņu, kura nonākot šūnā, veido proteīnus, kas paši rada šo vīrusu organismā, pie kam tas ir pastāvīgs un nebeidzams process – tātad ierocis – masu iznīcināšanas līdzeklis!!! un vēl – pašu ražotāju indes aprakstos ir minēti tādi ķīmiskie elementi nano daļiņu formā, kuri ir oficiāli deklarēti, kā indes un vēža slimību izraisītāji – svins, dzīvsudrabs, stroncijs, arsēns, alumīnijs un dzelzs, kas pa tiešo iznīcina imūnsistēmu, utt… nezinu, vai izlasīsi un tas jebkā palīdzēs tev turpmākajos rakstos, bet, ja tomēr… , tad atsūti ziņu mesengerī, lūdzu!!! e-pastu nelietoju…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s