Kovid un Vakcīnu dubultie standarti

Pēdējās nedēļās mediju attieksme attiecībā uz vakcīnu izraisītiem veselības bojājumiem atkal parāda to, cik ārprātīga visu šo laiku ir bijusi arī manipulācija ar tā saukto mirstību no vīrusa. Pareizāk sakot, vēl jau nemaz nedrīkst lietot tādu jēdzienu, kā kovid vakcīnu izraisīti bojājumi – jo oficiāli tā nenotiek.

Taču notiekošais ‘oficiālajos’ medijos demonstrē tik izteiktus dubultos standartus, ka tie nemaz vairs nevar būt vēl acīmredzamāki. Tas ir kaut kas vēstures grāmatām nākošajām paaudzēm, kurām mācīs par lielāko afēru cilvēces vēsturē, kā to varēja realizēt.

Mirstība no vīrusa vs veselības bojājumi pēc vakcinēšanās. Kā zināms, tad daudzas valstis pasaulē definē mirstību no vīrusa ļoti vienkārši – tas ir jebkurš cilvēks, kas miris vidēji 30 dienu laikā pēc pozitīva testa. – šis laika posms ir atšķirīgs vairākās valstīs – no 28 līdz 60 dienām. Tāda tendence sākās Itālijā jau 2020.gada pavasarī un tad tas izplatījās arī citās valstīs. Ar dažiem izņēmumiem, praktiski visa pasaulē nāve no kovid nozīmē jebkādu iemeslu, ja vien ir bijis pozitīvs tests. Pat tad, ja cilvēkam ir šauta brūce galvā.

Viens no amizantākajiem gadījumiem, kur cilvēks ir miris ar vīrusu, ir tas, kur policija viņu nošāva ar 7 lodēm, kuras apzīmētas nevis kā iemesls, bet kā vīrusa komplikācija. Ar šo piemēru kļūst skaidri saprotams, kā tiek definēta šī statistika un cik tā ir absurda.

Taču attiecībā uz vakcīnām un iespējamām letālām sekām vērojama pavisam cita, diametrāli pretēja attieksme. Šeit viss ir tieši otrādi. Varas iestādes un mediji dara pilnīgi visu iespējamo, lai ikvienā gadījumā noraidītu visas saslimšanas vai nāves kā vakcīnu sekas.

Smieklīgākais ir tas, ka tie paši žurnālisti un eksperti, kuri sprediķo pret ‘kovid noliegšanu’ izmanto tos pašus noliedzēju argumentus, kad jāaizstāv vakcīnas.

Tad lasāmi šādi izteicieni, kā šis, no ABC medija, citējot kādu ārstu:

Mums jābūt ļoti uzmanīgiem attiecībā uz cēloņiem. Būs nepatiesas sakarības, īpaši attiecībā uz vecākajiem un jau hroniski slimajiem cilvēkiem. Taču tāpēc, ka šie notikumi ir īsākā laika posmā, tas nenozīmē, ka pie vainas ir vakcīna. Aprūpes nami ir īpašas uzmanības sfērā, jo tur mīt ļoti trausla populācija un tur jāskatās viņu iepriekšējā slimību vēsture.

Redziet, kā. Šeit letālos gadījumus nevar izņemt no konteksta. Patiešām, no visiem mirušajiem pēc vakcinēšanās lielākā daļa ir tieši šie vecie un trauslie ļaudis, kuri jau bija slimi. Bet ir jābūt uzmanīgiem ar iemesliem, jo tas, ka B sekoja pēc A, nenozīmē, ka A izraisīja notikumu B. Citiem vārdiem sakot, ir liela atšķirība starp ‘ar’ un ‘no’ Taču vai šis arguments kaut kur nešķiet dzirdēts, vai to gadījumā nesaka kovid ‘noliedzēji’?

Raksts turpina.

ASV katru dienu mirst vidēji 8000 cilvēki. Daži no viņiem būs saņēmuši kovid vakcīnu.

Fascinējoši. Tātad katru dienu mirst 8000 cilvēku – jeb 3 miljoni gadā. Taču tas netraucē daļu no šīs dabiskās mirstības pierakstīt pilnīgi nesaistītam cēlonim un sacelt paniku – šeit taču neviens  neklausās argumentos par to, ka šis vīruss nav izraisījis neko vairāk, kā šo dabisko mirstību, vai ka tas var nebūt cēlonis daudzos vai pat nevienā gadījumā, ko tam piedēvē.

Reuters faktu čeks par vakcīnu radītiem bojājumiem saka to pašu.

Ziņas par nāvi pēc vakcinācijas nenozīmē, ka vakcīna ir iemesls.

PR kampaņas izmisums ir redzams gandrīz katrā virsrakstā. Piemēram, šajā – Pfizer vakcīna droši vien nenogalināja sievieti, kas mira īsi pēc tās saņemšanas.

Vai šeit –  Japānā sieviete mirst no asinsizplūduma smadzenēs dažas dienas pēc vakcīnes, bet saikne nav noteikta.

Vēl viens piemērs – 90 gadīgs vīrietis mirst pēc vakcīnas, bet ārsti saka, ka tās ir drošas. Un tā tālāk.

Ja kāds mirst pat divus mēnešus pēc pozitīva testa, tad viņu ieskaita kā kovid mirušo, ja kāds mirst divas minūtes pēc vakcīnas, tā ir sakritība. Tāda ir šīs propagandas morāle. Protams, nevar jau 100% apgalvot, ka visos gadījumos tā ir vakcīnas vaina – neviens tādas detaļas publikai nesniedz par katru gadījumu. Taču tendence gan ir redzama skaidri un gaiši. Divejādi standarti un divkosība.

Vislabāk to var redzēt UK, pēc AstraZeneca vakcīnas kampaņas. Pēc tam, kad vairākas valstis apturēja tās lietošanu, UK tieši pretēji, sāka parādīties raksti tās aizstāvībai. Un atkal tas ir globālistu propagandas rupors The Guardian, kurš šoreiz Deivida Spīgelhaltera personā atkārtoja to pašu ABC augstāk minēto argumentu.

Cilvēkiem ir raksturīgi redzēt saiknes. Bet mums jābūt uzmanīgiem tur, kur to nav.

12 mēnešus šī tēma par atšķirību starp ‘no’ un ‘ar’ tika spītīgi ignorēta, bet tagad pēkšņi to atklājuši vakcīnu uzspiedēji. Un neviens no tiem pat neredz pretrunas savā teiktajā. Turklāt šie dubultie standarti neattiecas tikai uz mirstību vien, tos izmanto arī pieļaujamā riska konceptā.

Programmā Good Morning Britain kāda britu doktore vārdā Nighat Arif turpināja iedrošināt lietot AstraZeneca vakcīnu, skaidrojot, ka tehniski vienmēr ir neliela iespēja dabūt trombu – taču tam nevajadzētu traucēt lielajai lietai.

Es redzu daudzus trombus, tāds risks pastāv 1/1000. Ja jūs esat lidmašīnā, tad šis risks palielinās. Ja sievietes izmanto kontracepcijas tabletes, tas arī palielinās. Cilvēki dodas uz slimnīcu pie ārstiem. Taču mēs tāpēc nepārstājam darīt šīs lietas.

Faktiski šī ārste argumentē, ka nevajag pārstāt dzīvot, balstoties uz 0.1% vai pat lielāku risku. Bet tieši tas taču ir kovid noliedzēju arguments attiecībā uz to, ka nevajag cilvēkiem atņemt dzīvi, balstoties uz praktiski tādu pašu iespēju saslimt ar vīrusu. Un arī šī eksperte acīmredzami nespēj saskatīt ironiju pašas teiktajā. Par tādiem argumentiem kovid skeptiķus lamā visu gadu, bet attiecībā uz vakcīnām šis arguments ir labs un pareizs.

Ja viņi grib definēt kovid nāvi 60 dienas pēc pozitīva testa, tad arī vakcīnas nāvei jābūt tajos pašos termiņos – tas taču būtu loģiski. Ja tā nenotiek – un saprotams, ka tā nenotiks, tad šeit ir atklāti un pilnībā redzami dubultie standarti, kas acīmredzami kārtējo reizi norāda uz šīs afēras patieso dabu un manipulācijām.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s