Lielais Resets – arī agrikultūrā.

Kas vēl ir lielais Resets un kā tas var izpausties cilvēku dzīvēs, ja viņi to laicīgi neaptur? Visai drīz to sapratīs arī tie, kas joprojām vēl to visu uzskata par kaut kādām sazvērestības teorijām. Jo tas tiešā veidā skars arī viņu vēderus.

Kovidšovs, karš ar klimatu un citas globālistu izdarības nav tikai raksti žurnālos vai runas Davosā. Tas viss ietver arī ļoti praktiskas lietas, tai skaitā arī pilnīgu pārtikas industrijas izmainīšanu – ierastās mājas saimniecības, gaļas un piena ražošana savām vajadzībām vai plašākam patēriņam, tas viss šajā plānā tiek kriminalizēts un apturēts. Šis plāns iet vēl tālāk un paredz pilnīgu gaļas, zivju un piena industrijas likvidāciju.

Par to atklāti raksta lielie mediji – piemēram, tas pats The Guardian. Tur ir raksts par Kalifornijas kompāniju Impossible foods, kuras vadītājs Patriks Brauns tieši tā arī dēvē savu misiju – likvidēt visu šo dabiski audzēto pārtiku, ko cilvēki darījuši kopš civilizācijas rītausmas un aizvietot to visu ar ģenētiski modificētu augu biomasu. Vairs nekādu lopiņu, putnu vai zivju audzēšanas un ēšanas. Tā vietā šīs un līdzīgo kompāniju zinātnieki un tā saucamie ēdiena tehniķi izstrādā katram no šiem produktiem ģmo aizvietotāju –  turklāt katram pasaules reģionam un kultūrai. Protams, visu šo ideju atbalsta arī ASV lielākais fermeris Bils. Viņš nav tikai planetārais dakters.

Ukraiņiem būs sintētiskais ģmo speķis, gruzīniem printētais šašliks, kas tad mums?

Es gribu apturēt dzīvnieku agrikultūru un likvidēt šo biznesu. Tieši tik vienkārši. Ne tāpēc, ka man nepatīk cilvēki, kas tur strādā, bet tapēc, ka tā ir pati destruktīvākā industrija uz Zemes – saka Brauns.

Viņa prāt, tieši dzīvnieku izmantošana pārtikā ir pats galvenais cēlonis ekoloģiskai katastrofai. Impossible Foods tika izveidota 2011.gadā un tai jau ir piesaistīts 1.3 miljards dolāru dažādās investīcijās. Kampaņā piedalās arī dažādas Holivudas slavenības, Jay-Z, Katy Perry, Serena Williams – vārdu sakot, viss sātanistu zieds. Protams, arī Silikona ielejas kompānijas. Jau šobrīd viņu produkts ar nosaukumu Impossible Burger ir pārdošanā tūkstošiem restorānu ASV, Honkongā, Singapūrā. Šobrīd tas nebūt nav lēts prieks – 2.25 kg šīs substances maksā 65 dolārus. Krājumā ir arī ‘neiespējamā cūkgaļa’ un cīsiņi. Bet laboratorijās tiek izstrādāti arī piena un zivju aizvietotāji.

Turklāt netiek slēpts, ka šī tikai ārēji ir ēdiena kompānija – tās būtība ir tā pati karošana ar klimatu, citiem vārdiem sakot cilvēces atmešana atpakaļ akmens laikmetā un 45% Zemes agrikultūrā apstrādātās teritorijas ‘atdošana atpakaļ Zemei’

Govis ir pārņēmušas visu planētu, mēs esam aizpildījuši ar tām visu ekosistēmu. Visur tikai govis. Tiksim no tām vaļā un ļausim dabai atpūsties – tā Brauns.

Viņa prāt, šī industrija ir aizvēsturiska un tai nav vietas jaunajā planētas attīstības stratēģijā. Lai cilvēki nedomātu, ka viss šis ir tikai kaut kāda tukša runāšana, tad paralēli tam turpat ASV notiek arī atbilstošas likumdošanas iniciatīvas ieviešana.

Kolorado štatā iesniegts likumprojekts ar nosaukumu PAUSE – Protect Animals from Unnecessary Suffering and Exploitation.

Tā būtība formāli ir uzlabot dzīves kvalitāti mājdzīvniekiem – šeit ir aizliegums tos nokaut, pirms tie nav sasnieguši 25% savas dabiskās dzīves ilgumu. Ir arī definēts, kāds tad tas katrai sugai ir – liellopam 20 gadi, vistām 8, tītariem 10, pīlēm un trušiem 6, aitām un cūkām pa 15. Respektīvi, tas pats liellops jātur nevis 2 gadus, kā tagad, bet veselus 5.

Tur ir arī paredzēta krimināla atbildība par tām darbībām, ko šobrīd ikdienā veic ikviens zemnieks – mākslīgā apsēklošana, dažādas pārbaudes, kas būs ‘iejaukšanās dzīvnieka ķermenī’ un tā tālāk.Un tur ir pat sadaļa, kas runā par seksu ar dzīvniekiem – laikam jau tā ASV ir kaut kāda ierasta prakse, ja tas īpaši jāuzsver kā dzīvnieku tiesību pārkāpums, vai?

Vārdu sakot, murgu pasaule uzņem apgriezienus. Un var jau būt, ka tas teorētiski izklausās labi un pareizi – dzīvnieku tiesību aizstāvji ir sacelti kājās un visi šādus pasākumus atbalsta ar visām četrām. Patiešām, pasaulē ir lielas problēmas ar to, kādā veidā šobrīd tiek mocīti šie dzīvnieki lielajās fermās un kažokzvēru audzētavās.

Turklāt daudzi patiešām to gaļu nelieto un tā ir garīgās attīstības viena no sastāvdaļām. Taču šeit ir runa par pavisam kaut ko citu – ne tikai par šīm lielajām fermām, bet arī par ikvienu pašu mazāko privāto saimniecību. Padomājiet, ko nozīmē turēt liellopu 5 gadus, cik tas izmaksā, kā tas praksē iespējams un cik tad maksās tāda, dabiska gala? Turklāt ne jau visi var tik viegli pārslēgties uz vegānisko dzīvesveidu, bez tam, šis piedāvājums lietot pārtikā ģenētiski modificētas substances – tas jau nav nekāds vegānisms, bet tāds pats eksperiments, kā masveida vakcinēšana. Turklāt ar vegānismu ir tieši tāpat, kā ar reliģiju – ja to sasniedz mierīgā pašizaugsmes ceļā, kad tas patiešām ir mīlestība uz visu dzīvo, tā ir viena lieta. Ja tas tiek padarīts par radikalizētu un agresīvu kustību, ko izmantot politisku mērķu sasniegšanā, tad tā ir pavisam cita lieta. Tad tas ir tas pats, kas pašnāvnieki – islāmisti, BLM, Antifa un tamlīdzīgi. Droši vien, ka piedzīvosim arī tādu fašisma paveidu un tā agresīvās izpausmes.

Tas jau arī ir visa šī plāna mērķis – apturēt šo pārtikas rūpniecību vispār, visas šīs zaļās afēras mērķis ir tikai viens – izraisīt badu pasaulē un uzsēdināt cilvēkus uz kaut kādas sintētiskās, ģenētiski modificētās, laboratorijās radītās ‘pārtikas’, kas tāda vispāŗ nav pēc definīcijas. Arī tas ir pilnībā jāizmaina, tāpat, kā tiek izmainīta definīcija vakcīnām. Un visa šī modificētās sojas un palmu ražošana pasaulē nodara ne mazāku kaitējumu, kā gaļas industrija. Ja izvēle ir starp gaļu un starp ģenētiski modificētiem Monsanto augiem, no kuriem tiek taisīti šie laboratoriskie brīnumi, tad diez vai to vispār var saukt par izvēli.

Kā tad viņi zinās, cik to lopu kuram ir un cik tie veci? Bet kāpēc tad ES jau sen tika ieviesta mājlopu reģistrācija ar numuriem ausīs?

Arī ASV tagad notiek tas pats, tur ievieš vēl papildus likumdošanu, kas ļauj izveidot reģistrācijas bāzes un visu šo dzīvnieku uzskaites sistēmu. Ja tas nepalīdz, tad no kurienes visādi Āfrikas cūku mēri un zosu gripas, kā rezultātā jau izkauti nez cik miljoni cūku un mājputnu? Paralēli tam, lielākais zemes īpašnieks ASV tagad ir Bils Geitss. Kopumā 19 štatos viņam pieder gandrīz 100 tūkstoši hektāru lauksamniecības zemes. Viņam pieder arī krietna daļa Monsanto akciju – tur viņš investēja jau 2010.gadā, nopērkot 500 tūkstošus daļu šajā kompānijā par 23 miljoniem dolāru. Tendence ir acīmredzama – savulaik šo zemi atņēma indiāņiem, tagad to pašu zemi pārņem vēlreiz un tur paredzēts nekas cits kā ģmo poligons.

Par visu ir padomāts. Atcerieties, kā savulaik iznīcināja ASV indiāņus? Vispirms tika izšauts viņu galvenais pārtikas avots – tie bija miljoni bizoņu. Arī to var nodēvēt par dzīvnieku tiesību aizstāvēšanu, jo princips taču bija tieši tas pats – likvidēt šos dzīvniekus kopā ar visiem cilvēkiem, lai tie viņus nelietotu pārtikā.Un tad viņus tīšām inficēja ar vējbakām, dāvinot inficētas segas. Šāds genocīda piemērs vēsturē ir bijis un atstrādāts. Vēsture taču vienmēr atkārtojas, ja no tās nemācās. Tagad indiāņu vietā esam mēs.

Mostamies.

2 komentāri

  • Nekads lielais restarts nebus un tas, ko raksti, ari nenotiks. Varbut tu programme nakotni un cilvekus, lai ta notiktu?

    Patīk

    • Ja pretosies ,nevis padosies,tikai tad iespējams novērst. Lasiet grāmatas pozitīvas, pozitīvas filmas skatieties, nedarīt viens otram pāri,sportojot, nemeditējiet- neļaujiet prātā iekļūt infekcijai. Un būs labi.

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s