Varas struktūras un mediji pret dabisko imunitāti

Garkalnes novada februāra informatīvajā izdevumā tika publicēts Domes sabiedriskās daļas vadītāja Mārča –Bauzes Krastiņa raksts. Ar ko tas saniknoja varas ‘oficiālos medijus’, plāndēmijas histērijas kurinātājus un par ko resorisko pārbaudi uzsākusi pat Valsts policija?

Par to, ka Mārcis popularizē veselīgu dzīvesveidu, kas ir svarīga dabiskās imunitātes sastāvdaļa. Autors aicina būt aktīviem jebkādā veidā, stāsta par to, ka smiešanās un smaids, komunikācija pieder pie garīgās veselības. Rakstā minēts arī vārda brīvības nozīmīgums. Protams, galvenā vaina, varasprāt, šeit ir nedaudz cita – un tas ir aicinājums vakcinatoriem uzrādīt atbilstošus dokumentus, ja gadījumā tie kādu cenšas pierunāt vai piespiest vakcinēties. 

Par laimi neesmu redzējis līķu kaudzes un uz ielām un nemaņā krītošus cilvēkus. Citi domā, ka masku vilkšana palīdz, lai mēs nekristu uz ielām kā ir redzēts Youtube sliktas kvalitātes novērošanu kameru ierakstos kaut kur Ķīnā. Laikam skaitās svarīgi, ka kādreiz arī kaut kas jāpasaka, jo brīva iespēja cilvēkiem izteikt savus viedokļus un atklājumus ir daļa no sabiedriskās veselības.

Tālāk seko dažādas receptes un ieteikumi, kā stiprināt savu veselību.

Ir arī savādāki dabīgi imunitāti veicinoši izstrādājumi un es iesaku lietot “Chyanaprashu”, kurš gatavots Indijā vai Latvijā….kādreiz, senajos Padomju laikos atceros, ka izmantoja kalnu Saules lampu, lai dezinficētu vidi un telpu. Tajos senajos laikos šī lampa bija zinātnes sasniegums. Kopš tiem laikiem tādas nekur neesmu redzējis. Rodas retorisks jautājums, kur ir lampas, kur ir zinātne? Kur tās atbalsts no mūsu valsts puses?

Vārdu sakot, autors no sirds informē cilvēkus par savām zināšanām veselīga dzīveveida uzturēšanai. Izlasiet paši šo rakstu un izdariet secinājumus.

Bet Delfu un varas struktūru uzbrukums tiek pamatots ar autora ieteikumu pirms potēšanās paprasīt sekojošus dokumentus –

– Preparāta kvalitātes sertifikāciju;

– Informāciju par preparāta ražotāju;

 – Preparāta ražotāja dokumentāciju, licences.

 – Izraksts par ražotāju/izplatītāju no vienotā uzņēmumu reģistra.

 – Izraksts par kompānijas pielaidi un akreditāciju.

 – Ražotājfirmas darbības licences.

– Preparāta kvalitātes pārbaudes un testu sertifikāciju.

 – Preparāta blakņu aprakstu.

– Ražotāja dokumentāciju par apdoršināšanas segumu nevēlamu reakciju gadījumā un apdrošinājuma summu.

– Potējošās personas dokumentus:

 a) izglītības dokumentus;

b) atestācijas dokumentus;

c) pielaides dokumentus;

d) sertifikātu par Covid-19 neesamību;

e) veselības karti;

f) apdrošināšanas polisi, kura sedz profesionālās darbības kļūdas.

Pēc augstāk minēto dokumentu iegūšanas pret parakstu paņemiet preparāta paraugu analīzēm, tad nododiet to LVĢMC uz ūdens ķīmisko analīzi. Pēc tam parakstītu dokumentu, ka pote  jums nekaitēs un ka potējošais uzņemās pilnu juridisko un finansiālo atbildību par iespējamām sekām.

Izdrukājiet šīs prasības un lieciet parakstīt
tām personām, kas taisās Jūs potēt ar apšaubāmam vakcīnām.

Vai tad šāds aicinājums būtu kaut kas pretdabisks, vai iegūt visu iespējamo informāciju par vakcīnām, to sastāvu, iespējamiem efektiem un apliecinājumus par atbildības uzņemšanos skaitās viltus ziņas un sodāmas darbības?

Acīmredzot, ka tā uzskata vietējā vara un mediji – cilvēks nedrīkst būt informēts un kaut ko pārbaudīt, viņam ir akli jātic Rebaltikai un Vakcinācijas birojam. Ja uz spēles tiek likta cilvēka veselība visam atlikušajam mūžam un pat dzīvība, bet viņam vienkārši jāpaļaujas uz eksperimenta labvēlīgu iznākumu, tad šeit mēs esam nonākuši pilnīgā totalitārisma neprātā.

Turklāt Delfi ir izošņājuši arī attiecīgās Telegram grupas, kur Māris piedalās – viņiem gan interesē visu pārbaudīt un zināt, bet vakcinēties vajag uz dullo. Vara atklāti demonstrē savas paranoiskās bailes un visur redz apdraudējumu savam vakcinācijas plānam – tas jau sasniedzis reliģioza kulta apmērus.

Tāpēc sekoja apvienotais Delfu un VARAM uzbrukums šim rakstam un autors bija spiests to atsaukt. Iesaistīta arī VP un Veselības ministrija.

Kā norāda ministrijā, “attiecīgajā rakstā pausti pārspriedumi un aicinājumi Covid-19 infekcijas izplatības saistībā, kā arī pausts aicinājums vakcinēties tikai tad, kad persona saņēmusi virkni dokumentu, kurus realitātē nebūs iespējams saņemt, līdz ar to faktiski paužot aicinājumu nevakcinēties”.

Ko nebūs iespējams saņemt realitātē un ja nebūs, tad kāpēc lai cilvēks pakļautu sevi nezināmas izcelsmes substancēm, par kuru sekām neviens nevēlas uzņemties atbildību?

Cita starpā, pats absurdākais VM komentārs noteikti ir šis.

VM uzsver, ka vakcinācija ir vienīgais drošais un pierādītais veids, kā sevi pasargāt no saslimšanas un smagas slimības gaitas.

Tikai vakcīnas, bet ne dabiskā imunitāte? Vai tāda vispār vairs neeksistē? VM uzskata, ka līdzšinējā gadsimtā sakrātās zināšanas, dabiskā imunitāte un organisma spēja pašam tikt galā ar vīrusiem tagad ir viltus ziņas un aicinājums kopt dabisko imunitāti ir sazvērestības teorija un sodāma darbība.

Interesanti, vai Latvijā ir vēl palikuši kādi normāli ārsti, speciālisti, kuri nav pilnībā pārdevušies Farmai, nebaidās par savu silto vietiņu un varētu komentēt šos absurdos VM izteicienus?

Lai aina būtu pilnīga, tad atcerēsimies pirms dažām dienām Kaspara Pudnika iesniegtās prasības visām attiecīgām iestādēm, VP ieskaitot, ar lūgumu izvērtēt LV Eirovīzijas dziesmu – tajā saskatāmi atklāti sātanisma un lgbt propagandas elementi, ko redz arī mazi bērni. Šeit gan iestādes nav tik naskas un VP vēl līdz šim brīdim nav atbildējusi. Tas raksts ir šeit, jo FB tādu uzreiz dzēstu.

Bet tas viss kopā parāda to skaudro realitāti, kādā mēs esam nonākuši – viss dabiskais tiek apkarots, bet viss nenormālais tiek slavināts un bīdīts pat mazu bērnu apziņās. Un to dara pati Latvijas Televīzija. Kad tiks sasniegts galējais punkts?

3 komentāri

 • Cerams, ka no tevis sagaidīsim skaidrojumu par Samantas Tīnas eirodziesmas video. Tu varētu būt viens no tiem, kas to diezgan precīzi varētu dekodēt. Viņi, kā parasti, mums kaut ko saka. Grūti saprast, kāpēc šādi video nu tiek taisīti jau arī Latvijā. Get ready for parade.

  Patīk

  • Negaisam un citiem….Tu labi noveertèji samaitàtàs tînas vèsti-es teiktu -provinciàli sagràbstīts formà,pat ar nolasàmiem simboliem ppàrpidîts un uz sàtanisma perversijàm vèrsts priekšnesums ,viña par varîtèm cenšas pietuvoties globàlistu pulciñam….!

   Patīk

 • Mjā, tiešām tā arī pateica? “VM uzsver, ka vakcinācija ir vienīgais drošais un pierādītais veids, kā sevi pasargāt no saslimšanas un smagas slimības gaitas”? Tātad atzīst, ka vakcīna no slimības nemaz nepasargā, bet saslimšanu padara vieglākā formā? Nonsenss. Tad kāda jēga potēties?

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s