Kur palicis Tanzānijas prezidents?

Satraucošas ziņas nāk no Tanzānijas. Tur pazudis tās prezidents Džons Magufuli. Tas pats, kas atteicās piedalīties kovidšovā, atmaskoja viltus PCR testus jau 2020.gada pavasarī un paziņoja, ka valstī nekādu vakcīnu nebūs.

Viņš ir apšaubījis šo vakcīnu drošību un atklāti nosaucis tās par bīstamām.

Protams, šāda uzvedība noteikti nepatīk globālistiem un pandēmijas afēristiem. Un tāpēc šobrīd kaut kas ir noticis. Magufuli nav redzēts vairākas nedēļas un notiek aktīvas spekulācijas par to, kur viņš varētu būt.

Izskan versijas, ka viņš ir hospitalizēts ar kovid un atrodas Kenijā vai Indijā, lai gan tam šobrīd nav pierādījumu.

Protams, ka Rietumu prese viņu dēvē par zinātnes pretinieku un populistu. Taču apgalvojumi par to, ka viņam nerūpētu iedzīvotāju veselība, ir visai melīgi. Kad viņš uzvarēja vēlēšanās 2015.gadā, tad viens no pirmajiem darbiem bija samazināt ierēdņu algas –ieskaitot savējo. Šie līdzekļi tika novirzīti tieši veselības aprūpei. Tai pašā gadā viņš arī atcēla Neatkarības dienas svinēšanu, bet naudu novirzīja pret holēras kampaņai. Veselības aprūpe ir bijusi Magufuli administrācijas viena no galvenajām prioritātēm. To apliecina fakts, ka Tanzānijas iedzīvotāju dzīves ilgums palielinās katru gadu, kopš viņš ir amatā. Turklāt negatīvā gaismā Rietumos viņu sāka rādīt tikai pavisam nesen – pirms tam viņš tika izpelnījies pat Sorosa atbalstīto mediju uzslavas, dēvējot par paraugu citām Āfrikas valstīm. Protams, ka tas viss mainījās, tikko viņš sāka runāt par kovidšovu. Tad sākās jau citas runas – pēc atkārtotas ievēlēšanas 2020.gadā Rietumi sāka dziedāt ierasto meldiņu par vēlēšanu pārkāpumiem un opozīcijas apspiešanu. Viss pēc ierastās shēmas.

Anti-Magufuli kampaņa pieņēmās spēkā, kad Maiks Pompeo ieviesa sankcijas pret Tanzānijas valdības pārstāvjiem. Tas bija viens no viņa pēdējiem darbiem, esot ASV valsts sekretāra amatā. Kaut arī oficiāli tās tika ieviestas par vēlēšanu pārkāpumiem, taču ikvienam ir saprotams īstais iemesls – Tanzānijas atteikšanās piedalītes kovidšovā.

Lūk, nupat pagājušā mēnesī britu The Guardian nāca klajā ar rakstu, kas faktiski ir visai atklāts vēstījums, ka Magufuli ir nepareizs un kaut kas būtu jādara. Raksts tā arī saucas –Āfrikai ir laiks izvērtēt Tanzānijas pretvakcīnu prezidentu.

Šeit gan nekas netiek rakstīts par kazām un papaijām, kāpēc to testi izrādījās pozitīvi. Bet tiek vaicāts sekojošais –

Kas kaiš prezidentam Džonam Magufuli? Daudzi cilvēki valstī un ārpus tās uzdod šādu jautājumu.

Tālāk laikraksts secina –

Magufuli uzkurina vakcīnu pretiniekus, kamēr pandēmija un tās jaunie varianti turpinās. Ar viņu kaut kas jādara tieši un atklāti. Jo viņa rīcība pakļauj miljonus cilvēku visā reģiona šim nāvējošajam un briesmīgajam vīrusam.

Nāvējošais vīruss ar 99% izdzīvošanas rādītāju?

Raksta autors tiešā veidā nenorāda, kas būtu jādara ar nepaklausīgo prezidentu. Šādi raksti arī nav tam domāti. Tā ir vienkārša un vienmēr pielietota propaganda, kas apzīmē kādu par vainīgo, rada atmosfēru un noskaņo cilvēkus uz to, ka kaut kas ir jādara – tā vienmēr notiek pirms oranžajām revolūcijām un režīma maiņām, ja kāds nedara to, ko prasa Rietumu globālisti. Kādām metodēm un kā to darīt, tas arī nav šo propagandas ruporu nolūks mums to paskaidrot, bet mēs taču to zinām no visas pēdējā gadsimta vēstures. Zīmīgi ir arī tas, ka šis raksts ir zem “Globālās attīstības” sadaļas. To sponsorē Bila un Melindas fonds.

Un tā divas nedēļas pēc viņu sponsorētā raksta, kurā tiek aicināts kaut ko darīt ar Tanzānijas prezidentu, viņš ir pazudis – turklāt šobrīd tiek izspēlēta versija ar kovid. Kas gan šiem propagandistiem būtu efektīvāk, kā parādīt pasaulei to, ka kovidšova un vakcīnu pretinieks pats tagad saslimis un varbūt pat miris?

Ja arī Magufuli tomēr pārdzīvo šo kovid vai to, kas viņam ir izdarīts, jebkurā gadījumā viņam spriedums ir pasludināts tik un tā. Arī šajā rakstā, ko publicējusi Starptautisko attiecību padome, tiek paziņots tas, ka Tanzānijas prezidents nav uzticams un viņa pret-kovid politika ir nepareiza. Tur ir skaidri pateikts, ka faktiski jānotiek apvērsumam valstī un kāda augsti stāvoša figūra valdošajā partijā var izmantot šo stāvokli, lai sāktu visu vērst pretējā virzienā.

Un tā atkal atklājas visa kovidšova patiesā nozīme un būtība – tā ir globāla afēra un nepakļauties tai, stāvēt par cilvēkiem un savu tautu nozīmē izsaukt šo afēristu dusmas un rīcību – vai nu tas būtu apvērsums šajā valstī, vai vienkārši atentāts, vai kā tagad ‘saslimšana ar kovid’, kā to pasniedz Rietumu prese.

Turklāt šis nav pirmais gadījums tai pašā Āfrikā. Tur pagājušā gada vasarā pēkšņi nomira Burundijas presidents, kurš arī negribēja kovidšovu savā valstī un pavēlēja PVO delegācijai aizvākties no savas valsts. Oficiālā diagnoze bija sirdslēkme. Bet viņa pēctecis tūlīt pat izmainīja visu kovid politiku un PVO atkal bija klāt.

Tā izskatās šī pasaule šobrīd un nekāda sakara te nav ar vīrusiem. Tā ir nežēlīga globāla politika un nepaklausīgo sodīšana – tas arī izskaidro to, kāpēc ir tik maz drosmīgo, kas spēj nostāties pret to un par savu tautu – negaidiet to no mūsu kangariem. Viņi gan var aiziet un pateikt tukšas runas par brīvības cīņām attiecīgos datumos, bet patiesu varonību mēs redzam pavisam citur – šobrīd politiski nostāties pret šo globālo tirāniju, tas ir milzīgs risks, tāpēc šeit jābūt masveida visu tautu kustībai, kas atbalsta šos cilvēkus.

Protams, varam nosūtīt vislabākās domas un mīlestības enerģiju Tanzānijas prezidentam, lai viņš tomēr atrodas, tiek uz ķepām un tur nav iespējams sarīkot kaut kādu apvērsumu.

Tāpat kā visiem citiem, kas iestājas par cilvēku brīvību un tiesībām. To var izdarīt piedaloties 20.marta globālajā pasākumā pret kovid tirāniju, kas vienlaicīgi risināsies daudzu valstu pilsētās – arī Latvija tur ir pieteikta.

Tikai kopā mēs varam apturēt šos plāndēmistus, vakcinatorus un citus globālistu rokaspuišus – parādīt, ka mūs nav iespējams iebiedēt un sašķelt. Piedalīšanās, saprotams, var notikt arī attālināti, vienkārši ģenerējot nodomus un strādājot uz visa šī globālā tumsas scenārija sabrukšanu. Kolektīvajai apziņai ir milzīgs spēks un tam ir izšķiroša nozīme. Tieši tāpēc cilvēku masveida atmošanās no plāndēmijas un vispārējās hipnozes ir ārkārtīgi svarīga.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s