Anti-Cilvēku agenda

Ir pienācis laiks, kad mums skaidri jānodefinē notiekošais pasaulē un arī mūsu Latvijā. Esat dzirdējuši par Lielo Restartu, dažādām klimata un absolūtās nulles agendām, ANO 2021, 2030, ID2020 un daudzām citām. Kas tās visas apvieno?

Tas viss kopā saucas ļoti vienkārši. Tā ir anti-cilvēku agenda, ja izmanto šo nosaukumu, jeb pret-cilvēku plāns, kā nu kuram labāk patīk. Un tā nav radusies ne šodien, ne vakar – šī ideja tiek lolota jau vairākus gadsimtus, sākot ar Maltusa pārapdzīvotības teoriju, turpinoties britu eigēnikas un nacistu prakses murgu pasaulē un tagad tam ir jauns nosaukums – ‘ģimenes plānošana’

Tur arī ietilpst viss tas, ko nemitīgi pasaulei cenšas iestāstīt šī anti-cilvēku plāna frontmens Bils un viņam līdzīgie. Kovid šovs ir tikai šī plāna gāzes pedālis – gāzi grīdā, tā savulaik teica kāds mums labi zināms ‘trekno gadu’ simbols politikā.

Bils Geitss ir visa šī plāna dzinējspēks un praktiski iesaistīts visā, kas tur ietilpst. Viņš investē ģmo augos un moskītos, sintētiskajā pārtikā, dažādos dzimstības kontroles projektos, ieskaitot čipus un atklātas sterilizācijas kampaņas, ģeoinženierijā, piedalās karā pret klimatu un apmaksā medijus, kuri to visu sludina par labu un vajadzīgu esam. Un protams, redzamākais rūpals ir kovid vakcīnas un eksperimentālā mRNA tehnoloģija. Šajā sakarā viņš ir arī viens no lielākajiem PVO finansētājiem, ir iesaistīts visas iespējamās starptautiskās vakcinātoru organizācijās.

Lai saprastu šī cilvēka – lai gan diez vai pareizi tā viņu saukt – fantasmagoriskās idejas, pietiek iepazīties ar viņa idejām par ģenētiski modificētiem moskītiem, kuri darbosies kā lidojošas šļirces, pārnēsājot vakcīnas. Lasot lekcijas par vajadzību visai cilvēcei savilkt jostas un karot pret Co2 izmešiem, viņš mierīgi pārvietojas ar savu privāto lidmašīnu floti apkārt pasaulei. Nepieciešamība bloķēt Saules gaismu un piespiest visus lietot printētu gaļu ir turpat – arī šīs idejas ir Bila investīciju portfelī.

Vārdu sakot, viss, ko dara Bils, tiek darīts ar konkrētu nolūku – aizvietot īstu dzīvi ar simulāciju.

Īstas pārtikas vietā 3D printeri. Īstas veselības vietā – viltus vakcīnu un toksisku zāļu kokteilis. Patiesu zināšanu vietā – nemitīga propaganda un smadzeņu skalošana. Īstas zinātnes vietā – afēras un meli. Un tā it visā.

Bet vislabāk šī pretcilvēku teorija ir redzama tieši oglekļa demonizācijā. Ja jūs padomāsiet mazliet dziļāk par to, kāpēc tā notiek, tad atcerieties, ka ogleklis savā būtībā ir visas dzīvības pamats. Arī cilvēks ir uz oglekli balstīta dzīvības forma. Tas ir atslēgas elements dzīvības eksistencei uz šīs planētas. Tad kāpēc tam tiek uzbrukts?

Tas arī atklāj notiekošā patieso un dziļāko jēgu, kas varbūt nav redzama no pirmā acu uzmetiena. Bet šī totāli antizinātniskā cīņa ar oglekļa saturu atmosfērā ir centieni demonizēt oglekli kā tādu un panākt tādu pasauli, kurā vairs nav tā saucamā oglekļa piesārņojuma. To viņi ir pasludinājuši par vainīgo globālai sasilšanai.

Cilvēka organisms sastāv no aptuveni 18.5% oglekļa. Tas, kā jau minēts, ir viens no atslēgas elementiem cilvēka eksistencei. Līdz ar to, ANO pasludinātais karš pret oglekli ir karš pret cilvēci kā tādu. Ir absurdi pasludināt karu pret kādu no periodiskās tabulas elementiem un Dabas sastāvdaļu, kas ir mūsu pašu ķermeņos. To vispār nevar izskaidrot citādi, kā tikai ar totālu karu pret cilvēkiem. Oglekļa dioksīds nav nekāds ienaidnieks, tas ir absolūti nepieciešams arī augiem – tas ir viņu skābeklis. Jo vairāk Co2, jo zaļāka ir planēta un tas viennozīmīgi nes labumu arī cilvēcei.

Ir daudz zinātnieku, kas par to runā – viens no tādiem ir Dr. Viljams Happers no Princetonas universitātes. Viņš savos darbos ir atspēkojis visus klimata Kulta pārstāvju argumentus, kā viņš to sauc un viņa viedoklis ir tieši pretējs.

Mums vajag palielināt C02 saturu atmosfērā, nevis to samazināt.

Happers paskaidro, kāpēc C02 piesārņojums ir vienkārši mīts. Dati par miljoniem gadu parāda, ka klimats vienmēr ir mainījies, kļuvis aukstāks un siltāks. Jo vairāk Co2 tiek injicēts kādā noslēgtā telpā, jo ātrāk augi vairojas un aug. Ja Co2 būtu planētai tik bīstams, tad kāpēc siltumnīcu īpašnieki lieto speciālus tā ģeneratorus?

Tie mīl oglekli un viņi no tā burtiski zeļ. Tas padara zaļāku visu planētu un līdz ar to izaug daudz vairāk pārtikas, kas spēj nodrošināt daudz vairāk cilvēkus ar to. Tieši tā ir dabiska un atjaunojoša sistēma, par kādu runā globālisti savos plānos – taču viņi to saka par tā saucamo zaļo enerģiju, kas ir tieši pretējs process. Co2 samazināšana atmosfērā novedīs tieši pie Zemes auglības samazināšanās, pārtikas trūkuma un bada. Vai tagad depopulācijas plāns kļūst redzamāks?

Turklāt uzbrukums notiek ne tikai ogleklim. Kā gan varētu aprakstīt Sauli, kas ir praktiski visas dzīvības un procesu ģenerators uz planētas Zeme? Bet Bils ar savu propagandas mašīnu iet vēl tālāk, vainojot Sauli globālajā sasilšanā un dažādu vēžu izraisīšanā. Cilvēkiem tiek iedvestas bailes arī no Saules un Bila plānos ir pat centieni bloķēt tās starus ar ķimikāliju izkaisīšanu atmosfērā.

Bailēs no Saules cilvēkiem tiek iestāstīts, ka viņiem jālieto dažādi ķīmiski pret Saules krēmi, kas tiešām var izraisīt ādas vēzi – arī šeit redzam tieši to pašu visa dabiskā aizvietošanu ar mītiem, māžiem un toksiskiem elementiem.

Ir patiesi pārsteidzoši vērot, kā kovidšovs ir paātrinājis šo anti-cilvēku plānu visā pasaulē. Tagad tam klāt nākušas arī eksperimentālās kovid nevakcīnas, kas tiešā veidā ķeras klāt ķermeņa šūnu programmēšanai.

Vai kāds var atbildēt uz tādu jautājumu  – ja šīs nevakcīnas iedarbina organisma šūnā programmu ražot kaut kāda mistiska vīrusa proteīnus, kuras organisms atpazīs kā patogēnus un sāks ar tiem cīņu, tad kāds ir šīs programmas darbības laiks? Cik ilgi tas notiks, kas un kā to atslēdz? Vai arī šūnas to tagad darīs visu laiku, ražos šos patogēnus pašas sevī?

Protams, nav nekā pretcilvēciskāka kā lokdauni, distancēšanās un uzpurņu nēsāšana, kas traucē saskarsmi, izdzēš cilvēka identitāti un dresē no viņa kaut ko citu. Kovidšova specoperācijā ir tik daudz anti-cilvēcisko elementu, ka tos visus ir grūti pat aprakstīt. Un tie ir tik absurdi, ka grūti noticēt cilvēku vēlmei tiem pakļauties.

Protams, rodas loģisks jautājums – bet kāpēc tad šī globālā elite to dara, vai tas neskar viņus pašus? Uz šo jautājumu atbildi Jūs sapratīsiet tad, kad iestāsies apziņas nākošais līmenis. Viņus tas neskar tāpēc, ka savā iekšējā būtībā viņi nemaz nav cilvēki un viņos nekā cilvēciska nekad nav bijis.

Līdz ar to šāda planētas un visas sabiedrības totāla transformācija, kas faktiski ir vērsta uz to, lai samazinātu tās pielāgotību apdzīvotībai norāda tieši uz to, ka viņu plānos cilvēki šeit nav nepieciešami, tie ir lieki un neko vairāk par apkalpojošo personālu te atstāt viņi neplāno. Kā tas viss izskatās, bija labi redzams filmā Avatar – ko gribēja izdarīt šie anti-cilvēki ar vietējiem un kas jāsaprot un kā jārīkojas mums, lai izglābtu sevi un savu planētu.

Jo tā ir mūsu mīļā Zeme, nevis viņu – ir laiks saprast, ar ko mums patiesībā darīšana gan globālā, gan vietējā mērogā, kas kuram kalpo un kāpēc šai necilvēku saujiņai tik labi der viss tas, kas iznīcina mūsos visu cilvēcisko.

Taču radošumu un brīvu gara lidojumu tie uzveikt nespēj. Un tieši tas ir mūsu galvenais instruments, atbrīvot no viņu hipnozes pēc iespējas vairāk Cilvēkus. Bet viņu instrumenti ir meli, varas ilūzija, neierobežotas finanses un manipulācijas. Ja tas nestrādā, tad viņiem nav varas pār patiesi brīviem ļaudīm.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s