Nav paredzētas lietošanai EU, ASV un Kanādā – Farmas dubultie standarti.

Plašu rezonansi vienā no Āfrikas valstīm Zambijā izraisījis fakts, ka tur uz pretvīrusu zāļu pudelītēm, ko izmanto kovid ārstēšanai, ir skaidri un gaiši uzrakstīts, ka tās nav domātas lietošanai ASV, EU vai Kanādā. Citiem vārdiem sakot, to sastāvs ir acīmredzami atšķirīgs no tā, kas tādās pašās pudelītēs tiek pildīts Rietumu valstīs. Līdz ar to rodas secinājums, ka Āfrikas valstīm tiek pielietoti īpaši, zemākas klases standarti un kā tad tas iet kopā ar Rietumos skandināto vienlīdzību un to, ka visas dzīves ir vienlīdz svarīgas?

Nekā neiet. Toties tas ļoti labi saskan ar miljardieru nemitīgi plānoto depopulācijas projektu un dažādām dzimstības kontroles programmām, ko viņi nemitīgi cenšas realizēt mazāk attīstītās pasaules valstīs un īpaši Āfrikā.

Šajā sakarā Zambijas politiskais līderis Dr. Mumba saka skaļus, bet ļoti patiesus vārdus. Materiāls ir šeit.

Zambija nedrīkst injicēt nekādas vakcīnas nevienā no mūsu ķermeņiem, pirms nav veikta rūpīga šo vakcīnu izpēte un analīze. Nekādu injekciju. Mums ir jāpaziņo, ka vakcīna nav droša tikmēr, kamēr tā nav zinātniski pierādīta, kā droša. Un to ir pierādījuši mūsu pašu zinātnieki, nevis kādu citu valstu speciālisti.

Man kāds jautās – kur tad mēs ņemsim savus zinātniekus un ārstus? Un es Jums saku-  ja mēs nevaram paši saprast, kas mums tiek piedāvāts, tad mēs nevaram piedalīties lemšanā tur, kur mums kaut ko piedāvā citi. Jo citādi mēs varam tikt noindēti un apmirt kā muļķi.

Mēs varbūt esam nabadzīgi, bet ne stulbi un varam izlasīt, ja uz vakcīnas rakstīts, ka tā nav domāta amerikāņiem vai eiropiešiem.

Kā tad mēs varam zināt, ka tas, ko saņēma Baidens, ir tā pati vakcīna, ko viņi sūta mums? Tas taču nav pārbaudīts, nav salīdzināta tā vakcīna ar to, ko saņemsim mēs. Un kad CNN saka, pat ASV prezidents saņēma vakcīnu, vai Jūs esat drošs? Vai esat analizējuši tās vakcīnas pilienu ar to vakcīnu, kas tiks injicēta Jums?

Ja mums  Āfrikā ir valdības, kuras ir korumpētas un kam interesē tikai Rietumu nauda, tad mēs varam apmirt kā mušas. Mēs nedrīkstam akli pieņemt visu, kas mums tiek sūtīts.

Un mana nostāja ir, ka es nevakcinēšos ne pats, ne ļaušu to darīt saviem mīļajiem un tuvajiem. Bet tie ir visi zambieši – līdz brīdim, kamēr mums ir 100% apstiprinājums no mūsu pašu speciālistiem, ka vakcīna ir droša.

Redziet, kā sanāk – no vienas puses ir pseido patriotisms un krokodila asaras, kad korumpētie politiķi vaimanā par cilvēku glābšanu ar šīm eksperimentālajām vakcīnām, kaut tie viņiem nekad nav rūpējuši.

Un ir šādi cilvēki, kas pauž rūpes par savu tautu gluži pretējā veidā – atsakoties pakļaut viņus zemāku standartu nezināmām substancēm un to iedarbībai. Kā saprast to, kas ir patiesa mīlestība un rūpes par savu tautu un kas ir salkani meli? Tam Jums ir domāta Sirds. Lietojiet to.

Šis laikmets sāk atgādināt senos Svēto Rakstu pravietojumus par to, ka tie pirmie būs tie pēdējie, bet tie pēdējie būs tie pirmie. Un patiesi, saprāta balsis skan no Āfrikas, kamēr mēs te ‘civilizētajā’ dzirdam tikai par vakcīnām un sodiem.

Mums vai tad nav vietējo, neatkarīgo zinātnieku un speciālistu, kas spēj veikt šo preparātu sastāva analīzi un paskaidrot cilvēkiem, kas tur ir iekšā un vai tā vakcīna, ko špricēja tiešraidē varnešiem, patiešām ir tāda pati, ko špricē veco ļaužu pansionātos?

5 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s