Gematria kā elites slepenā valoda.

Kas ir gematria? Vienkāršā valodā runājot, tā ir numeroloģiska sistēma, kur katram burtam atbilst savs cipars. Sākotnēji to izveidoja Kabalas praktiķi un to izmantoja, lai interpertētu Toras tekstus. Vienkāršā veidā tas izskatās, ka a =1, b=2 utt. Tādā veidā katrs vārds vai izteiciens veido kaut kādu ciparu summu vai kodu. Līdz ar to, ja viena vārda vai jēdziena kods sakrīt ar kāda cita vārda vai jēdziena kodu, var vilkt paralēles un meklēt saistību starp savstarpēji it kā nesaistītām lietām. Ja tās aplūko tikai kā rakstiskus jēdzienus mums saprotamā valodā, tad šo sakarību var neredzēt un nesaprast. Bet ja salīdzina šo jēdzienu slepeno kodu, tad bieži vien izrādās, ka tas ir viens un tas pats un ļoti iespējams, ka tā ir veidots apzināti.

https://www.gaia.com/article/what-is-gematria

Pastāv vairākas gematria kodu sistēmas- tā, ko izmantoja ebreji, ir arī grieķu versija un citas – katra no tām atbilst attiecīgam alfabētam. Bet ir arī vienkāršotā angļu valodai piemērotā versija un uz tās piemēra mēs arī aplūkosim, kā tas strādā. Te ir 26 burti un vienkāršā veidā ir tas pats a=1, z=26. To sauc par “English ordinal”

Ja izmanto otrādi apgriezto sistēmu, kur z=1, bet a=26, tad to sauc par “English reverse” Bet ir arī tā saucamais “English reduction” un “English reverse reduction”, kuru es šobrīd vēl īsti nesaprotu, bet patreiz to arī nevajag tik ļoti pētīt, jo mūsdienu pasaulē pastāv arī tāda lietā kā gematria kalkulators, kurš pārveido jebkuru vārdu vai izteicienu visās šajās sistēmās un parāda tā kodus.

Un šeit arī sākas pats interesantākais. Daudzi, kas ir interesējušies par pasaulē notiekošo, noteikti zina vai vismaz sāk nojaust, ka to pārvalda šaura elites grupa, kura spējusi faktiski uzburt veselu ilūziju un kontroles sistēmu, kā pakļaut neko nesaprotošos cilvēkus un piespiest viņus rīkoties tā, kā vajag šai elitei. Protams, ka acīgākie to sen ir sapratuši un šos plānus saskata, bet liela daļa joprojām dzīvo hipnozes un mediju varā. Un tas nav pārsteigums, jo patiesībā ir tikai 5-6 lielās mediju korporācijas, kurām tālāk pieder faktiski visi ‘oficiālie’ mediju kanāli – kaut arī to ir simtiem, bet faktiski tie atkārto vienu un to pašu, jo kalpo vieniem un tiem pašiem saimniekiem.

Bet tam, kurš grib saprast un atkodēt šo ilūziju pasauli vēl vairāk, ir jāzina arī tas, kā šī elite izmanto minēto gematria kodu, lai uzturētu šo viltus realitāti, kurā nekas nav tā, kā izskatās mums no pirmā acu uzmetiena. Patiesībā viņi ir apsēsti ar rituāliem un simboliku, skaitļiem un sakarībām starp visu notiekošo, kas mums bieži šķiet nejaušības. Tas nemitīgi parādās visur un ja šo saikni sanāk saprast un ievērot, tad atklājas pavisam cits skats uz pasauli un cilvēks var iziet no šīs matrices, saskatīt lietas tādas, kādas tās ir un šo elišu vēstījumi kļūst pavisam redzami.

http://www.gematrinator.com/calculator/index.php

Un tagad daži nelieli piemēri – izmantojot šo kalkulatoru, tur var ierakstīt dažas atslēgas frāzes un izdarīt interesantus secinājumus. Piemēram, New World Order kods vienā no sistēmām ir 69. Bet tāds pats kods ir redzams arī jēdzienos Event 201, Catholic Church, Illuminati, vaccination un vārdos Klaus Schwab/Mark Zuckerberg. Protams, var iet vēl tālāk un sākt saprast to, ka arī vārdā Dresden ir 69. Tas bija pilnīgi nevajadzīga Drēzdenes bombardēšana, uguns jūrā iznīcinot 600 tūkstošus civiliedzīvotāju, ko veica ‘sabiedrotie’ Bet ja saprot to kā upurēšanu ugunsrituālā jaunajai pasaules kārtībai, tad skats paveras pavisam citāds.

Ja tur ieraksta “build back better” saukli, tad tas vispāŗ pēc visām 4 sistēmām ir tieši tas pats, kas ‘attack on america’ – uzbrukums Amerikai.

Vārds “Lucifer” ar kodu 38 – tas redzams arī vārdos control, pandemic, lockdown vai death. Protams, te vēl ir arī cits simbolisms – ‘luciferase’ enzīms, ko plāno izmantot tā sauktajos ‘quantum dot tattoo’ jeb atzīmējot cilvēku ar šo zīmi, ka viņš ir vakcinēts.

Vārds “mortgage” – aizņēmums pret ķīlu – ne vien tas ir atvasināts no jēdziena ‘nāve’ arī semantiski, bet arī šeit tā kods sakrīt ar jēdzienu ‘game over

Ir vēl daudz visādas interesantas lietas. Corona kodā ir gan 33, gan 66 un tas pilnībā sakrīt ar jēdzienu new era – jaunā ēra. Tieši tāpat tas sakrīt ar jēdzienu ‘fakery‘ – viltība. Arī masonry ietver kodu 33 un tas ir viņu galvenais cipars, jo 33 ir augstākais līmenis šajā sistēmā. Arī Bill Gates ir 33 kods un holocaust satur to pašu.

Coronavirus = time is short. Vai tad Lielais Restarts nerunā par to, ka šī ir vienreizēja iespēja ieviest šo jauno pasaules kārtību, bet logs ir šaurs un var ātri aizvērties?

78 cipars saistās ar jezuītiem – tā ir viena no senākajām organizācijām ar milzīgu lomu slepenajā pārvaldē. Tapēc 78 atrodams gan vārdā Jesuit, gan order out of chaos jeb kārtība no haosa. David Rockefeller, crypto currency, Brexit un protams, covid vaccines.

Tas ir ļoti īss ieskats tajā, ko es mazliet pamēģināju ar šo kalkulatoru. Protams, ka tur var pētīt vēl dziļāk un ir cilvēki, kas to dara, sīki analizējot arī katru nozīmīgu lielo elites mediju virsrakstu un laiku, kad tas publicēts, atrodot tur visas šādas sakarības, cik dienas no gada sākuma vai līdz gada beigām tas publicēts, kā tas saistīts ar citiem līdzīgiem notikumiem. Pēc būtības sanāk, ka katrs tāds raksts un notikums ir kā rituāls un viss notiek pēc šīm matemātiskajām sakarībām, viss ir rūpīgi plānots.

Vēl vairāk, šādi lūkojoties uz vēsturiskiem notikumiem jeb to, ko mums māca tā saucamā ‘oficiālā vēsture’, tad var atklāt to, ka arī šeit notikumi faktiski virknējas saskaņā ar šo matemātisko formulu. No tā var secināt, ka arī tas viss ir mākslīgi veidots jau sākot no Toras laikiem, kurā viss ir sarakstīts, izmantojot šādu gluži vai digitālu kodu un algoritmu, kāds nevarēja būt pieejams cilvēcei tajā laikā. Ja vien mēs vispār ticam tam, ko mums stāsta par šo vēsturi. Te ir neliels ieskats grāmatā, kas par to raksta.

Ja mēs varam sākt saprast pasaulē notiekošo vēl arī caur šo prizmu un atkodēt elites slepeno valdodu, kas nemaz nav tik slepena, tad viņiem paliek vēl mazāk vietas, kur noslēpties un kā realizēt savus plānus. Jo tie visi balstās uz cilvēku nezināšanu un stulbumu, nespējot ieraudzīt faktus un saistību starp notiekošo pat tad, ja viņiem to noliek kā uz galda acu priekšā.

Tomēr masu hipnoze pamazām šķīst un līdz ar to elite ir spiesta aizvien atklātāk žņaugt cilvēci un darīt aizvien absurdākas lietas, ieslodzīt mūs lokdaunā pavasarī, lai apspiestu dzīvības enerģiju un tamlīdzīgi. Tāpēc šīs ir Bada spēles uz izturību – arī tādu simboliku varējāt redzēt kapu Džo inaugurācijas ceremonijā.

Bet tagad arī Jūs varat paspēlēties ar šo sistēmu un paskatīties, kādas saistības Jūs varat atrast un vai spējat atkodēt šo viltus realitāti.

4 komentāri

 • Aivi, šis traktējums tomēr nebūs pareizais, šādā veidā ir būvēta mūsu pasaule un tas, ka mēs to nezinām vai tas, ka no mums to noslēpa, nenozīmē, ka tā nestrādā. Pasaule darbojas uz balss un atbalss principa. Būtība jau nav skaitlī, būtība ir tajā, ko kāds vārds nes , kādu īpašību, skaitlis 69 ir kā sēkla, tas var nest gan labo, gan slikto. Kad skaitlis 69 pēc laika invertējas, tad tā pēdējā robeža ir 96 un viss tas ko šis skaitlis ar to vārdu ir nesis beidz savu misiju, tātad ja neiesēj jaunu, viss izbeidzas. Šīs zināšanas agrāk ir bijušas visām tautām, ja caur šīm zināšanām mēs savā tautā iesētu radošās sēklas, tad dzīvotu pavisam citādā pasaulē. Mūsu tagadējā ministru prezidenta uzvārds ir Kariņš, viss kā uz delnas, karš pret tautu, no Amerikas nāk norādījumi baidīt – Baidens. visa atslēga ir tautu valodās. Mums agrāk bija zintnieki, burtnieki – tie, kas šīs lietas labi pārzināja. Tāpēc jau tiek atņemtas vecās zināšanas, lai vieglāk būtu pārvaldīt aunu baru. Drīzāk vajadzētu atgūt atpakaļ to, kas agrāk bija pieejams visiem, jo šis zināšanas negodīgu cilvēku rokās mūs ir novedušas tur, kur patreiz esam.

  Patīk

 • Milzīgs paldies par atklāsmi!

  Patīk

 • varis=69 OMG:D:D:D

  Patīk

 • Piekritīšu pirmajam komentētājam, ka viss šajā pasaulē ir saistīts un nekas nav nejaušs, un tas nebūt nav cilvēka pirksts, bet gan augstākstāvošs plāns.

  Ja par cipariem un to saistību, tad daudz ko izskaidro fibonači skatļi

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s