Iemesli nevakcinēties

Jau atkal rečekisti piemin manu personu kā vienu no galvenajiem vakcīnu pretiniekiem Baltijas valstīs. Bet es tikmēr atkārtoju viņiem vēlreiz, ka tā nav patiesība. Es vienkārši esmu par dabisko imunitāti un es turklāt uzskatu, ka dabiskā atlase ir normāla lieta. Ja kāds nevar saprast, kā tas strādā, nu lai taču vakcinējas un uztur Farmas kompānijas. Ir tikai viena nianse – cilvēkam ir jābūt informētam un viņa izvēlei tāpat. To es esmu teicis ne reizi vien – ja kāds apzināti izvēlas uzticēt savu dzīvību Farmas kompānijām, varai un saprot visas sekas, tad lai viņš dara, ko vien vēlas – bet nav pieļaujama vienpusīga, tendencioza propaganda un cenzūra, cenšoties cilvēkus apstulbināt un iebiedēt.

Tāpēc šajā sakarā nedaudz saistības ar Izraēlu. Arī šo valsti izmanto propagandas nolūkos, jo tur ir visvairāk vakcinēto un izskan tādi izteicieni, ka ebreji jau gan zina, ko dara un tā ir gudra tauta. Bet es atgādināšu to, ka arī ebreju tautā ir lielas atšķirības starp parastiem pilsoņiem un tiem, kas patiešām kaut ko zina, kā rabīniem, levitiem un tamlīdzīgiem. Parastie pilsoņi ne ar ko tur neatšķiras no statistiskā latvieša – ko vara izdomā, to arī klausa. Nekāda gudrība viņus neglāba no holokausta un koncentrācijas nometnēm – bet ortodoksālais jūdaisms vispār ir dzīve saskaņā ar totalitārisma un Talmuda principiem, kur sabiedrību pārvalda augstākā priesteru kasta. Lūk, viņi kaut ko arī saprot no pasaules pārvaldes, ne jau ierindas Izraēlas pilsoņi. Un viens no tādiem, kas kaut ko zina, varētu būt tas rabīns, kas sarakstījis šos iemeslus, kāpēc nevakcinēties. Vai tas tiešām ir viņš, vai kāds cits – bet iemesli ir loģiski, saprotami un par tiem būtu jāpadomā ikvienam. Ko tad saka šis rabīns Chananya Weissman par vakcīnām?

Tā nav vakcīna. Saskaņā ar definīciju vakcīna nodrošina imunitāti pret slimību. Šis produkts to nedara. Labākajā gadījumā, tas atvieglo slimības gaitu tam, kurš ir saslimis. Tāpēc tas ir vienkārši medikaments. Bet es negribu lietot zāles pret slimību, kuras man nav.

Zāļu kompānijas, politiķi, medicīnas ierēdņi un mediji ir apvienojuši spēkus, lai sauktu to par vakcīnu, kas tā nav. Viņu nodoms ir manipulēt ar cilvēkiem, iedrošinot viņus pakļauties medicīniskai terapijai. Tā kā viņi melo, es tiem neticu un nevēlos nekādu ārstēšanu.

Nosacītie labumi no tādas ārstēšanas ir minimāli un nebūs ilgstoši. Viņi to atzīst un atklāti runā par vēl vairāk potēm un simtiem jaunu vakcīnu izstrādē, kuras būs jālieto regulāri. Bet es atsakos kļūt par hronisku pacientu, kas regulāri tiek injicēts ar jauniem farmakoloģijas produktiem, kas teorētiski novērš smagāku slimības gaitu vīrusam, pret kuru tās nepasargā.

Es varu samazināt savas iespējas dabūt vīrusu, pastiprinot savu imūnsistēmu dabiskā veidā. Ja es tādu saķertu, tad ir vitamīni un labi zināmas zāles, kam ir lieliski rezultāti bez riska un neziņas, kas saistās ar šo medicīnu.

Korporatīvā kliķe uzstāj, ka šī ārstēšana ir droša. Viņi to nevar zināt, jo ilgtermiņa efekti ir pilnība nezināmi un tādi būs vēl gadiem. Viņi var tikai spekulēt, ka tas ir droši, bet tas ir negodīgi apgalvot, tā kā tas nav zināms. Un tāpēc es tiem neticu un nevēlos būt daļa no šī eksperimenta.

Farmas kompānijām ir 0 atbildības, ja kaut kas notiek greizi un tās nevar iesūdzēt tiesā. Tāpat, kā politiķus, kuri spiež uz šo eksperimentu, Es nespricēšu sev jaunu, eksperimentālu medicīnas ierīci, ja aiz tās stāvošie cilvēki neuzņemas nekādu atbildību par to. Es neriskēšu ar savu veselību un dzīvību, ja viņi neriskē ne ar centu.

Izraēlas premjers ir atklāti atzinis, ka Izraēlas pilsoņi ir pasaules laboratorija šim eksperimentam. Es negribu būt laboratorijas dzīvnieks un nenovēlu savu ķermeni zinātnei.

Izraēla piekritusi dalīties ar savu pilsoņu datiem, kurus nodod ārvalstu Farmas kompānijai kā būtisku šī līguma daļu ar to. Bet es nekad neesmu piekritis, ka mani dati tiek doti šādam veidojumam, ne man kāds to prasīja.

Pfizer amatpersonas neatzīst, ka būtu vakcinētas ar savām zālēm, par spīti tam, ka tik ļoti cenšas iedrošināt citus. Viņi apgalvo, ka tas nebūtu godīgi darīt to bez rindas. Tas prasa ievērojamu daudzumu nekaunības tā vispār teikt. Šāda rinda ir viņu iedomās – neviens nejustos aizskarts, ja viņi iespricētu paši sev pat vairākas dozas. Un nekad pasaules vēsturē nav zināms fakts, ka miljardieri ar privātām lidmašīnām un salām ļautu miljoniem nabago iet pa priekšu, lai tie saņem kaut ko tādu, ko gribētu paši miljardieri.

Korporatīvie mediji ir pieņēmuši šo absurdo attaisnojumu bez jautājumiem. Viņi pat slavē šos Pfizer darbiniekus par viņu ‘upurēšanos’, nepotējoties ar pašu ražoto eksperimentālo substance. Viņi uzskata mūs par tādiem muļķiem, bet es tiem neticu – viņi var iet pa priekšu savā rindā.

Bils Geitss skandina šīs vakcīnas par absolūti nepieciešamu glābiņu cilvēcei.

Bils Geitss uzskata, ka pasaulē ir pārāk daudz cilvēku.

Bils Geitss arī nav spricējies, bet viņš grib, lai to daru es?

Korporatīvā kliķe uzvedas absolūti vienpusēji, slavinot šo terapiju. Politiķi un mediji skubina cilvēkus, ka tā esot morāla un pilsoniska atbildība. Labums no šīs terapijas tiek ārkārtīgi pārspīlēts, bet riski pilnībā ignorēti, nezināmais tiek noslaucīts malā. Šo manipulāciju dēļ es atsakos pakļaut savu veselību viņu gribai.

Notiek intensīva propagandas kampaņa ar nolūku piespiest cilvēkus pieņemt šo terapiju. Politiķi un slavenības publiski izliekas, ka tiek vakcinēti, mediji to slavina kā lielisku un gudru gājienu. Tā ir pasaules grandiozākā reklāmas kampaņa. Tā nekad nevar būt attiecībā uz medicīnas terapiju, kur nu vēl eksperimentiem. ‘

Sabiedrībā veidojas masu spiediens uz citiem – vieni liek bildītes un rāmjus, ka ir vakcinēti, nolūkā piespiest to darīt arī citus. Tas ir ļoti satraucoši un tas ir slimi. Nekad neesmu lietojis zāles tāpēc, ka tā dara citi – tas ir pilnīga muļķība un netaisos to darīt arī tagad.

Tie, kuri pauž bažas par šādu terapiju, tiek cenzēti, apdraudēti, demonizēti un pat atlaisti no darba. Tai skaitā medicīnas profesionāļi, kuri balstās uz zinātniskiem datiem par šo terapiju un aprūpes darbinieki, kuri redz tās reakcijas, kas no tās rodas. Kamēr korporatīvā kliķe represē šos godīgos cilvēkus, ja viņi pauž bažas par tādu eksperimentu – es ticu viņiem, nevis korporatīvai kliķei. Es nezinu nevienu gadījumu, kad patiesība un morāle būtu izrādījusies tās pusē.

Šis ir lielākais medicīnas eksperiments cilvēces vēsturē. Tas tīšām netiek tā attēlots un tāda fakta minēšana tiek rūpīgi cenzēta. Ja cilvēkiem tas tiktu skaidri pateikts, ļoti maz būtu to, kas labprāt tajā piedalītos. Bet manipulācijas ar masām, vilinot viņus tādā iesaistīties, tas pārkāpj pašus medicīniskās ētikas pamatus.

Medicīniskā kliķe neinformē cilvēkus par to. Viņi ir kļuvuši par marketinga aģentiem savām eksperimentālām zālēm, kalpojot Farmas kompānijām un politiķiem, ar ko tiem ir līgumi. Tas ir tiešs konflikts ar viņu obligāto pienākumu rūpēties par cilvēku veselību. Tā kā medicīnas kliķe ir kļuvusi korumpēta un ir tikai korporāciju un politiskais instruments, es neticu viņu substancēm, kuras viņi tik izmisīgi grib man iespricēt.

Mēs tiekam spiesti dažādos veidos, lai to izdarītu, kas pārkāpj medicīnas ētiku un demokrātiskas sabiedrības pamatus. Labākais veids, kā panākt to, ka es kaut ko nedaru, ir censties mani piespiest to darīt.

Valdība ir noslepenojusi savus protokolus par vīrusu un tā ārstēšanu uz 30 gadiem. Tā ir informācija, ko sabiedrībai obligāti ir jāzina. Kāpēc viņi to slēpj? Vai viņi tiešām domā, ka es ticēšu tam, ka viss ir labākajā kārtībā un viņu galvenās intereses ir par manu veselību? Pēdējo reizi viņi to izdarīja ar Jemenas bērnu afēru. Ja nezināt, kas tas bija, tad meklējiet Yemenite Children Affair. Es tiem neticēju tad un neticu arī tagad. Valdība var dalīties ar maniem datiem ārvalstu kompāniju vajadzībām, bet tā nedalās ar ārstniecības protokoliem ar mums? Paldies, es nepiedalos.

Kliķe ir noalgojusi ārstus, rabīnus, medijus un masas, lai viņi iespaido tos, kas negrib injicēties. Mūs sauc visos iespējamos apzīmējumos. Mēs esam traki sazvērnieki, esam pret zinātni, egoisti , pat slepkavas un nerūpējamies par vecākiem, tā ir mūsu vaina, ka vara spiesta ieviest drakoniskus aizliegumus. Un viss tikai tāpēc, ka mēs atsakāmies spricēties ar eksperimentālu terapiju, neuzdodot jautājumus. Mums pat esot reliģisks pienākums to darīt un tas ir grēks, ja mēs to nedarām. Viņi saka, ja mēs nepiekrītam injicēties, tad mūs jāiesloga mājās un jāaizliedz piedalīties sabiedriskajā dzīvē.

Tā ir šausminoša un perversa morāles, saprāta un Toras izkropļošana. Tas tikai nostiprina manu pretīgumu pret šiem cilvēkiem.

Es zinu daudzus, kas ir injicēti, bet neviens no tiem nepētīja zinātni dziļāk, neizvērtēja potenciālos riskus un to attiecību pret nosacīto labumu. Viņi nebija patiesi informēti par alternatīvām un tapēc apzināti būtu izvēlējušies šo metodi kā labāko.

Tā vietā viņi spricējas masu histērijas, propagandas, spiediena un baiļu dēļ, akli ticot kaut kādam mistiskam ‘ekspertu vairākumam’, paļaujoties uz to, ka viņi šādus pētījumus būtu veikuši šo cilvēku vietā un tie būtu objektīvi, paklausot dažiem ietekmīgiem rabīniem un baidoties no tā, ka viņu vienīgā iespēja nesaslimt ir injekcija. Kad es redzu masu histēriju un kultam līdzīgu uzvedību, es kļūstu aizdomīgs un no tā izvairos.

Farmas kompānijām ir sena un bagāta vēsture dažādu katastrofu izraisīšanā ar brīnumzālēm, ko tās piedāvā sabiedrībai pat tad, ja to nopietnās problēmas ir jau zināmas. Tā vietā, lai apturētu šo zāļu marketingu un izpētītu šīs problēmas, viņi vienmēr rīkojas pretēji un cenšas šo informāciju noslēpt un turpināt spiest tirgū savus produktus. Ja viņi  regulāri demonstrē tādu vienaldzīgu attieksmi pret cilvēka veselību un dzīvību, es viņu brīnumzāļu propagandai vienkārši neticu.

Par spīti tam, ka arī tagad šausmu stāsti dzirdami viens aiz otra, politiķi par to neliekas ne zinis, medicīniskā kliķe visu noliedz un Farma traucas uz priekšu kā ceļa rullis, kamēr visa šī sistēma soda tos, kuri par to runā. Protams, ka mana dzīve nav viņu prioritāte un es nevēlos būt kārtējais ‘gadījums’ vai ‘nejaušība ‘ viņu statistikā.

Kaut arī daudzi cilvēki jau ir miruši īsi pēc injekcijas – ieskaitot veselus un gados jaunus – mums nedrīkst pat pieļaut, ka tas ir saistīts ar šo injekciju. Tas noteikti izraisīs vēl vairāk mirstības un šīs saiknes noliegšana un kategorisks atteikums vispār pieņemt, ka tāda varētu būt, tā ir pilnīga anti-zinātne. Un tie ir cilvēki, kuri man grib uzspiest obligātu vakcīnu? Nē, paldies.

Es redzu melus, korupciju, propagandu, manipulācijas, cenzūru, mobingu, medicīnas ētikas pārkāpumus, nezinātniskas metodes, informācijas apspiešanu, histēriju, kultam līdzīgu uzvedību, ignoranci, medicīnisku un politisku tirāniju, intereses trūkumu par cilvēku veselību, pamata tiesību un brīvību ignorēšanu, negodīgus un bezdievīgus ļaudis un saprāta balss demonizāciju, kā arī pilnīgu atbildības trūkumu no tiem, kas organizē lielāko medicīnisko eksperimentu cilvēces vēsturē. Tāpēc es uzticos saviem instinktiem un tas ir visu iemeslu summa, kāpēc es netaisos vakcinēties.

Ja Jums šie iemesli un pārdomas nav radījuši vēlmi iepazīt dziļāk pasaulē notiekošo un Jūs joprojām domājat, ka īstas pandēmijas laikā valdības izdala miljonus histērijas propagandai, notiek cenzūra, veselu cilvēku dresūra, terorizēšana un sodīšana, tad stājieties rindā pēc savas vakcīnas.

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/292991

7 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s