Vakcīnu sertifikāti – no kurienes Eiropā šī ‘atsaucība’?

Ko mēs redzam pēdējo dienu ziņās? Eiropas Savienības (ES) līderu sanāksmē lielu atsaucību guvusi ideja par vienota Covid-19 vakcinācijas sertifikāta ieviešanu Eiropā. Dažās valstīs to dēvē arī par Zaļo sertifikātu, jo elektroniskajā dokumentā būtu informācija ne tikai par vakcināciju, bet arī par Covid-19 testu rezultātiem. Sertifikāta galvenais mērķis ir atvieglot ceļošanu, bet tam iespējami arī citi pielietojumi. To raksta vietējā prese.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/eiropas-vakcinacijas-sertifikata-ideja-gust-arvien-lielaku-atsaucibu.a394557/

Kas to būtu domājis.
Bet es jau 2020. gada jūnijā uzrakstīju par to, ka eksistē tā sauktā ES vakcinācijas plāna karte un tās darbība sākas no 2018. Tas ir ilgtermiņa plāns, kā izplatīt un nostiprināt vakcinācijas programmas, kā apkarot ‘vakcīnu mītus’ par to nedrošību un kaitīgumu un pretestību tām, kā pārvarēt legālos un tehniskos šķēršļus šo programmu uzspiešanā ikvienam ES pilsonim. Tur vēl nav runa par kovid vakcīnām, bet par vienotu datu bāzi un vakcīnu pasi gan ir- un var skaidri redzēt, kādā stadijā kurā procesā šobrīd tā lemšana notiek.

Tātad pēdējos 3 gados notiek dažādi izpētes un sagatavošanās darbi šādas vakcīnu pases ieviešanai – un tas ir ilgi pirms vispār sākās šis kovidšovs – bet 2022 gadā EK paredz ieviest gan šādas pases, gan elektronisko sistēmu kopā ar to. Ikvienam ES pilsonim.

Paralēli tam redzams, ka jānotiek arī aktīvai ‘vakcīnu pretestības’ izpētei un apkarošanai, izveidoti dažādi ‘eirobarometri’ un tagad Jūs arī varat saprast, kas ir ‘vakcinācijas birojs’ šeit un kā tas iekļaujas kopējā jau iepriekš uzzīmētā plānā, pirms tika palaista plāndēmija.
Vēl pirms Event 201 simulācijas 2019. gad martā sanāca kopā Vakcīnu koalīcija. Bet elektroniskās imunizācijas rokasgrāmata vispār tika izdota jau 2018. gadā.

Gluži loģiski, ka tagad Eiropā šī vergu uzskaites sistēma gūst aizvien lielāku ‘atsaucību’, vai ne? Būtu labi, ja cilvēki beidzot saprastu to, ka šai elitei ir absolūti vienalga, kāds iemesls tiek izmantots tam, lai cilvēkus reģistrētu šajā sistēmā un izdotu zīmogu. Tas viss taču vēsturē ir bijis – saimnieks savu lopu kaut kā atzīmē, lai visi redz, ka tas pieder viņam.

Vienkārši kovidšovs un vakcīnu pase ir dumjiem cilvēkiem labāk pieņemama reģistrēšanas sistēma. Maz kurš ir lasījis un zina to, ka nacistu Reihā koncentrācijas nometnēs darbojas karšu uzskaites sistēma, ko piegādāja IBM kompānija – toreiz nebija moderno datoru un katalogu, bet uzskaiti veica ar tā laika tehnoloģijām, kas printēja uz papīra attiecīgos datus. Katram no simtiem tūkstošiem koncentrācijas nometnē ieslodzītajiem bija īpaša uzskaites kartiņa – Haftlingskartei.

Turklāt IBM ne tikai piegādāja Reiham ap 2000 šīm skaitļošanas mašīnām, bet tās speciālisti intensīvi apmācija nacistus to lietošanā, apkalpoja tās un visa šī sistēma bija tikai pašas IBM veidota un uzturēta.

https://www.jewishvirtuallibrary.org/ibm-and-quot-death-s-calculator-quot-2

Nu lūk – atkal atkārtošu to, ko saku visu laiku. Viss šobrīd notiekošais ir jau bijis – III Reihs ir šīs pašas elites veidots demo modelis tam, ko viņi grib izdarīt šodien. Vienīgā atšķirība starp šo Haftlinsgkartei un vakcīnu sertifikātu ir dumja cilvēka psiholoģijā, kurš nesaprot dziļāko jēgu notiekošajam. Ja mūs ieslodzītu bez iemesla, tad droši vien, tam pretotos gandrīz visi. Ieslogot ar iemeslu ‘jūsu drošībai’, lielai daļai iestājas racionālas domāšanas paralīze. ES ir tas pats Reihs. Elite nav mainījusies un viņu mērķi tāpat. ES veidošanā un pārvaldē pēckara gados piedalījās daudzi tie paši nacisti, kas realizēja holokaustu. Ir jāmostas. Un ne tikai no kovidšova, bet no daudz lielākas hipnozes. Viņi izolēja nevis vīrusu, bet mūs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s