Astra Zeneka un Britu Eigēnikas kustība.

Vai esat padomājuši, kāpēc pasaulē šobrīd ir atšķirīgas kovid vakcīnas? Ir Pfizer un Moderna, kuras izmanto eksperimentālo mRNA metodi, kuras prasa sarežģītu loģistiku ar sasaldēšanu ļoti zemās temperatūrās un ir nosacīti parastā Astra Zeneca, kuras loģistika ir daudz vienkāršāka un kuras izmaksas arī ir daudz mazākas.

Pievērsiet uzmanību tam, ka šo iemeslu pēc tā tiek reklamēta kā plaši pieejama un tiks izplatīta tieši nabadzīgajās pasaules valstīs.

https://www.cnbc.com/2020/12/09/coronavirs-oxford-astrazeneca-vaccine-to-immunize-the-planet-more-effectively-lancet-editor-says.html

Varas mediji turklāt apgalvo arī to, ka šī vakcīna nenes nekādu peļņu ražotājiem un pēc viņu teiktā, tas viss ir absolūta filantropija un rūpes par planētas nabadzīgākajiem iedzīvotājiem, kur katram pienākas bezmaksas šprice. Bet neviens nerunā par to, ka šīs vakcīnas izstrādātājiem ir arī personīgā kompānija Vaccitech, kuras investori ir gan Google, gan Deutsche Bank bijušie vadītāji, gan britu valdība. Un kā Jūs jau varat sākt nojaust, tad vakcinēšanās nav plānota kā vienreizējs pasākums, bet tas būs katru gadu, jo antivielas darbojoties tikai tik ilgi, bet kovids ar mums būšot mūžīgi –uz to sabiedrību noskaņo jau krietnu laiku. Katru gadu jaunas mutācijas un jaunas vakcīnas. Tas tika pateikts jau 2020. gada maijā.

https://www.webmd.com/vaccines/covid-19-vaccine/news/20200504/–annual_covid-19-vaccine-may-be-necessary

Un tad jau vakcīnu piegāde būs uz pavisam citiem noteikumiem un kļūs par regulāru un ienesīgu biznesu – šeit Vaccitech dara līdzīgi, kā narkotiku vai kazino īpašnieki – pirmā doza bez maksas, tālāk jau izveidojas atkarība un sāk darboties bizness. Paradokss ir tajā, ka Astra Zenekas vakcīnas sāks nest peļņu tad, kad beigsies šī tā sauktā pandēmija un kovids kļūs par sezonālu parādību – tas ir viņu lielais biznesa plāns. Kā redzam, visas kārtis ir viņu rokās – kad gribēs, tad arī pandēmija beigsies.

Bet satraucošāk ir vēl kaut kas cits. Tā ir šīs vakcīnas izstrādātāju tiešā saikne ar organizācijām, kuras  pārstāv britu eigēnikas kustību. Profesors Adrians Hills ir viens no galvenajiem tās arhitektiem un vienlaicīgi viņš ir iesaistīts arī Galtona institūtā. Viņš tur lasa arī lekcijas.

http://www.galtoninstitute.org.uk/wp-content/uploads/2015/09/2008-Galton-March-Newsletter.pdf

Kā redzat, tad šis institūts šodien formāli nodarbojas ar medicīniskās ģenētikas jautājumiem – tā to sauc tagad. Dzimstība, auglība, ģenētiska cilvēka modifikācija un protams, populācijas kontrole caur to visu. Jau tas vien ir gana interesanti. Bet kas ir Francis Galtons? Viņš ir britu eigēnikas ‘zinātnes’ viens no pamatlicējiem vēl 19.gs beigās, saukts par eigēnikas tēvu. Starp citu, arī Darvina radinieks.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19602363/

Un tieši viņam pieder pārākās rases teorija, kas paredz mākslīgu pārākas sugas izveidošanu, kad pārojas tikai noteiktām īpašībām apveltītie un ģenētiski nodod tālāk šīs labākās kvalitātes. Šo ideju viņš prezentēja Londonā zinātnieku grupai un tas arī kļuva par pamatu visai eigēnikas kustībai 20. gs sākumā. 1907. gadā ar viņa iniciatīvu tika nodibināts Eugenics Educational Society, kas 1926. gadā kļuva par Eugenics Society. Tā arī radīja un izplatīja visas šīs pseidozinātniskās teorijas, kuras bija ļoti populāras tajā laikā gan Eiropā, gan ASV, kur gadsimta sākumā bija pat sterilizācijas programma.

Un protams, mēs visi zinām, kas notika tālāk –  visneprātīgākajos augstumos šīs idejas pacēla nacistiskajā Vācijā, kur sāka veidot āriešu rasi, likvidējot visus nepilnvērtīgos. Bet Britu eigēnikas asociācija 1989. gadā vēlreiz tika pārdēvēta un šodien tas ir Galtona institūts.

https://eugenicsarchive.ca/discover/tree/5233e5175c2ec500000000e1

Bet tas vēl nav viss. Adrians Hills vienlaicīgi darbojas arī Wellcome Trust organizācijā. Formāli tā ir bezpeļņas organizācija, kuru apmaksā tādi Farmas giganti kā Glaxosmithkline grupa, kuras dibinātājs ir Henry Wellcome. Tā tika izveidota Londonā 1936. gadā un nodarbojas ar cilvēka genoma pētīšanu un dažādu dzimstības kontroles mehānismu izstrādi kopā ar Bila Geitsa fondu.

Un tagad, zinot šos faktus, padomājiet vēlreiz – kā Jums šķiet, kāpēc šī vakcīna tiks izplatīta tieši tajos pašos reģionos, kuros šī eigēnistu sabiedrība ir plānojusi un atstrādājusi savas depopulācijas teorijas? Vai šie depopulatori un dzimstības kontrolētāji patiešām tur visus grib vakcinēt tāpēc, ka viņiem rūp šo cilvēku veselība?

Tai skaitā arī Latvijā, kas ir viena no retajām valstīm Eiropā, kur šī vakcīna vispār ir atļauta vecuma grupai virs 65. Par ko mūs vēsturiski uzskatīja briti un vācieši, kas mēs viņiem esam, ārieši vai zemcilvēki un bauri? Gribat zināt nākotni, mācieties un atcerieties vēsturi. Viss ir skaidri redzams kā uz delnas, tad kāpēc cilvēki to nespēj saskatīt?

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s