5 komentāri

 • Paldies Tev!

  Patīk

 • Vesels, Aivi.
  2019. gada martā Bazel 3 vadošie prāti pieņēma lēmumu pārvest pasaules finanšu sistēmu uz zelta standartu. Fakts. Goldman Sachs, piemēram, jau kopš tā laika intensīvi pārkārto savu darbību. Fakts.
  Dabīgi, ka bija citi ieinteresēti tipiņi (laikam, kurām viss bija ogā tā kā ir, un kuriem laikam tā zelta ir mazāk), kas nopietni iebilda un kuriem bija citas idejas, kā taisīt rebes. Tas ari iekustināja daudzus šī te pēdējā laika notikumus, ko mēs varam noverot. (Cita starpā, tāpēc arī tika izlaupītas zelta glabātuves dvīņu torņos.) Paralēli tam, kā atminies nobruka ari mājiņa nr. 7, kurā glabājās daudzu dienestu materiāli par ‘finanšu noziegumiem’ – securities fraud.
  Sistēmas, protams, varētu tikt atjaunotas pēc 3 tumsas dienām, un visdrīzak arī tiks, jaunā ‘kvalitātē’ tā teikt, tikai norēķinu sistēma tiks pakārtota zeltam, tādējādi noslēpjot pēdējo 20 gadu tos pašus finanšu noziegumus – securities fraud – tikai tagad – tas viss principā glabājas uz severiem- un kā jau zināmajā scenārijā ar lielajām dvīņu mājām, kāpēc nenošaut kādus trīs brolerus vienlaikus. Nospēpt nozieguma pēdas, palikt pie šprices, tikt vaļā no liekēžiem un uzurpēt varu vēl vairāk…Jāatzīst velnišķīgi ģeniāli!
  Cilvēki ar digitālajiem ‘uzkrājumiem’ protams paliks bez nekā un būs atkarīgi no zelta turētāju ‘labvēlības’ – kura, protams, pieprasīs izliekities caur muguru un uzmaukt bikses pari galvai – lasi, saņemt veslības sīrupiņus un pilnīgi iekļauties jaunajā sistēmā.
  Vēl varētu paredzēt, jaunu ‘valstu’, impēriju izveidošanos. Kā piemēram Krievijas Impērijas atjaunošanās – kurai ir zelts. Latvijai visdrīzāk nāksies iekļauties atjaunotajā K.I. Tāpat kā mūsu esti pois un braļukas. Un suomi brašajiem hokejistiem. Uz zviedru karalim arī nāksies ‘ataudzēt bārdu’ pec jaunākās impērijas modes.
  Domāju, ka notikumi varētu risināties vairs ne pēc vārītās vardes principa bet normālas elektrošoka terapijas. Lai Dievs, protams nedod…taču…pazīmes ir.
  Iespējams Tu ievēroji, ka pērnā gada pavasarī kā K.I. tā arī nesavienotajās valstīs tika nomainītas oficālo izkārtņu logotipi. Kaimiņu federiem tika nomainīts ērgļa ģerbonis; baltajam namiņam, kurā vairs neviens nedzīvo arī tika mainīta izkārtne.
  Norāda uz saimnieku nomaiņu, kā ciema picērijā, kad to nopērk Kārlis no galvaspilsētas. Pirmais, ko dara, nomaina izkārtni.
  Nu un te vēl šogad beidzoties it kā kaut kāds nolīgums, ko kaimiņpērijas vadoņi tajā tālajā 1922. gadā noslēdza ar rietumu pasaules pārvaldes speciem…bet tas gan man tikai pa ausu galam ir trāpījie…līdz ar to…mute ciet.
  Visādi citādi, paldies par vidiku un vispār par to ko dari.
  Tā vai citādi, ir jāgatavojos uz nat. saimniecību un saimniekošanu.
  Lai veicas.

  :V.

  Patīk

 • Tam laikam var paturēt prātā un varbūt var arī noderēt, ja nav neta bet elektrība vēl ir un telefons ir uzlādēts
  https://bridgefy.me/how-to-use-the-bridgefy-offline-messaging-app/

  Patīk

 • Atpakaļ ziņojums: Covid-19 pa pēdām jeb Liela brēka, maza vilna - #MaināmPasauli

 • Atpakaļ ziņojums: Covid-19 pa pēdām jeb Liela brēka, maza vilna - BRĪVĪBAS PLATFORMA

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s