Spānijas protesti – kas un kāpēc?

Nu jau nedēļu nerimst masu nemieri arī šajā valstī. Bet vai tiem ir kaut kāds sakars ar cīņu par brīvību, kā daudzi varbūt domā? Šeit atkal ir vērts padomāt par notiekošo no globālās pārvaldes skatu punkta, jo notiekošais tur nebūt nav tik vienkāršs, kā varētu domāt no pirmā acu uzmetiena.

Formālais iemesls grautiņiem ir repera Pablo Hasel arests. Par to, ka viņš izrunājies par labu terorismam un apvainojis Spānijas karaļnamu. Un tagad tūkstoši ir ielās Barselonā un pieprasa viņu atbrīvot. Atceraties Floida sāgu ASV, nupat notikušos protestus Krievijā, kas arī tika pasniegti kā cīņa par vārda brīvību? Arī Navaļnijs apvainoja II pasaules kara veterānu, arī tajā lietā viņu atzina par vainīgu. Bet tā nav vāŗda brīvība, tas ir uzbrukums pašam svētākajam, kas Krievijas normālo ļaužu apziņās šis karš ir un tā nestajiem upuriem. Vāŗdu sakot, kārtējā kulta figūra, kārtējā sabiedrības tracināšana – jautājums tikai, bet kādiem nolūkiem tad šoreiz?

https://www.thelocal.es/20210220/the-tweets-that-landed-spanish-rapper-pablo-hasel-in-jail

Lai to saprastu, ir jāizprot globālie procesi un veidi, kā tos ietekmē globālisti, par kuriem esmu gana daudz stāstījis. Viņu prasme ir pamanīt sabiedrībā notiekošos procesus un pārņemt kontroli pār tiem, virzīt sev vajadzīgā gultnē – tas ir pats augstākais, ideoloģiskais pārvaldes līmenis, kuru izprast nozīmē saprast arī visus ilgspēlējošos plānus un notikumus, kas veidosies tālā nākotnē, vienlaicīgi tas ļauj arī tos novērst.

Tad kas vispār ir šis Pablo un kāpēc tieši viņš ir izvēlēts būt par kārtējo masu psihozes figūru? To var saprast, ja paskatās viņa līdzšinējo daiļradi, izteikumus un nodarbošanos. Un tas viss ir saistīts ar radikālu un revolucionāru darbību, aicinājumiem gāzt demokrātijas iekārtu – ir viņam tādi skaņdarbi kā Komunista un Marxismo – Leninismo un visā tajā izskan aicinājumi gluži vai dedzināt kapitālistu savrupmājas un ieviest proletariāta noteikšanu. Viss tas pats, kas bija Krievijā pirms revolūcijas. Virspusēji skatoties, tas viss varētu tikt dēvēts par vārda brīvību un par to it kā notiek šie protesti.

Taču skatīsimies dziļāk. Izrādās, ka Rietumu sabiedrībā šādas antikapitālisma noskaņas ir diezgan nopietna tendence, tikai par to mums neviens īsti netika stāstījis. Kāpēc tas vispār tā ir – tāpēc, ka pēc PSRS sabrukuma līdz šai dienai kolektīvajā apziņā ļoti daudziem ir iestājusies sapratne par kādu ļoti būtisku lietu.

Proti, ka tikai pateicoties PSRS, Rietumos dzīve bija labāka, jo viss, kas tur tika darīts, bija PR akcijas un propaganda, lai uzvarētu aukstajā karā un parādītu PSRS kā atpalikušu. Tas ir paradokss, ko nesaprot ļoti daudzi, joprojām nicinoši izsakoties par padomju laikiem un to atpalīcību, kas tur daudzās sfērās bija.

Un jā, salīdzinot ar Rietumu spožo izkārtni, masu patēriņu un Holivudu, tur patiešām mēs dzīvojām ļoti vienkārši un pat askētiski. Bet nesaprasts paliek pats galvenais – visa šī Rietumu pompozā labklājība bija mākslīgi uzpūsta kredītos un miljardieri bija spiesti dalīties savā kapitālā, ieviest kaut kādas sociālās garantijas cilvēkiem, ļaut attīstīties vidusslānim ne jau tāpēc, ka tas būtu no laba prāta. Nē, tas bija tikai tāpēc, ka bija jāreaģē uz to, kā cilvēki tiek nodrošināti PSRS – pensijas, sociālā aizsardzība, taisnīgums, arodbiedrības, bezmaksas izglītība, medicīna – visi šie faktori spēlēja uz to, ka Rietumos vienkārši nevarēja ieviest patieso kapitālismu.

Kas ir patiesais kapitālisms, to mēs redzam šodien – tagad notiek tas, ko nevarēja izdarīt, kamēr eksistēja PSRS. Tiek novāktas visas demokrātijas ilūzijas, vārda brīvība, likvidēts mazais bizness, vidusslānis un kapitālisms grib atgriezties pie savas īstās izpausmes formas – feodālisma, kur ir tikai saimnieki un vergi. Šī Rietumu degradācija tiek veikta apzināti jau vairākas desmitgades un cilvēki jūt un saprot, ka viņu labklājība strauji samazinās un kopš PSRS sagraušanas viss kļūst tikai sliktāk arī Rietumos, izzūd vidusslānis un cilvēkus strauji degradē par lopiem.

Lūk, šis process savukārt rada nostaļģiju pēc sociālisma un tāpēc sabiedrībā rodas šī tendence, ko spilgti pauž konkrētais reperis, bet viņš jau nav viens tajā, tā ir lielas sabiedrības daļas paustā doma.

Bet globālisti tāpēc jau ir tādi, ka viņi šīs tendences saprot un pārņem savā kontrolē. Tā arī šajā gadījumā būtiskais ir ne jau paši protesti, kas pēc būtības ne ar ko neatšķiras no blm un antifa grautiņiem. Te svarīgi ir saprast ideoloģisko smalko niansi. Ar šo situāciju tiek veikti divi manevri. Pirmais, tas ir diskreditēt sociālisma ideju kā tādu, jo šeit tas cilvēku apziņā saistīsies ar terorismu un grautiņiem, otrais tas ir diskreditēt arī Krievijas piedāvāto attīstības ideju nākotnei. Jo pašā Krievijā jau Staļins savos pēdējos gados skaidri definēja, ka klasiskais marksisms valsts attīstībai vairs neder, ir vajadzīga jauna ideoloģija, tomēr to izstrādāt vairs nepaspēja un pēc tam jau sākās valsts graušanas procesi.

Bet šobrīd Krievijai ir šī jaunā ideoloģija un to Davosā nupat paziņoja arī tās prezidents – tā ir koncepcija, kurā valsts ir cilvēkiem un visi sadarbojas pēc vienlīdzīgiem principiem. Tas ir pilnīgi pretēji tam, ko sludina Lielais Restarts, kurš pēc būtības piedāvā savu komunisma versiju tajā, ka cilvēkiem arī nekas pašiem nepiederēs, tikai šajā gadījumā tas piederēs elitei un nekāda sociālā taisnīguma tur nebūs, tikai verdzība. Tāpēc uzkurināt cilvēkus par demokrātijas demontāžu, tikai vietā veikli piedāvājot savu modeli jeb feodālismu – tas der arī globālistiem un restartistiem.

Tāpēc šeit ir būtiski diskreditēt gan patiesā sociālisma ideju, gan pašu Krieviju ar tās plānu, jo cilvēku apziņās marksisms, ļeņinisms un revolūcijas ir saistītas tieši ar šo valsti un tāpēc visu to parādīt kā sliktu, graujošu un sasaistīt ar terorismu – lūk, tas ir ideoloģiskā sastāvdaļa tam, ko veic šis reperis un ko dara pūlis, kas neko nesaprot no pārvaldes procesiem, tā vietā rokot bedri gan sev, gan visai cilvēcei.

Un tāpēc vēlreiz varu atkārtot – mīļie draugi, visi protesti nekad nav vienādi – brīvības protests pret kovid tirāniju vai par patiesu vārda brīvību nav salīdzināms ar Navaļnija akcijām, antifa grautiņiem par Floidu vai to, kas tagad notiek Barselonā. Tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kas to organizē un kāds tur būs gala iznākums, jo citādi atkal būs tāpat, kā Ukrainā, kur dalēkājās līdz pilnīgai katastrofai vai kā pie mums, kur barikādēs sēdēja par to, lai tagad stāvētu rindās pie veikaliem aizsietām mutēm. Globālisti domā ļoti tālu un smalki, domāsim tāpat arī mēs, ja gribam viņus apturēt.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s