Restarts uz Latvijas piemēra.

Ja nu kādam joprojām šķiet, ka Lielais Restarts ir kaut kādas tālas un nesaprotamas sazvērestības teorijas, mazliet aplūkosim, kādi sagatavošanas darbi tad tiek veikti Latvijā.

Un tas ir bez visām maskām un ierobežojumiem, par ko runāts jau tik daudz – tīri likumdošanas un politikas jomā. Nupat tātad stājās spēkā dīvainais likums par senlietām, kur tiek kriminalizētas tiesības uz tādu esamību īpašumā. Tas ir pietiekoši sasteigts un pat nesaprotams likums, kur nav definēts, kas īsti ir tās senlietas, kuras tagad jānodod valstij un kādā vispār sakarā.
https://neatkariga.nra.lv/izpete/339970-senu-lietu-glabasana-un-tirgosana-kluvusi-bistama

Bet tas viss ir mazie soļi uz Restartu – tur taču teikts, ka cilvēkiem nekas nepiederēs un kad globālisti iedarbinās finanšu sistēmas demontāžu, tad šīs senlietas būtu bijušas kaut kāda vērtība, kā parasti krīzes laikos, kad naudai nav nekādas jēgas – bet tagad valsts sāk nodrošināties arī šādu lietu pievākšanai.

Otra lieta ir Likums par dzīvojamo īri- drīzumā tiks atcelta vecā versija, kas paredzēja īrnieku tiesību aizsardzību un šis jaunais projekts paredz to, ka denacionalizēto māju īrnieki ar beztermiņa līgumiem var tikt vienkārši izmesti uz ielas. Par to jau vairāku gadu garumā viņi mēģina protestēt, bet nekas nepalīdz – šis likums pilnībā sagrauj pastāvošo īrnieku tiesību aizsardzības sistēmu, uzskata Latvijas Denacionalizēto un municipālo māju īrnieku un dzīvokļu īpašnieku asociācija.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/pec-vairak-neka-pusotra-gada-pauzes-saeima-virzibu-turpina-jauns-ires-likums.a366584/

Protams, ka tas viss atbilst Restarta politikai – visādos veidos veicināt īrnieku beztiesiskumu un ātrāk dabūt viņus uz ielas.
Nākamais ir likums, par kuru trauksmi sacēla pat sistēmas pārzinis Repše – tiek piedāvāts liegt cilvēkiem nodarboties ar uzņēmējdarbību un pat atņemt tiem piederošās kapitāla daļas, pamatojoties uz “nevainojamas reputācijas” trūkumu. Formāli runa ir par šobrīd Saeimā karsti apspriesto likumprojektu “Grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā”

https://www.delfi.lv/news/versijas/einars-repse-tiesiskas-valsts-pamati-ir-apdraudeti.d?id=52889917

Šis jau ir tiešs solis uz sociālo kredītu sistēmu, kur visas finanšu darbības tiek vērtētas saskaņā ar cilvēka lojalitāti sistēmai – ‘nevainojama reputācija’, tas nedaudz tālākā nākotnē nozīmē arī interneta sērfošanas vēstures pārbaudi.

Un beidzot- jau 2020. gada aprīlī LV ir pievienojusies zaļā marasma projektam un Absolute Zero 2050 plānam.
Rīga, 2020.gada 9.aprīlī – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) parakstījis EiropasSavienības (ES) ambiciozo valstu grupas sagatavoto kopīgo paziņojumu, ar kuru Latvija pievienojas tām valstīm, kas iestājas par COVID-19 radītās krīzes apkarošanu un ekonomikas stabilizēšanu ar Zaļā kursa (Green Deal)sniegtajām iespējām, tādējādi turpinot virzību uz klimatneitralitāti*.

https://www.varam.gov.lv/lv/jaunums/latvija-pievienojusies-es-ambiciozo-valstu-grupas-pazinojumam-par-eiropas-zala-kursa-nozimigumu-ekonomikas-atlabsana

Latvijā kovidšovs vēl nebija īsti sācies, pirmais saslimušais atrasts marta sākumā, bet tūlīt pat viņiem bija skaidrs, ka būs krīze, vajadzēs to apkarot un jāvirzās uz Tunbergas projekta izpildi, kur tā saucamā ‘klimatneitralitāte’ ir faktiska visas industriālās ražošanas apturēšana, avio un kuģu satiksmes apturēšana un automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem aizliegšana. To var sasniegt tikai šādi – ar totālu cilvēku nozombēšanu, kovidšovu, lokdauniem un vispārēju ekonomikas sagraušanu. Tik daudz tam vispār ir sakara ar vīrusiem, maskām un vakcīnām.

Tas viss bija jau zināms pašā sākumā -viss tas, ko teicu par šo afēru un tās nolūkiem ir skaidri redzams uz pašas Latvijas piemēra, nav jārok nekādas sazvērestības Amerikā vai kur citur. Tagad apskatieties, kāds tas Green Deal izskatās Teksasā, kur vēja rotori sastādīja 1/4 daļu no elektrības un viss sasala – rezultātā cilvēki vienā mirklī nonāk akmens laikmetā, viņiem tur ūdenī vēl parādījušies kaut kādi tārpi un viņu dzīves vienkārši tiek sagrautas acu mirklī.
Protams, tur ir vēl liels jautājums par to, cik tā krīze ir dabiska, jo ir ziņas par to, ka ASV enerģētikas departaments vienkārši aizliedza Teksasas ogļu stacijām strādāt uz pilnu jaudu un arī attiecīgais viesulis tikpat labi var būt radīts ar HAARP.

Jo viss konteksts ar Teksasu ir ļoti politizēts – tieši Teksasa bija galvenais Trampa štats, kas arī uzstājas pret Baidena politiku un vērsās tiesā, tur sākas separātisma tendences un šāda krīze izskatās nu kaut kā tieši laikā, lai viņus par to sodītu.

Bet jebkurā gadījumā sekas ir tādas, kādas tās ir. Tāpēc arī pie mums te mēģina iebīdīt kaut kādus vēja parkus un noteikti celsies cenas degvielai – daudzas autokompānijas jau paziņojušas, ka pēc 2030 gada ražos tikai elektromobiļus.
Tā kā lietas ir nopietnas un mums ir grūti izsekot līdzi pat tam, kas notiek mazajā Latvijā, kuru pārņēmuši Restarta kangari. Bet te visi procesi atspoguļojas tieši tāpat. Nez, kad cilvēki saliks to visu kopā un pateiks STOP?

Totalitāras valsts veidošanas process paredz tikai vēl lielākus sodus par visu iespējamo, vēl lielākas problēmas iedzīvotājiem, visa veida dzīves apstākļus pasliktinošus likumus mazāk aizsargātai tautas daļai. Ļoti drīz vienīgā izeja būs pilnīga šīs sistēmas ignorēšana un dzīve autonomās kopienās. Tāds process kļūst aizvien saskatāmāks. Protams, gribās ticēt, ka tas ir kaut kāds pārpratums un mistiskā veidā tas sakārtosies un paies garām, bet ja cilvēku kritiskā masa turpinās būt tikpat vienaldzīga, tad kāpēc lai vara to neizmantotu.

4 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s