Vīrusa afēra un klimata pārmaiņas.

Cik daudzi no jums ievēroja ārkārtīgi nozīmīgu PVO paziņojumu vēl pagājušā gada augustā, pirms vēl tika apstiprināta jebkāda kovid vakcīna?

Tas izskanēja no ‘doktora’ Tedrosa, kurš, protams, nav nekāds doktors, tāpat, kā nekāda sakara ar medicīnu nav ‘ekspertiem’ Bilam un Melindai, kuru ieteikumi nez kapēc skan visos medijos, nu jau par trešo poti.
Bet šis paziņojums ir ļoti svarīgs – ja to sadzird, tad automātiski saliekas kopā visi punkti, visas ‘sazvērestības teorijas’ kļūst par praksēm un vispār viss notiekošais ir skaidri saprotams. Jo nesaprast arī tik atklāti pateiktas lietas, tad ir jābūt ļoti īpašam. Protams, ir ļoti daudz arī tādu. Tad kas tika pateikts?

Dažas ļoti nozīmīgas lietas. Pirmkārt, ka vakcīna, kaut arī būs ‘vitāls instruments’, neapturēs ‘pandēmiju’ un neizbeigs to. Tālāk vēl skaidrāk. Kaut arī pasaules līderiem ir jācenšas mazināt ‘vīrusa’ ietekme, ta pat laikā – citējot Tedrosu – “Mēs neatgriezīsimies, mēs nevaram atgriezties pie lietām, kādas tās bija pirms tam”

Un tagad pats galvenais – “Kovid pandēmija ir devusi impulsu nepieciešamībai paātrināt reakciju uz klimata pārmaiņām. Tā ir parādījusi ieskatu tajā, kādai jābūt pasaulei – ar tīrākām debesīm un upēm”

Lūk, šis ir tas teikums, kas uzspridzina visu, atklāj patiesību un atklāti parāda visu to, ko es te rakstu un stāstu jau nez cik ilgi – šī ir atslēga uz visu notiekošo.

https://www.cnbc.com/2020/08/21/who-warns-a-coronavirus-vaccine-alone-will-not-end-pandemic.html

Varētu domāt, kāds sakars ir pandēmijai ar klimatu, tīrām debesīm un upēm? Elementārs – paskatieties vēlreiz Absolute Zero 2050 plānu, par ko man bija arī atsevišķs video. Tur Jūs skaidri redzat, ka tuvākajos gados paredzēts apturēt visu avio un kuģu satiksmi, fosilo kurināmo un iekšdedzes dzinēju automašīnas. Tāpat paredzēts apturēt visu gaļas ražošanu un vispār dramatiski pazemināt dzīves līmeni visur un visiem, īpaši Eiropā, kur paredzēts ieviest 100% zaļo enerģiju.
Tas nozīmē apturēt visa veida migrāciju, ceļošanu starp kontinentiem, starptautisko tūrismu, izolēt valstis un veselus kontinentus, izmainīt visas sabiedrības dzīvesveidu līdz nepazīšanai.

Protams, ka to nav iespējams izdarīt normālos apstākļos, pie cilvēku brīvas izvēles, kaut kādas demokrātijas un pieprasījuma/piedāvājuma kapitālisma modeļa.
To var izdarīt tikai ārkārtējas, globālas krīzes apstākļos, atslēdzot visu planētu, apturot ekonomikas, slēdzot visu un ieslogot cilvēkus mājās vai nelaižot ārpus savas valsts. Un lūk, būs Jums tīrākas debesis un upes. Un protams, pakāpeniski samazinot arī cilvēku skaitu – jo mazāk cilvēku, jo mazāk C02.

Kā tad var panākt tādu planētas un cilvēku atslēgšanu – nu padomājet, kas ir kovidšovs un kam tas ir paredzēts. Viss Lielais plāns skaidri izskanēja PVO preses konferencē 2020. gada augustā un viss ir atklāti rakstīts lielajos medijos. Vai cilvēki tiešām nespēj saskatīt tik acīmredzamas lietas un turpinās cerēt uz vakcīnām kā biļeti, kas ved uz kaut kādu normālu veco dzīvi? Viņiem taču acīs pasaka visu patiesību, bet viņi tik un tā cer sagaidīt kaut ko citu.

Tieši tāpēc Bils vienlaicīgi darbojas ne tikai vakcīnu biznesā, bet vēl aktīvāk skandina vajadzību visiem pāriet uz sintētisko gaļu, kļūst par lielāko zemes īpašnieku ASV un lielāko akcionāru Kanādas dzelzsceļā. Jo Absolute Zero 2050 plāns paredz tieši dzelzsceļu kā faktiski vienīgo pārvietošanās līdzekli, kad tiks atslēgtas lidmašīnas un kuģu satiksme. Paliek tikai vilcieni un elektromobīlīši, bet ar tiem nekāds starpkontintentu tūrisms vairs nesanāk un cilvēki tiks ierobežoti turpat savā valstī vai maksimums kaut kur pa dzelzsceļa līnijām.
Visu to arī plāno gan PVO, gan Bils ar savu brigādi un viņu investīcijas skaidri parāda to, kas cilvēcei paredzēts pēc šī scenārija.

Tiesa gan, pēdējo nedēļu notikumi Eiropā un ASV parāda arī ko citu. Proti, Māte Daba var izārstēt gan Tunbergas histēriju, gan zaļā fašisma ieviesējus – kā redzam, tad tepat Vācijā energo apgādes sistēma bija uz sabrukuma robežas, jo aizsaluši gan saules paneļi, gan vēja turbīnas – strādā tikai tās ogļu stacijas, no kurām Vācija tā gribēja atbrīvoties. Un protams, tas lieliski parāda visas Eiropas atkarību no Krievijas gāzes.

Viņi varēs trīs reizes padomāt, vai aizstāvēt provokatoru Navaļniju un paklausīt ASV, bremzēt Ziemeļu Straumi II un nosalt, tikko iestājas neliels aukstums, vai arī saprast, ka šis projekts ir vitāli svarīgs un nekādas globālas sasilšanas vispār nav un zaļie projekti ir grandiozākā afēra cilvēces vēsturē.

Vēl trakāk ir Teksasā, kur miljoni nonākuši akmens laikmetā, jo arī tur mazliet stiprākas ziemas dēļ pēkšņi izrādās, ka nepietiek elektrības. Teksasa, kas ir ASV fosilā kurināmā bagātākais – naftinieku štats, arī bija sācis klausīt zaļo afēristu padomiem un sācis paļauties uz vēja turbīnām kā daļu no energoapgādes – tagad tur viss ir sasalis, trubas plīst un elektrība atslēgta miljoniem.

Tik vien vajag, lai bagātākais un varenākais štats nedēļas laikā kļūst par III pasaules nostūri un milzīgām rindām pie veikaliem pēc pārtikas.

Tas labi izgaismoja daudzas lietas, kas sagaida visas valstis, kuras iesaistītas šajā zaļajā/vīrusa afērā. Un kā Jūs domājat, vai viss notiekošais joprojām ir tikai maskas uz 5 minūtēm un vakcīnas mūs glābs? Viss notiekošais skaidri parāda pavisam ko citu – arī vakcīnas nebūt nav galvenais afēristu nolūks, bet tikai palīglīdzeklis un nekāda kolektīvā imunitāte viņus neinteresē. Viņus interesē tikai totāla kontrole un savu grandiozo plānu realizācija sabiedrības transformācijā par kaut ko citu. Tieši tāpēc šīs divas lietas – klimata pārmaiņas un pandēmija ir tik interesantas un svarīgas visiem šiem globālistiem. Katra problēma vai nāve, ko var ieskaitīt zem šīm agendām, palielina viņu ietekmi un iespējas realizēt savus plānus ‘sabiedrības labuma’ ilūzijas aizsegā.

Tā paša iemesla pēc viņus absolūti neinteresē patiesi katastrofiskas lietas – bads nabadzīgajās valstīs, kur pazūd miljoniem bērnu katru gadu, to cilvēku nākotne, kam paredzēts izzust un vispārējā, īstā planetārā katastrofa, kas rodas no viņu melīgās cīņas pret neesošām pandēmijām un klimata pārmaiņām. Par to visu ir jāinteresējas cilvēkiem pašiem, ja mēs gribam apturēt šos plānus. Un izskatās, ka pati Zeme nāks mums palīgā. Ģenerālis Sals bieži vien izšķir ļoti nozīmīgas kaujas.

One comment

  • Raksrtata utoram ir lielä mërä taisnība. Atliek vien piebilst, ka täds jau tas viņu projekts ir. Vai pareizäk sakot – bija, jo laiks šiem pasaules patreizëjiem valdniekiem strauji iet uz beigäm un tikai pašu cilvēku varä ir vai nu turpinät turët viņus pi varas, vai arī izvëlëties brīvību.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s