5 jautājumi pirms vakcinācijas.

Sākšu ar to, ka šie jautājumi nav domāti tiem, kuriem pa TV pateica, ka vajag vakcinēties. Ja pateica un Jūs tālāk domāt negribat, tad ejiet.

Bet daudziem no mums var būt kādi tuvi cilvēki, draugi vai pat ģimenes locekļi, kuri noticējuši varas un mediju propagandai un kovidšovam kā tādam. Un viņi patiešām tic, ka ir apdraudēti, varbūt viņi domā, ka ar vakcīnām viss atgriezīsies ‘normālā’ dzīvē.

Viņiem var uzdot šos 5 jautājumus. Varbūt, ka tie atrod dzirdīgas ausis, varbūt ne – katra liktenis ir paša rokās.

Vai Jūs zināt, ka nekad nav radīta veiksmīga vakcīna ne pret vienu korona vīrusu?

Zinātnieki gadiem ir centušies tādas izveidot pret SARS un MERS, bet joprojām tas nav sanācis. Dažas no neveiksmīgajām SARS vakcīnām izraisīja hipersensivitāti, kas nozīmē vēl asāku slimības gaitu nekā tām pelēm, kas netika vakcinētas.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3335060/

Vai zināt, ka vakcīnas pilnīga izstrāde prasa 5-10 gadus?

Vakcīnu izstrāde ir lēns un pacietīgs process. Parasti no izgatavošanas līdz publiskai lietošanai paiet vairāki gadi. Bet šīs dažādās vakcīnas tika izstrādātas nepilna gada laikā. Varas mediji un dažādi ‘eksperti’ visādi cenšas izskaidrot, kā tas var būt, bet visi viņi noklusē galveno – šīs vakcīnas nav izgājušas nopietnus pārbaudījumus, daudzas no tām izlaida agrās testu stadijas un cilvēku testu pēdējā stadijas nav ne pabeigtas, ne zinātniski apstiprinātas kā  ‘peer rewieved’, par tām vienkārši nav datu, jo pētījumi turpinās līdz 2023. gadam, bet AstraZeneca tests Krievijā, piemēram, ir apturēts nopietnu blakus efektu dēļ jau pagājušā gada septembrī. Kā iespējama šīs vakcīnas autorizācija un lietošana citās valstīs?

https://web.archive.org/web/20201229112508/https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04540393

Vai zināt, ka daudzas kovid vakcīnas ir balstītas uz jaunu mrNA tehnoloģiju, kas nekad iepriekš nav izmantota uz cilvēkiem?

Ja tradicionālās vakcīnas iepazīstina organismu ar novājinātu mikroorganismu, kurš ir dotās slimības ierosinātājs, tad mRna tehnoloģija ir pavisam kas cits. Tās ir instrukcijas pašam organismam ražot konkrēta vīrusa pīķa proteīnu. Kaut arī šī metode tiek pētīta kopš 1990. gada, tikai 2020 tā pirmo reizi apstiprināta lietošanai uz cilvēkiem.

Vai zināt, ka Farmas kompānijas nav iespējams iesūdzēt tiesā, ja to vakcīnas izraisa veselības bojājumus vai nogalina?

2020. gada pavasarī daudzu valstu valdības piešķīra kovid vakcīnu ražotājiem cita veida imunitāti – aizsardzību pret iespējām prasīt no tām atbildību. Tas tika darīts, vai nu izmainot esošo likumdošanu, vai sarakstot īpašus likumus.

Piemēram, ASV garantē šādu imunitāti vismaz līdz 2024. gadam. ES dara to pašu, turklāt pastāv vēl īpaši un slepeni protokoli valstu līgumos ar šīm kompānijām, kas nodrošina to pilnīgu aizsardzību.

https://www.reuters.com/article/uk-health-coronavirus-eu-vaccine-idUKKCN26D0UG

UK iet vēl tālāk, nodrošinot pastāvīgu legālu aizsardzību gan valdībai, gan visiem kovid ārstēšanā iesaistītiem. Kaut arī formāli šis akts pieņemts uz 2 gadiem, taču uzmanīgi izlasot, var redzēt, ka tur krietna un būtiska daļa no tā nekad netiek atcelta. Par to var vienoties tikai ministri.

https://www.legislation.gov.uk/ukpga/2020/7/section/89/enacted

Vai zināt, ka 99.8% no saslimušajiem izdzīvo?

Šis saslimušo/izdzīvojušo rādītājs tiek apspriests jau veselu gadu, bet tagad ir pavisam skaidrs, ka tas ir daudz zemāks, nekā to simulēja sākotnējie melīgie modeļi, uz kuru pamata vispār sākās masveida histērija un lokdauni. PVO sākotnēji ziņoja, ka mirstības rādītājs ir 3.4%

Sekojošie pētījumi parādīja, ka tas ir daudz zemāks, dažviet pat tikai 0.1%. Bet pašā PVO lapā publicētais 2020. oktobra ziņojums liecina par 0.23% vai pat mazāk.

https://www.who.int/bulletin/volumes/99/1/20-265892/en/

Tas nozīmē, ka pat pēc oficiālās PVO informācijas, 99.77% no tiem, kas saslimuši, izdzīvo. Turklāt izteikti lielākā daļa mirušo ir cienījamā vecumā un tiem parasti ir vēl citas, nopietnas kaites. Šeit pat nerunāsim par to, kas vispār ir PCR testi, kur ir pierādīts šis vīruss par eksistējošu un citām lietām. Te ir tikai tā saucamā ‘oficiālā’ statistika, kādu to patīk redzēt visiem tiem, kuri spēj domāt tikai šādās kategorijās.

Un pat tad rodas šādi, pamatoti jautājumi – vai tiešām ir vērts tā riskēt? Jo arī nekādu atgriezšanos pie normālas dzīves šīs vakcīnas negarantē. Tas garantē tikai tādu apliecību, kāda redzama šī raksta sākumā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s