Nirnbergas kodekss un globālais eksperiments.

Par spīti tam, ka nav nekādu zinātniski argumentētu pierādījumu masku lietošanas efektivitātei, tās joprojām turpina būt obligātas daudzās valstīs. Tagad varas iestādes daudzviet plāno padarīt obligātas arī kovid vakcīnas, steidzami ieviešot dažādas shēmas, kā vakcīnu pases, sertifikātus un izsekošanas datu bāzes. Tas viss ir vērsts uz tiesību samazināšanu tiem, kas atsakās no šīm vakcīnām. Kovid kulta absurds un neprāts kļūst jo redzamāks, ja cilvēki ieraudzīs to, ka šie noteikumi un obligātā vai pusobligātā medicīnas līdzekļu uzspiešana ir pretrunā ar tiem noteikumiem, kas rakstīti Nirnbergas kodeksā.

Jā, atkal atgriežamies pie tā. Šis kodekss tika uzrakstīts 1947. gadā ar nodomu vairs nekad nepieļaut eksperimentus uz cilvēkiem, taču šodien visas valdības un tā saucamie ‘eksperti’ ir par to pilnībā aizmirsuši vai cenšas iestāstīt, ka eksperimentālas vakcīnas un maskas bez zinātniskas bāzes to masveida lietošanā nav medicīnisks eksperiments.

Īsumā aplūkosim Nirnbergas kodeksa punktus saistībā ar šodienas kovid histēriju. Šo punktu rašanās vēsture ir tāda, ka ASV militārais tribunāls saskārās ar sarežģītu jautājumu attiecībā uz medicīnas eksperimentiem ar cilvēkiem, kas tika veikti nacistiskajā Vācijā. Vairāki nacistu doktori argumentēja ar to, ka viņu veiktie eksperimenti maz atšķīrās no tiem, ko līdz tam veikuši paši amerikāņi. Viņi arī norādīja uz to, ka nav nekāda starptautiska likuma, kas atdala tiesiskus eksperimentus no krimināliem.

Tāpēc 1947. gada 17.aprīlī ASV pārstāvis Dr. Alexander iesniedza Kara noziegumu komitejai memorandu, kas apraksta sešus tiesisku eksperimentu punktus. Tad 19. augusta spriedums šos sākotnējos sešus punktus papildināja līdz 10. Tas arī kļuva par šodien zināmo Nirnbergas kodeksu. Jāatzīmē, ka tas tā arī nav iemontēts tās pašas ASV vai Vācijas likumdošanā, taču tas ir ievērojams starptautiskās medicīniskās ētikas dokuments. Ko tas saka?

Cilvēka piekrišana ir absolūti nepieciešama.

Šis punkts ir pārkāpts jau ar masku ieviešanu. Piemēram, tai pašā ASV maskas daudz kur ir definētas kā medicīnas ekipējums. Turpat FDA mājas lapā tās atrodamas zem sadaļas “medical devices” un tikai tad seko apakšsadaļa ‘personal equipment” jeb personiskie aizsardzības līdzekļi. Zināms, ka varas aizstāvji izmanto argumentu, ka personiskie aizsardzības līdzekļi neesot medicīnas ekipējums – tad paskatieties šo FDA lapu, kādā secībā tas iet.

https://www.fda.gov/medical-devices/personal-protective-equipment-infection-control/n95-respirators-surgical-masks-and-face-masks

Otrs pierādījums ir ASV likumdošanā – arī šajā Federal Food, Drug, and Cosmetic Act 3. lpp var atrast to, ka ‘ierīce’ ir tas, kas paredzēts, lai novērstu infekciju vai saslimšanu – maska tādejādi atbilst šim uzstādījumam un tas medicīnas ekipējums.

Vai politiķi kaut kur pasaulē ir jautājuši cilvēku piekrišanu šādas medicīniskas ierīces nēsāšanai? Nē, līdz ar to pirmais un galvenais punkts ir rupji pārkāpts.

Eksperimentam jādod sabiedrības vispārējai labklājībai tādi nozīmīgi pozitīvi rezultāti, kuri nav iegūstami ar citām pētniecības metodēm vai līdzekļiem, un tas nedrīkst būt nejaušs un tātad būtībā nevajadzīgs.

Realitāte ir tāda, ka visi šie kovid ierobežojumi, maskas un vakcīnas ir gigantisks medicīnisks eksperiments. Daudziem cilvēkiem ir radušies visa veida veselības bojājumi no masku ilgstošas nēsāšanas.

Bet vakcīnas ir cilvēces vēsturē lielākais eksperiments – tās sasteigtas 12 mēnešu laikā, kaut parasti šis process aizņem 7-20 gadus. Un kā mēs tagad zinām, tad tās pat nenodrošina nesaslimšanu, nepalīdz pret smagiem simptomiem un par to reālajiem efektiem ilgākā laika periodā nekas nav zināms.

Tā vietā, lai uztieptu cilvēkiem maskas, aizliegtu pulcēties vienu iemeslu dēļ, atļaujot drūzmēšanos rindās veikalos vai liekot salt ārā, nemitīgi propagandētu bīstamās vakcīnas, pastāv daudzi citi veidi, kā sasniegt cilvēku veselības uzlabošanos. Tā ir informācija par dabiskas veselības principiem, imūnsistēmas uzlabošanu, pamācības, kādus vitamīnus lietot un daudz kas cits. Taču par to vara negrib ne dzirdēt – tika maskas un vakcīnas.

Eksperiments jāveic tā, lai tā gaitā nepieļautu nevajadzīgu fizisku un garīgu kaitējumu un jebkādas nevajadzīgas ciešanas.

Maskas, sociālā izolēšana un visi pārējie ierobežojumi ir radījuši cilvēkiem neaprakstāmus fiziskus un garīgus kaitējumus, psiholoģisku stresu, tas noved pie depresijas un pašnāvību tieksmes, laicīgi nediagnosticētām slimībām un daudzām citām problēmām. Bērniem tiek pilnībā izjaukts vesels attīstības posms. Tas viss ir pilnīgi nevajadzīgi, ja skatās no epidemioloģiskā viedokļa, jo statistika skaidri parāda, ka ierobežojumi nekur nestrādā.

Nedrīkst izdarīt eksperimentu, ja jau iepriekš ir pamats domāt, ka tā rezultātā var iestāties nāve vai invaliditāte. Izņēmums varētu būt eksperimenti, kurus ārsti veic paši ar sevi kā eksperimenta objektu.

Vai ir pamats domāt, ka no vakcīnām var iestāties invaliditāte vai nāve? Protams, tas taču ir to blakusefektu sarakstā. CDC jau ziņo par 12.697 nopietnām blakus reakcijām un 653 nāves gadījumiem pēc vakcinēšanas. Pēdējie dati šobrīd līdz 4 februārim. Un tas taču tikai ASV.

Riska pakāpe nekad nedrīkst būt lielāka kā eksperimentā risināmās problēmas nozīmīgums cilvēcei.

Ja skatās no Lielās Farmas viedokļa, tad viņiem risks nepārsniedz iegūto labumu. Viņi ir nodrošināti pret tiesvedībām ar visiem iespējamiem likumiem – ir tikai astronomiska peļņa. Bet vienkāršajam cilvēkam situācija ir tieši pretēja – nav nekāda praktiska labuma riskēt ar vakcīnu, kas tāda ir tikai pēc nosaukuma, kas nepasargā no saslimšanas, neaptur vīrusa izplatību un neko nedod ierobežojumu izmaiņās – viss paliek tāpat, ir tikai milzīgs risks veselībai. Par planetāro ekonomisko un sociālo katastrofu vispār nav ko runāt – jau tagad šīs sekas būs jūtamas paaudzēm.

Jāveic nepieciešamie sagatavošanas darbi un jāparedz eksperimenta objekta iespējami droša aizsardzība pret niecīgāko kaitējumu, invaliditātes vai nāves varbūtību.

Kādi tad ir sagatavošanas darbi? Tādu nav, ir tikai milzīgs vakcinēšanas eksperiments un tūlītēja vakcīnas kā iemesla noliegšana pie jebkura letāla iznākuma, pat ja tas ir burtiski dažu stundu laikā pēc tās saņemšanas. Lielā Farma tūlīt pat iedarbina savus legālos instrumentus un medijus, kuri automātiski noliedz šādu saistību – viņi nekad, nekad neatzīs šādu saistību un pat, ja atzītu, tas tik un tā viņiem nerada nekādas sekas.

Eksperimentu drīkst veikt tikai zinātniski kvalificētas personas. Tiem, kas kā vadītāji vai izpildītāji piedalās eksperimentā, visa tā gaitā nepieciešama augstākā meistarība un rūpība.

Tādi ārsti, kā Dr. Stefan Lanka, Dr. Andrew Kaufmann, Dr. Sucharit Bhakdi, Dr. Tom Cowan un pārējie, kas apstrīd oficiālo versiju, pilnīgi noteikti ir augstāk kvalificēti par karjeras birokrātiem, kāds ir Fauči un par planetāro vakcinatoru Bilu. To, ka Fauči nav zinātieks un neko nesaprot medicīnā, pateica jau pats PCR metodes izgudrotājs Kary Mullis.

Taču vakcīnas reāli špricē parastie ārsti un medmāsas. Cik no viņiem patiešām zina, kas ir šīs ne-vakcīnas, ko tās dara, kāds ir to pilnais sastāvs un kāds ir blakus efektu saraksts? To pat nav iespējams zināt, jo šis taču ir eksperiments un pat obligātie šo vakcīnu testi vēl tikai notiek. Bet uzspiežot maskas un pieņemot lēmumus par vakcīnām, politiķi tagad spēlē ārstus, medicīnas ekspertus, diktējot savas iegribas veselām tautām. Bet cilvēki tam nav piekrituši, ka šādi ar medicīnu nesaistīti cilvēki tagad uzvedas, kā viņu personiskie ģimenes ārsti.

Cilvēkam — eksperimenta objektam ir tiesības jebkurā brīdī prasīt eksperimenta pārtraukšanu, ja viņš nonācis tādā fiziskā vai garīgā stāvoklī, ka eksperimenta turpināšana viņam šķiet neiespējama.

Vai Jums ir tiesības pārtraukt šo neprātīgo eksperimentu? Nē, protams, ka nav. Cilvēkus diskriminē un soda par masku nenēsāšanu, atņem tiesības brīvi pārvietoties un pat strādāt daudzās nozarēs. Par savu tiesību realizāciju uz savu medicīnisku lēmumu pieņemšanu arī paredzēti sodi – te nav absolūti nekādas brīvības un tiesību. Ja tādas vēl kaut kur ir, tad noteikti varas iestādes jau plāno, kā tās atņemt.

Ko no tā visa var secināt? Ka rupji pārkāpti vismaz 8 no 10 kodeksa punktiem. Tagad mēs atkal esam turpat, kur bijām pirms šī kodeksa pieņemšanas, atkal notiek eksperimenti un centieni tos attaisnot, ignorējot visu iepriekšējo pieredzi un ētiku. Tāpēc mums ir jāatceras, ka mēs esam Cilvēki, nevis laboratorijas žurkas un ir jāaptur šis eksperiments, kamēr nav par vēlu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s