Gribi rīkoties ar finansēm – uzvedies labi internetā.

Vai zināt, kas ir briesmīgāks par jebkuru vīrusu? Tas, ko piesedzoties ar šo histēriju, cenšas realizēt lielās globālās korporācijas un institūcijas. Un tā viens no galvenajiem planetārajiem vagariem jeb Starptautiskais valūtas fonds pagājušā gada decembrī nāca klajā ar ideju par to, ka finanšu operācijas un kredītvēsture ir jāpiesaista interneta sērfošanas vēsturei.

Protams, ka par to neinformē un nestāsta neviens no medijiem. Bet tas ir viens no galvenajiem lielo globālistu mērķiem un elementiem totālās kontroles ieviešanā, kas sen vairs nav nekāda sazvērestības teorija, bet mērķtiecīga prakse. Mēs jau tāpat zinām, ka visa meklēšanas un lapu apmeklēšanas vēsture tiek izsekota un katra aktivitāte reģistrējas dažādās sistēmās.

Bet SVF savā blogā iet vēl tālāk un apskata iespējas, kā savienot cilvēka interneta vēsturi un pirkumu datus ar kredītvēsturi un finansēm. Vienkāršiem vārdiem sakot, visa Jūsu interneta apmeklēšanas vēsture būs redzama ne tikai Google, bet arī visām bankām un finanšu institūcijām un pareizās/nepareizās uzvedības modelis atbilstoši korporatīvās oligarhijas uzstādītai propagandai tiks izmantots, lai lemtu par to, vai Jums vispār piešķirt kaut kādus kredītus vai ļaut izmantot finanšu operācijas, teiksim, tirgoties biržās vai realizēt kādus darījumus vispār.

Jau šobrīd pastāv kredītu došanas/nedošanas sistēma, kas balstās uz iepriekšējo cilvēka kredītvēsturi, bet ar to globālistiem ir par maz, viņiem vajag zināt arī to, ko cilvēks ir skatījies, meklējis un pircis internetā. Tādā veidā viņi pārliecināsies, vai konkrētais cilvēks ir drošs un lojāls Jaunai Pasaules Kārtībai.

Tas ir tiešais ceļš uz sociālo kredītu sistēmu, kā tas ir Ķīnā, kur visi šie pasākumi jau faktiski ir ieviesti un cilvēkiem piešķirti sākotnējie 1000 punkti, kuru skaits turpmāk ir atkarīgs no viņu uzvedības, kas nemitīgi tiek uzraudzīta, tai skaitā arī internetā.

Iedomājieties, kad par katru nepareizas lapas apmeklēšanu vai ‘viltus viedokļa’ izteikšanu Jums tos punktus norauj un tad Jums vairs neļauj pat ceļot vai lietot sabiedrisko transportu. Tāda realitāte jau ir Ķīnā un to pašu SVF grib ieviest visā ‘civilizētajā’ pasaulē.

Pagaidām SVF vēl nav izveidojis konkrētu shēmu, kā tas darbosies praksē, vai FB un citi soctīkli pa tiešo komunicēs ar finanšu institūcijām, bankām un apdrošinātājiem, ar kuriem cilvēkam ir darīšana, vai būs kaut kādas trešās puses, kas šos datus vāks un nodos tālāk, bet katrā ziņā šī ir tā sarkanā līnija, kuras pārkāpšana ved uz digitālo koncentrācijas nometni.

Jau tagad sociālie tīkli ir absolūts monopols informācijas izvēlē, ko un kā cilvēki vispār var darīt, domāt un meklēt – ja patreiz brīvi domājošu cilvēku var sodīt, izdzēšot viņa saturu un neļaujot ar to kaut ko pelnīt, vai vienkārši bloķējot, tad šis būtu pavisam cita līmeņa terors un tas dotu attiecīgajām kompānijām absolūtu varu pār sistēmas paklausīgajiem, kuru aktivitātes tiek mērītas graudā katru mirkli.

Šiem procesiem ir jāpievērš daudz lielāka uzmanība, jo par tiem nav un nebūs nekādas atklātas diskusijas ne medijos, ne sabiedrībā, jo par to nemaz nav ziņu – viss tas tiek apspriests un gatavots aizkulisēs. Kaut arī šī informācija un nodomi netiek īpaši slēpti, bet to neviens arī nereklamē un neparāda plašākai sabiedrībai.

Tāpēc izeja no visa šī neprāta ir maksimāla atvienošanās no šiem centralizētajiem instrumentiem un savu, lokālo ekosistēmu veidošana, kas patreiz arī pamazām sāk notikt. Skaidras naudas un savu vietējo pakalpojumu organzēšana ir kritiski svarīga, jo lielais Restarts paredz iespēju vienkārši atslēgt visas sistēmas un pārstartēt arī cilvēku kontus, kur viss tiek nodzēsts. Vai tā būs, to jau mums neviens neteiks, bet tāda iespēja pastāv. Viņi par savu murgu pasauli arī grasās vēl pacīnīties.

Taču saistībā ar šiem procesiem prasās vēl viens jautājums. Vai publiskā amatpersonu vakcinēšanās ir tikai lēts reklāmas triks, cerībā pārliecināt kādus svārstīgos piedalīties šajā vakcīnu eksperimentā? Vai varbūt tam visam ir dziļāka nozīme, piemēram, šis pats SVF vai Pasaules Banka, lai piešķirtu kārtējos kredītus, prasa realizēt ne tikai iedzīvotāju labklājības līmeni samazinošus pasākumus, ‘reformas’ un tarifu celšanu, bet arī iedzīvotāju vakcinācijas plāna izpildi?

Jo ir taču pilnīgi skaidri redzams, ka varneši ir pilnīgā izmisumā par to, lai tādu plānu realizētu un tikai pilnīgi dumjš cilvēks var noticēt, ka tas ir aiz rūpēm par cilvēku veselību – valstī, kur 30 gadus darīts viss, lai labumu gūtu tikai valdošai kliķei pietuvinātie, kamēr vienkāršā tauta tiek nospiesta ar katru dienu jo vairāk.

Līdz ar to, ja no šo globālistu struktūru pavēļu izpildes ir tiešā veidā atkarīga vietējo kangaru labklājība un palikšana amatos, tad nevajadzētu būt šaubām par to, ka visas runas par brīvprātīgo vakcināciju un stāsti par vakcīnu drošumu ir ļoti plāns ledus. Viss ir atkarīgs no pilsoniskās iniciatīvas, informācijas pieejamības un cilvēku pašu saprāta, kam viņi izvēlas ticēt un vai ir spējīgi saprast pasaulē notiekošo.

2 komentāri

  • Nekads restarts nenotiks. Patiesiba ir tada, ka mus gaida brinishkiga nakotne un ta noteikti nav aiz kalniem. Nav ko veicinat paniku, radot negativas emocijas cilvekos.

    Patīk

    • Aivis jau arī nerada paniku. Viņa piezīmes un pārdomas to apliecina: “2021. ir skaidri apzīmēts par Lielā Restarta gadu. Jautājums tikai, kam tas būs – viņiem vai mums.” Ja Dievs pagodinās, mēs piedzīvosim šo, uz ko gan Jūs, gan Aivis norādīja. Ir sācies Gavēņa laiks. Mēs esam aicināti daudz ko pārvērtēt un lūgt.

      Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s