Krievijas TV aizliegums un globālie procesi.


Kāpēc tika aizliegti Krievijas TV kanāli? Viss ir vienkārši. Tur sākas procesi, kas latvietim vidējam nav jāredz. Proti, jau pirms vairākiem mēnešiem, kad nekas nebija skaidrs ar ASV prezidenta vēlēšanām, es tajā savā intervijā studijā izteicu prognozi par to, kas notiek tad, ja tomēr uzvar kapu Džo.

Atgādināšu to tēzi vēlreiz – tad sāksies process, kurā īstenie globālisti būs spiesti iedarbināt visu valstu suverenitātes atjaunošanas mehānismus, lai varētu iztīrīt šos deep state klintonoīdus/baidenistus no valstu pāŗvaldēm. Krievijā tas ir tieši tā visa Jeļcina laika oligarhija, 5tā kolonna, tas pats Navaļnijs un pārējie liberasti, kuriem uzreiz sāka reāli žmiegt astes.

Visus šos gadus kaut kāds provokators un miljonārs bija neaizskaramā persona, kam neko nevar izdarīt. Un jā, tā bija, jo tad vēl KF nebija pietiekoši savākusies, lai spētu sākt sevi tīrīt, tas process bija lēns, smags, bet nenovēršams. Tad bija jaunās elites pārstāvis Mišustins, grozījumi Konstitūcijā un tagad ir atrastas zāles arī pret 5to kolonnu.

Protams, ka šis blogeris ar 30 miljoniem dolāru uz konta bitkoinos vien nevarēja neatgriezties, jo tāda bija saimnieku pavēle – zinot to, ka viņu tur arestēs un cerot uz oranžo revolūciju, bet nesaprotot to, ka Krievija vairs nav gatava ne ampelēties, ne uzklausīt Rietumu vaimanas, kur pašiem visas cilvēktiesības sen likvidētas, protestus izdzenā ar asaru gāzi un ūdensmetējiem aukstā salā, bet čīkst par vienu blogeri Krievijā un neaptēstu pusaudžu izdarībām. Tāpēc sekoja asa varas iestāžu rīcība, galveno provokatoru sapakošana, ārvalstu diplomātu izraidīšana.

Vēl skaidrāk viss kļuva pēc ES augstā emisāra Borelli vizītes, par kuru tagad raud visa Eiropa. It kā jau nekas tur briesmīgs nenotika, bet smalkajā diplomātu valodā Lavrovs vienkārši viņu ar visu Eiropu pasūtīja 3 mājas tālāk un iemeta acīs pašu divkosību. Asanžs un Katalonijas neatkarības pārstāvju nežēlīgie sodi viņiem neinteresē, bet viņiem interesē Navaļnijs. Nu, nekas jauns tajā nav, tikai šoreiz retorika bija pavisam cita – Borelli brauca lasīt ierastās Rietumu lekcijas, bet atgriezās kā nopērts suns.

Rietumi un vēl jo vairāk šie vietējie kangari it neko nav sapratuši, ko nozīmēja KF prezidenta Minhenes runa 2007 un ko runa Davosā. Mēs esam milzīgu globālu un ģeopolitisku izmaiņu priekšā un faktiski jau dzīvojam pavisam citā pasaulē, kuru spītīgi atsakās saprast degradējošie Rietumi – tādā pasaulē, kur visiem ir vienādas tiesības un pienākumi, nevis kā līdz šim, kad var jaukties citu valstu iekšējās lietās.

Protams, tagad atkal Evropa spriež par jaunām sankcijām, kas tikai vēl vairāk iešaus kājā pašiem, jo KF tas ir pilnīgi vienalga. Tur sāk iziet no kovidšova, uzņem apgriezienus viņu vakcīna, kas ir nesalīdzināmi labāka par Rietumu mēsliem, ja nu kādam to ļoti vajag un turpināsies arī iekšējā tīrīšana no vecās Jeļcina elites un 5tās kolonnas. Tāpēc tas mums te nav jāredz, labāk skatieties amerikāņu bojevikus, Navaļnija filmas pa LTV un domājiet, ka visu joprojām kontrolē tēvocis Sems.

Bet tagad ir skaidrs, ka Lielā Restarta plāns globāli ir izgāzies. Tieši tagad ir īstais laiks, kad iespējams nostiprināt un atjaunot nacionālu valsti, jo pašiem globālistiem nav izejas, kā šādus procesus pieļaut, jo Pax Americana aparāts ir pārāk stiprs, lai to vienkārši novāktu un viņu tieksme saglabāt pasaules kundzību joprojām pastāv.

Vēl jau atsevišķās valstīs šo baidenistu vara ir ļoti spēcīga, kā pie mums vai UK, kas vispār ir viena liela koncentrācijas nomentne. Tā ir sanācis, ka tieši mūsu vietējā pārvalde ir absolūti zvērināti aizejošās pasaules kalpotāji, kuri līdz pēdējām pie tās turēsies, cerībā paraut līdz mūs visus. Tāpēc šeit vēl priekšā smagi laiki.

Taču globālā mērogā jau sāk aust gaisma. Lielais Lācis sācis mosties.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s