Datu viltošana CDC.

Pamatīgs trieciens pa vīrusa afēras pamatiem noticis ASV. Tur iznācis pētījums, kas demonstrē to, kā CDC – ASV slimību kontroles centrs ir panācis mākslīgu kovid mirstības statistiku, pielietojot pilnīgi antizinātniskas metodes, kuras tika radītas turpat uz vietas. Rezultātā tika panākts 1600% palielinājums un tas vienlaicīgi ir arī Federālā likuma pārkāpums.

Pētījums ir uz 25 lpp, bet izejot cauri galvenajiem punktiem, šeit tiek secināts, ka pamatā uzpūstā statistiska tika panākta, izmantojot testēšanas neprecizitātes un nezinātniskas procedūras. CDC tagad rekomendē nēsāt nu jau divas maskas, kamēr pēc ASV prezidenta inaugurācijas PVO atzina, ka PCR testi tomēr ir neprecīzi un to nozīme ir tikai kā palīglīdzeklis diagnozes apstiprināšanai. Bet pats CDC paklusām atzinis, ka pozitīvs kovid antivielu tests var nozīmēt vienkārši to, ka cilvēkiem tās izveidojušās no parastajiem saaukstēšanās vīrusiem. Bet statistikā viss ir tikai kovid.

Visas šīs manipulācijas rada arī juridiskas sekas un tas ir darbs tiesām ASV un tālāk visā pasaulē. Šie ar karoti iebarotie dati, uz ko balstās visu valdību lēmumi par ierobežojumiem un lokdauniem ir panākti, veicot dažādas izmaiņas regulējumos, kā vākt un interpretēt datus, pielāgojot to specifiski kovidam, līdz ar to CDC ir pārkāpis vairākus būtiskus aktus šai procesā, kā Information Quality Act, Paperwork Reduction, Administrative Procedures Act un citus Federālos likumus, radot jaunus noteikumus, kā rezultātā tika panākts minētais 1600% bubulis.

Pētījums demonstrē, ka CDC ir izvairījies no obligātās prasības ievērot federālās pārraudzības principu un atklātu zinātniskās diskusijas periodu, pirms izmainīt esošos noteikumus datu vākšanā un ziņojumos. Bet tāda prasība nevar tikt atcelta arī ārkārtas stāvokļa laikā.

CDC radīja pilnīgi jaunus datu vākšanas un ziņošanas standartus 2020. gada 24. martā, kas pilnībā izmainīja desmitgadēm vecas prakses, lai noslēptu eksistējošās citas slimības un veselības stāvokli savos ziņojumos par cilvēku mirstību, kaut gan tieši šie apstākļi ir patiesie nāves cēloņi, nevis kovids. Šajā datumā tika publicēts NVSS Covid-19 Alert No.2, kas dod instrukcijas medicīnas darbiniekiem šos cēloņus mirstības sertifikātā atzīmēt kā mazsvarīgus un citā ailē, nevis kā galvenos iemeslus. Ar to tika izmainīts iepriekšējais 2003. gada noteikums, kā aizpildīt šos sertifikātus, kas bija spēkā 17 gadus. Šajos sertifikātos ir divas būtiskas sadaļas. I daļa, kur atzīmē galveno nāves iemeslu un II daļa, kur atzīmē sekundāros iemeslus, kas varēja būt papildus faktori, bet paši par sevi nevar būt kā galvenais iemesls. Viss, ko afēristiem vajadzēja izdarīt, ir apmainīt šīs sadaļas vietām.

Tas arī noveda pie lielajiem cipariem, kur kovids tika atzīmēts kā galvenais nāves iemesls, ignorējot visas tās kaites, kas cilvēkam jau bija pirms šīs diagnozes –ar neprecīzu PCR testu. Kur gan vēl labāka augsne afērai un manipulācijām?

Un tas vēl nav viss. 2020. gada pavasarī CDC izveidoja arī ekskluzīvus kovid noteikumus, kas arī pārkāpj Federālo likumu, ļaujot uzskaitīt iespējamos pozitīvos rezultātus bez nekādiem reāliem pierādījumiem, ka cilvēks ir slims, kā arī izslēdza iespējas nodrošināt to, ka šāds cilvēks vēl netiek uzskaitīts vairākas reizes.

CDC uzstājīgi rekomendē visus iespējamos ierobežojumus, ekonomikas un izglītības iestāžu slēgšanu, maskas, distancēšanos un visu pārējo, balstoties uz šiem totālās propagandas datiem un uzstāj uz vakcīnām, ignorējot visus pārējos lētos un efektīvos ārstnieciskos līdzekļus.

Rezumējot šo pētījumu un nonākot pie galvenās domas, tad tā secinājums ir sekojošs.

Laika periodā līdz 2020. gada 23. augustam, par ko apkopti dati, ar jauno CDC sistēmu tika fiksēti 161.392 mirušie ar kovid. Ja tiktu pielietoti pašas CDC 2003. gada standarti, tad šis cipars būtu tikai 9684.

Protams, ka arī tas vēl ir zem jautājuma zīmes, jo PCR tests vispār nevar noteikt vīrusu, ja nav paša vīrusa parauga, bet arī vadoties tikai pēc oficiālās statistikas, šeit ir 16.7 reizes palielināta mirstība, tikai izmainot vadlīnijas, ja atmet pārējās slimības kā nebūtiskas.

Tieši tāpat tas notiek arī citās valstīs, piemēram, Anglijā kovid mirušais ir ikviens 28 dienu laikā pēc pozitīva testa ar jebko.

Turklāt attiecībā uz vakcīnām notiek tieši pretējais process – ja kovid mirstībai pēc šīm nelikumīgajām instrukcijām iepriekšējais veselības stāvoklis tiek pilnībā ignorēts un citas slimības neskaitās, tad pie vakcinēšanas pilnībā tiek ignorēta pati vakcīna kā iespējamais nāves iemesls, bet tūlīt pat tiek atrastas citas kaites un iepriekšējais veselības stāvoklis.

Interesanti, cik vēl pierādījumi ir vajadzīgi, lai miljoniem hipnozes varā nonākušo beidzot atveras acis?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s