Vakcīnu brīnums Izraēlā – vai tomēr manipulācija?

Aplūkosim trīs interesantus grafikus.

Kā zināms, tad šobrīd pasaules rekords iedzīvotāju novakcinēšanā pieder Izraēlai, tur jau gandrīz puse no viņiem saņēmusi vismaz vienu Pfizer vakcīnas dozu. Un tagad visas pasaules mediji metas slavināt veiksmīgo Izraēlas uzvaru pār vīrusu un ‘maģisko vakcīnas iedarbību’ – kā tas ir minēts šeit un daudz kur citur.

https://www.telegraph.co.uk/global-health/science-and-disease/magic-has-started-early-data-show-israels-vaccination-campaign/

Taču pagaidiet mazliet. Paskatīsimies, ko mēs redzam pirmajā grafikā.

Tur redzams Izraēlas un Palestīnas datu salīdzinājums – tā ir Izraēlas okupēta teritorija, kur klimats ir tieši tas pats, tikai dzīves apstākļi ir daudzkārt sliktāki. Pēc loģikas, tur vīrusam vajadzēja pļaut visus kā zāli. Turklāt Palestīnā nav veikta nekāda vakcinācija, jo Izraēla principā atsakās to darīt, bet starptautiskā sabiedrība ņaud, ka tomēr tas būtu jādara – kaut kādus dažus tūkstošus vakcīnu viņi tur ir piešķīruši, bet principā Palestīnā nav vakcinācijas kampaņas. Vēl šodien par to raksta vietējā prese, ka Telaviva vakcīnas viņiem nedod un tas apdraudot dzīvības. Tas ir salīdzinājums par šmovid statistiku uz miljons iedzīvotājiem, kur Palestīna bez nekādām vakcīnām ir daudzkārt labākā situācijā, nekā atvakcinētā Izraēla – vilnis kā gāja, tā arī pārgāja.

https://www.aa.com.tr/en/latest-on-coronavirus-outbreak/vaccine-shortage-puts-palestinian-lives-at-risk/2138279

Vēl vairāk, ja paskatās mirstības statistiku starp šīm divām valstīm tad var redzēt konkrētu datumu, kurā šīs līknes aiziet diametrāli pretējos virzienos – Izraēlā strauji mirstība pieaug, bet Palestīnā strauji samazinās. Un tas ir tieši pēc Izraēlas vakcinācijas kampaņas pirmajām nedēļām. Kā tad tā?


Un trešais grafiks, kas parāda Rietumu propogandas ‘maģisko vakcīnu iedarbību’, ir testu skaits, ko veica Izraēlā pirms un pēc vakcinācijas sākuma. Kā redzam, tad testu skaits samazinās un līkne precīzi atbilst ‘saslimšanas’ samazinājumam.


Tas arī ir viss vakcīnu brīnums un tieši tas, ko es teicu jau pirms krietna laika – lai parādītu vakcīnas brīnumaino iedarbību, vajag tikai samazināt testu skaitu un ‘saslimšana’ ar to pašu arī samazināsies – varēs sākt taurēt par vakcīnu efektivitāti. Kā redzams šajos grafikos, tad tieši tas arī notiek. Tikai nez kapēc Palestīna bez nekādām vakcīnām iziet tādus pašus ciklus un viļņus, bet mirstība tur ir daudz mazāka? Gaidīsim, kāds būs Rebaltikas skaidrojums šim fenomenam.


2 komentāri

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s