Ibuprofen dabiskās alternatīvas

Vīrusa un vakcīnu histērijas aizsegā daudzi būs aizmirsuši par to, ka ne jau tikai vakcīnām ir blakus efekti. Tie ir arī parastajiem medikamentiem, īpaši sāpes noņemošajiem sintētiskajiem medikamentiem, ko cilvēki lieto ikdienā – kā Ibuprofen.

Valda maldīgs uzskats, ka brīvi pieejamie medikamenti tāpēc ir drošāki par recepšu zālēm. Diemžēl tas it nemaz tā nav un jo īpaši tas tā nav attiecībā uz Ibuprofēnu. To pasaulē lieto miljoniem cilvēku un tas ir iemesls tūkstošiem nāves gadījumu katru gadu, kas saistās ar sirds un asinsvadu slimībām.

Vai zinājāt, ka kompānijas Merck ‘dižpārdoklis’ Vioxx izraisīja 27tk sirdslēkmes un nāves laikā no 1999-2003? Toreiz tas bija FDA – ASV zāļu kontroles aģentūras drošības specialists David Graham, kurš par to sāka runāt ASV Kongresā 2004 gadā, aprēķinot, ka no tā miruši 63tk amerikāņu, bet FDA neko nedarīja, par spīti šī medikamenta zināmajiem blakus efektiem.

Un kā tas attiecas uz Ibuprofēnu? Pētnieki jau 7 gadus zina, ka tas nav mazāk bīstams.

Bet miljoni turpina to lietot katru dienu, bez brīdinājuma, kamēr sirds un asinsvadu slīmību mirstība aizvien pieaug. Arī Latvijā tas ir galvenais mirstības iemesls, kas tālu apsteidz jebkādu kovid un vispār jebkādas citas kaites, kopā ņemot.

Izlasot visus pētījumus par šiem ‘sāpju noņēmējiem’ atliek tikai secināt, ka ļoti bieži tie sāpes noņem kopā ar pašu lietotāju.

https://academic.oup.com/ehjcvp/article/3/2/100/2739709

Un tā kā šis laiks mūs rosina domāt un rūpēties par savu veselību daudz vairāk, kā tas būtu ikdienas ierastajā rutīnā, tad arī šai sakarā ir jautājums- kādas tad ir alternatīvas šiem ‘sāpju noņēmējiem’ ārpus sintētiskās medicīnas?

Bet tādas patiešām ir. Tās ir gadu tūkstošiem pārbaudītas Mātes Dabas veltes un daudzām no tām ir arī klīniski apstiprinājumi par to pozitīvo efektu. Tas tiem, kuri kaut kādu iemeslu pēc paši nespēj ieklausīties savā organismā un tic tikai autoritātēm.

Dabā ir vismaz 5 alternatīvas, kas ir praktiski tikpat efektīvas sāpju noņemšanā, kā sintētiskais Ibuprofēns, bet tām nepiemīt nekas no medikamentu šausmīgajiem blakus efektiem.

Arnika. 2007 gada pētījums apliecina, ka arnikas tinktūra ir tikpat efektīva locītavu osteoartrīta sāpju mazināšanā, kā Ibuprofēns. Protams, bez kaitīgajiem efektiem.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17318618/

Ingvers. 2009. gada pētījumā atrasts, ka tas atvieglo menstruālo ciklu sāpes tikpat efektīvi.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/19216660/

Kurkuma. 2014. gada pētījums parāda, ka kurkumas ekstrakta efektivitāti ceļgalu locītavu artrīta sāpju mazināšanā.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24672232/

Timiāns. 2004. gada pētījums demonstrē, ka timiāna ekstrakts arī palīdz atvieglot menstruālo ciklu sāpes un spazmas tikpat efektīvi, kā sintētiskais medikaments.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24778782/

Kanēlis. 2014. gada pētījums secina, ka arī šis ir tikpat labs menstruālo sāpju noņēmējs.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4437117/

Visos šajos pētījumos minētie augi un to ekstrakti tika salīdzināti tieši ar Ibuprofen un visos tika secināts, ka tie ir tieši tikpat efektīvi sāpju noņemšanā, taču pilnīgi droši veselībai.

Būtu labi, ja pēc iespējas vairāk cilvēku sāktu saprast, ka ‘modernā’ un sintētiskā medicīna absolūti nav paredzēta cilvēku veselības uzturēšanai, bet tikai un vienīgi peļņas gūšanai – šajā sistēmā vajadzīgs ir slims un no medikamentiem atkarīgs cilvēks, lai viņš uztur šo industriju visa mūža garumā. Sintētisko medikamentu atkarība ir tāda pati, kā narkotisko vielu atkarība. Atšķirība ir tikai tajā, ka pirmā ir padarīta par legālu.

Bet viss, kas mums ir vajadzīgs veselības un moža gara uzturēšanai, ir atrodams Dabā – tā nav mūs laidusi pasaulē tāpēc, lai mēs slimotu un pirktu sintētiskās zāles, tāpēc viss nepieciešamais sevis sakārtošanā ir tepat apkārt un galvenokārt jau Apziņā.

Un jo vairāk mēs attālinamies no šīm vienkāršajām lietām, jo vairāk palielinās saslimšanas.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s