Plāndēmijas arhitekti vairs neslēpjas.

Ja jūs gribat zināt atbildi uz to, kad beigsies ierobežojumi un atgriezīsies normāla dzīve, tad atbilde ir elementāra. Tad, kad tie, kuru rokās ir neierobežota vara un peļņa, sagribēs no tās atteikties. Vai arī tad, kad visas pasaules brīvie cilvēki pateiks tam stop. Citu variantu nav.

Globāla sazvērestība daudzus gadu desmitus ir skaitījusies teorija, bet kad konkrētās personas sāk darboties pavisam atklāti, tad noslēpt to vairs nevar. Ja agrāk par plāndēmijas ieguvēju un histērijas uzturētāju varēja uzskatīt tikai krīzes menedžeri Bilu, tad šobrīd gaismā nāk arī visi pārējie, uzskatot, ka viss ir izdarīts un atpakaļ ceļa vairs nav.

Par šīs jaunās pasaules manifestu var uzskatīt nemirstīgā Davosas foruma dibinātāja Klausa Švāba grāmatu Covid 19: The Great Reset.

Kas ir Davosas forums? Tā ir vieta, kur sabrauc miljardieri, lai mācītu miljonārus, kā dzīvot nabadzīgajiem.

Klauss Švābs ir aktīvākais pasaules kārtības izmaiņu sludinātājs. Tādas pasaules, kurā transnacionālās korporācijas vairs nepakļausies valstīm, bet tieši otrādi, tās kontrolēs valstis un tām būs brīva vaļa pārveidot pasauli tā, kā ienāk prātā.

Jau 2012. gadā Švābs paziņoja – kapitālisms patreizējā veidā ir sevi izdzīvojis un absolūti neierakstās mūsdienu pasaulē. 2015. gada rakstā ar nosaukumu The Age of Adaptation viņš uzstāda jautājumu par pasaules globālās pārveidošanas nepieciešamību. Tad tika ieviests termins IV industriālā revolūcija, kuras būtība ir atklāta attiecīgās grāmatās.

Un tagad visas maskas ir kritušas. Ja Klauss Švābs personiski nav galvenais visa notiekošā organizators, tad scenāriju viņš ir uzrakstījis absolūti precīzu, kā filmai. Un šajā, pēdējā grāmatā vairs nekautrējas saukt lietas īstajos vārdos.

“Daudzi jautā, kad mēs atgriezīsimies pie normālas dzīves? Ja īsumā – nekad! Pasaule vairs nebūs agrākā, kapitālisms pieņems citu formu, mums būs pavisam citi īpašuma veidi, nevis privātīpašums vai valsts īpašums. Lielās transnacionālās kompānijas ņems uz sevi vairāk sociālās atbildības, tās aktīvāk piedalīsies sabiedriskajā dzīvē un nesīs atbildību kopējam labumam”

Varat būt droši – katru reizi, kad kāds šādi runā par ‘kopējo labumu’, tad viņš kaut ko grib nozagt. Šajā gadījumā – visu pasauli.

Tieši zem šāda – mistiska vispārējā labuma lozunga ir sākusies agresīva un absolūti nekontrolējama iejaukšanās cilvēku privātajās dzīvēs. Mūsu brīvības, Konstitucionālās tiesības un visas citas intereses vairs nepieder mums, bet tās tiek upurētas tam pašam ‘kopējam labumam’, kas ir viltus apmāns, kas it kā rūpējoties par mūsu veselību un dzīvību.

Un tas ar katru dienu kļūst aizvien redzamāks. 99% cilvēku nēsā tādas maskas, kas absolūti nespēj pasargāt ne no kādiem vīrusiem. Un visa politika ir vērsta tikai uz to, ka tās obligāti jānēsā, vienalga no kāda materiāla, kādā veidā, tikai uzliec uzpurni, citādi tevi neapkalpos. Nerunājot jau par absurdo preču dalīšanu, kad turpat blakus vienu preci var ņemt, bet citu nē.

Visi šie neloģiskie un absurdie mēri pamazām kļūst par ierastu praksi – tas ir labi zināms Overtona loga princips. Un šīs specoperācijas beigās tieši šāda – absurda un neloģiska pasaule var kļūt par jauno pasaules ikdienu.

Tieši tā arī teikts Švāba grāmatā.

“Tādā veidā veidojas jaunā normalitāte, radikāli atšķirīga no tā, ko mēs atstājām aiz muguras. Daudzi mūsu uzskati un pieņēmumi, kā jāizskatās pasaulei, tiek sagrauti.. Tas pats notiek ar lielām sistēmas nobīdēm –viss sākumā mainās pamazām, bet tad uzreiz. Ar makro – restartu būs tāpat”

“Ja demokrātija un globalizācija paplašināsies, tad nacionālai valstij tur nebūs vietas”

Līdz ar to, pēc Švāba uzskatiem, tautas un valstis ir pagātne. Ir jāizveido vienota biomasa, kuru vadīs mistiski eksperti. Un kā viņi to darīs, mēs jau varam redzēt šodien. Katrs ierēdnis tagad ir tāds eksperts un faktu čekeri labāk par Jums zina, kā ir pareizi un kas ir jādomā. Un vēl viņi atsaucas uz citiem tādiem pašiem ekspertiem, kuri vēl labāk zina, ko Jums vajag, nevis Jūsu organisms.

Protams, Švābs saprot, ka bez cīņas cilvēki savas tiesības neatdos. Neviens negaida rindas uz ciparu koncentrācijas nometni, lai gan ir gana daudz, kas tajā labprāt grib dzīvot un tāpēc nodarbojas ar ‘mazliet pacietības’ propagandu, nespējot apjēgt, ka šie ‘nelielie ierobežojumi’ kļūst tikai lielāki.

To saprot arī Švābs. Un tāpēc raksta sekojošo –

“Pastāv asa nespēja sinhronizēt abas grupas – tos, kuri pieņem lēmumus un sabiedrību un tas pandēmijas laikā ir grūti risināms”

Vai cilvēki pieņems šos absurdos ierobežojumus, cik tālu viņi ļaus sevi pazemot? Tie ir būtiski jautājumi. Tāpēc Švābs brīdina –

“Ja priekšlaicīgi atlaist ierobežojumus un sociālās distances noteikumus, tad tas neizbēgami novedīs pie infekcijas izplatības, tam piekrīt vairums pētnieku, saslims vairāk darbinieku un kompānijas pārstās darboties”

Švābs labi zina, ka nav nekāda ‘vairuma pētnieku’ un tāpēc nav pat norādījis avotus uz tādiem. Tieši otrādi, vairums sen jau runā par to, ka ne lokdauni, ne maskas nekādu efektivitāti neparāda, bet kaitē.

Pats pandēmijas fakts kā tāds ir apšaubāms, par cik PVO izmainīja tās definīciju jau 2009. gadā, kad notika pirmais šī Restarta mēģinājums. Bet toreiz histēriju uzpūst nesanāca, jo vēl nebija tādas soctīklu aktivitātes un cenzūras, kas ļautu manipulēt ar ļaužu prātiem tik sekmīgi, kā tas ir tagad.

Un ir daudzi, kas tam visam tic, arī tam, ka palielinājusies mirstība. Bet pietiek paskatīties, par cik pieaugušas dažādas psihiskas saslimšanas, narkotiku un alkohola lietošana, pašnāvības, vardarbība mājās un apšaudes uz ielām, depresija un vispārējs stress, papildus atceltai medicīnai, lai saprastu, ka tas ir tiešās lokdaunu un histērijas sekas, nevis mirstība no kaut kāda vīrusa.

Bet Švābs ir pilnīgi pārliecināts, ka šis process vairs nav apturams un nekāda atgriešanās normālā dzīvē nav iespējama. Viņa grāmatā šo pandēmiju sauc tikai par logu, iespēju, kas steidzami jāizmanto. Tas acīmredzami balstās uz pilnīgu pārliecību par to, ka oponentus vispār var neņemt vērā.

Un tā patiešām varētu domāt, jo masku izraisītā debilizācija savu ir padarījusi, tas kļuva par marķieri tam, cik daudz sabiedrības ir gatava pakļauties pašām stulbākajām pavēlēm.

Tagad kārta ‘brīvprātīgai vakcinācijai’ – tas ir nākošais stulbuma iniciācijas līmenis. Protams, brīvprātīga tā ir tikai tik daudz, cik iespējams cilvēkiem izskalot smadzenes – realitātē jau šodien notiek visa veida piespiešana ar draudiem atlaist no darba – īpaši militārajā dienestā, par to man jau ir rakstījuši cilvēki, tikai pagaidām nevēlas skaļāk par to runāt.

Tālāk kārta vakcinācijas pasēm un digitālajam ID. Tur viss ir pēc plāna. Ir tikai viens bet. Gan Krievijas, gan pēc būtības arī Ķīnas prezidentu uzstāšanās Davosā liecina par to, ka ne visas valstis un sabiedrības ir gatavas bez ierunām pakļauties šādam globalizatoru projektam.

Par Krievijas prezidenta runu jau rakstīju un Krievijā šobrīd ņem nost ierobežojumus, bet par Ķīnas pārstāvja teiko būs atsevišķi.

Lai vai kā, tomēr no pašiem jau vien būs atkarīgs, cik tālu tad ļausim šiem globālistiem sev kāpt uz galvas. Un kamēr daudzi Lielā Restarta koncepciju vispār atsakās saprast, par to runāt vai sauc to par sazvērestības teoriju, tad Austrālijas Veselības ministra grāmatu plauktā šī grāmata noteikti ir.

https://caldronpool.com/covid-19-the-great-reset-spotted-in-australian-health-ministers-bookcase/

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s