Ūdens verdzība – pasaules bankas projekts.

Kā Jūs jau zināt, tad viss patreiz notiekošais kovidšovs ir tikai aizsegs daudz lielākām, grandiozākām lietām un afērām, par kurām neviens pasaules lielais medijs nestāstīs. Un tāpēc šoreiz aplūkosim to, kādā veidā tiek plānots realizēt Lielo Restartu un iegrūzt pilnīgā verdzībā visu planētu.

Kā tad to var izdarīt? Tam ir sadaļa, kuru Jūs redzat ikdienā, kad viens aiz otra bankrotē dažādi uzņēmumi varas terora dēļ un to aktīvus uzpērk lielās korporācijas, kas pieder topošajiem triljonāriem, kuru bagātības plāndēmijas laikā pieaug milzu ātrumos, kamēr aizvien vairāk cilvēku zaudē ienākumus un tiek izputināti, nonākot atkarībā no to pašu globālistu žēlsirdīgi piešķirtā zupas šķīvja.

Bet tam ir vēl cita sadaļa, kas klusītēm tiek realizēta un šis process notiek pietiekoši ilgi. Tas ir process, kurā Pasaules Banka pērk vergus mazāk atttīstīto valstu izskatā. Galvenais instruments, kā panākt globālu kundzību, ir kontrole par visas dzīvības avotu –ūdeni.

Saldūdens kontrole – tā ir tēma, par kuru izvairās runāt gan politiķi, gan analītiķi un mediji cieš klusu kā partizāni. Tā ir kārtējā ‘konspirācijas teorija’ Bet šis ģeopolitiskais faktors kļūst aizvien redzamāks.

Pasaules Banka – viena no galvenajām globālistu struktūrām pasaulē, ir radījusi veselu rindu kompāniju, kuras nodarbojas ar saldūdens privatizāciju – to varētu nosaukt par ūdens karteli, kas jau vairākas desmitgades mērķtiecīgi un ar jebkurām metodēm grauj visas nacionālo valstu programmas, kas saistītas ar apūdeņošanu – no ūdens apgādes līdz hidroenerģētikai, tādā veidā pievācot kontroli pār ūdens resursiem. Saskaņā ar Masons Water Yearbook datiem, šis kartelis sastāv no 7 galvenajām kompānijām – Suez, Veolia Environment, RWE, Thames Water, Aqua de Barcelona, SAUR, United utilities.

Šo kompāniju kopējā daļa pasaules saldūdens resursu kontrolē ir izaugusi no 9% 2005. gadā līdz 30-40% 2015. gadā. Līdz ar to šobrīd jau vismaz 1/3 Zemeslodes iedzīvotāju ir spiesta pirkt ūdeni no šī karteļa pēc viņu noteiktām cenām un šis procents turpina strauji pieaugt.

Pasaules bankas darbību praksē mēs varam aplūkot ar Lībijas piemēru. Tad Jūs sapratīsiet, kas bija patiesais Rietumu uzbrukuma iemesls šai valstij. Tur Kadaffi bija izveidojis pasaulē lielāko irigācijas projektu, kas tika fiksēts Ginesa rekordu grāmatā ar nosaukumu Great Man Made River – GMR.

Šis projekts bija spējīgs pārvērst visu Ziemeļ Āfriku ziedošā dārzā un atbrīvot to no Rietumu koloniālās verdzības. Tas jau gandrīz tika pabeigts, bet tālāk sekoja Rietumu agresijas akts pret šo valsti, Kadafi demonizācija, bombardēšana un Klintones ņirgšana par veikto slepkavību. Un tā šis fantastiskais projekts tika aprakts zem ‘demokrātijas nesēju’ bumbām, tā vietā viss regions iegrima nabadzībā un haosā, zaudējot kontroli par saviem dabiskajiem resursiem.

Līdzīgs liktenis piemeklēja citu– Dienvidsudānas projektu, kas paredzēja pasaules lielākā purva Sudd nosusināšanu un un Baltās Nīlas kanāla izveidi, kas varēja pārvērst oāzē gan Sudānu, gan Ēģipti. Taču Sudānā steidzami tika organizēts pilsoņu karš, kā rezultātā viss tika sagrauts – 2/3 pabeigtais projekts tika apturēts. Tur bez Pasaules Bankas šī projekta blokādē piedalījās arī Izraēla, kas ar to ieguva kontroli pār lēto Dienvidsudānas naftu un nepieļāva sava ģeopolitiskā pretinieka Ēģiptes uzplaukumu.

Arī Sīrijā Izraēlas, Turcijas un Pasaules Bankas intereses saskanēja. Izraēla bija ieinteresēta iznīcināt to kā valsti un tāpēc atteicās ievērot 1981. gada ANO rezolūciju, kas paredz Sīrijas pārvaldi pār Golanas augstieni un pēc 1973. gada konflikta ar Sīriju joprojām šo augstieni ir pievākusi – tur atrodas galvenais saldūdens avots visam reģionam – Kineret ezers. Turcija savukārt uz Efratas upes uzbūvēja vairākus dambjus, kas uz pusi samazināja ūdens plūsmu uz Sīriju. Bet 2014. gadā Turcija šo plūsmu apturēja vispār – tam sekojošā masveida artēzisko aku urbšana Sīrijā noveda pie ūdens slāņu izzušanas, lauksaimniecības iznīcināšanas un 20 miljoniem bēgļu. Tā strādā Rietumu plāns, bet agresors, saprotams, visur ir Krievija.

Arī ASV kabatas armija ISIS pirmām kārtām pārņēma kontroli pār visiem atlikušajiem ūdens avotiem Sīrijā – kanālus, sūkņu stacijas un Asada vārdā nosaukto ūdens krātuvi. Bet kad 2016. gadā Sīrijas armija atbrīvoja Aleppo, tad viņi atriebās ar to, ka salēja ūdens apgādes sistēmā milzīgu daudzumu dīzeļdegvielas, tādā veidā saindējot vienīgi pilsētas ūdens avotu. Tādā veidā tika terorizēti 5 miljoni iedzīvotāju, prasot pārtraukt operācijas pret teroristiem. Kas ir zīmīgi, tad šo ultimātu Sīrijas valdībai parakstīja arī vairāki ‘balto ķiveru’ pārstāvji. Par to tad arī šīs ‘baltās ķiveres’ acīmredzot tika izvirzītas Nobela miera prēmijai.

https://www.bbc.com/news/world-middle-east-37442277

Milzīga problēma ar ūdeni ir arī Ķīnā – tur 80% ūdens vispār nav izmantojami, jo ir piesārņoti – pat tik tālu, ka puse upju ir bīstamas cilvēkiem. Gandrīz 300 miljoni ķīniešu katru dienu lieto šādu ūdeni, kas noved pie 190 miljoniem saindēšanās gadījumu. Par to rakstīja arī Rietumu prese jau tālajā 2007. gadā. 190 miljoni saindēšanās katru gadu – bet vai par to Jūs kaut ko esat dzirdējuši un cik uz tā fona nenozīmīgs ir kovidšovs?

https://www.theguardian.com/world/2007/jul/18/china.environment

Tagad valdība cenšas īstenot kaut kādas programmas upju attīrīšanā, bet 100 liekākās megapolises katru dienu saskaras ar ūdens trūkumu. Tas nozīmē, ka karš par saldūdeni jau ļoti drīz kļūs par Ķīnas un daudzu citu valstu izdzīvošanas jautājumu. Un tāpēc visas pasaules uzmanība ir pievērsta Krievijas Baikālam.

Citā veidā, bet tikpat katastrofāla situācija ir ASV – daudzi atceras, ka PSRS laikos bieži mēdza plīst trubas. Cilvēki brīnījās, kāpēc pie mums tas ir tā, bet tas nenotiek ASV. Izrādās, ka problēma un līdz ar to nāvējoša bumba ir ielikta no paša sākuma – atšķirībā no PSRS parastā tērauda, Amerikā trubas ir no svina. Tas ir iemesls, kāpēc 75 gadus šī sistēma turējās, bet šobrīd par to ir jāmaksā ļoti augsta cena – kaut arī svins nepakļaujas korozijai, tas veselībai ir nesalīdzināmi bīstamāks.

Tāpēc tiek fiksētas masveida saindēšanās – jau Obamas administrācijas laikā nogranda pērkons Mičiganas štatā, kur Flintas pilsētiņā sākās tāda saindēšanās, ka bija nepieciešams ieviest ārkārtas stāvokli. Un ja bagātajos rajonos šīs svina trubas vismaz tiek mainītas, tad nabadzīgākajos cilvēki turpina indēties visā Amerikā. Padomājiet, kāds tas ir komplekts kopā ar ģmo un drausmīgo fast food pārtiku, vakcīnām un ķīmiskajām trasēm. Cilvēkus vienkārši iznīcina – tas viss salīdzinot ar šo vīrusa histēriju ir miljons reižu lielāka problēma. Taču par to neviens nerunā. Un Flintā oficiālās iestādes tieši tāpat turpināja stāstīt, ka ūdens ir drošs, tāpat, kā drošas ir šodienas vakcīnas.

https://www.nrdc.org/stories/flint-water-crisis-everything-you-need-know

ASV sabiedrību jau gatavo tam, ka visa ūdensvadu sistēma tiks privatizēta un nodota tādām kompānijām kā AQUA America INC, kas arī ietilpst Pasaules Bankas kartelī. Pēc ieguldījumiem šīs sistēmas modernizācijā šīs kompānijas pacels cenas vairākas reizes un ūdens kļūs nepieejams parastiem cilvēkiem – šāda totālu resursu kontrole ir viens no globālistu Restarta plāniem.

Domājat, ka tas ir kārtējā sazvērestība? Nē, mīļie draugi, tā ir prakse – tieši tā darbojas gan Pasaules Banka, gan SVF, kuras parādu verdzībā esošās valstis nekad nevar atdot šos parādus, tāpēc ir spiestas nodot savus resursus šo globālo mafiozo struktūru nagos. Salieciet kopā šo informāciju ar to, ka ASV lielākais zemes īpašnieks ir neviens cits, kā Bils Geitss. Jā, atkal viņš. Un tad vajadzētu rasties kopainai, kā notiek visas Zemes pievākšana, dabas resursu kontrole un cilvēku padarīšana par beztiesiskiem vergiem, kam nebūs tiesības pat uz ūdens glāzi, jo tas viss piederēs lielajām korporācijām.

Un ja ar to vēl ir par maz, lai saprastu, cik šausmīgs ir šis kopējais plāns, tad varat iepazīties ar tā paša Davosas foruma ziņojumiem, uz ko tiek pamazām noskaņoti cilvēki – tur ir vairāki raksti par to, kas vedina cilvēkus pierast pie tā, ka normāli ir ēst insektus, kā arī lietot dezinficētu kanalizācijas ūdeni.

https://www.weforum.org/agenda/2018/07/good-grub-why-we-might-be-eating-insects-soon/

Ja jūs spējat to visu aptvert un salikt kopā arī ar straujo izglītības līmeņa pazemināšanu un dažādu destruktīvu ideoloģiju mērķtiecīgu potēšanu jauniešu apziņā, ar patreizējā kovidšova īstenoto dehumanizācijas projektu, atklāti izziņoto privātīpašuma likvidāciju un visu darba procesu digitalizāciju, tad nākotnes aina iezīmējas sekojoša – ultra bagātā elites saujiņa, transhumānie un sačipotie tās apkalpotāji un pilnīgi degradēta mežoņu masa, kas ēd siseņus un dzer ūdeni no kanalizācijas. Kaut kas tāds Holivudas filmās ir jau redzēts.

Tāda izskatās pilnā šī scenārija aina un Lielais Projekts. Atliek tikai gaidīt, vai cilvēki to spēs saprast un uzvarēt šos necilvēkus. Cita starpā, steidzami būtu jāpaceļ jautājums par Latvijas ūdens tilpņu piederību – cik daudz zemes un ezeru jau ir izpārdots āŗzemniekiem? Kas var nosaukt šos ciparus? Bet kategorisks aizliegums privatizēt saldūdens krājumus vai nodot tos kādu privāto āŗvalstu kompāniju rokās ir mūsu izdzīvošanas jautājums daudz vairāk, kā kaut kāds vīruss vai vakcīnas pret iesnām, kuras turklāt nestrādā – patiesās problēmas ir pavisam citas un tās ir ļoti draudošas, jo cilvēki par tām pat nespēj aizdomāties.

http://www.chaspik41.ru/news/vsemirnyiy-bank-skupaet-vsyu-vodu-planetyi/

One comment

  • Aivja Kungs, vai nav tā ka pasaulē tiešām ir problēmas ar ūdeni un ēdienu, pat neņemot vērā korporāciju vēlmes? Vai Jūs esat izpētījis sālsūdens vārīšanu kā ūdens ražošanas veidu?

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s