Putins Davosā. Vai cilvēcei ir nākotne?

Nupat noklausījos KF prezidenta runu Davosas forumā. Jāatzīst, ka man ļoti interesēja, ko viņš tur pateiks. Tie, kas atceras slaveno Minhenes runu 2007. gadā atceras arī to, kas tur tika pateikts – pēc būtības tur tika izziņots vienpolārās ASV hegemonijas gals.

Pagāja 13 gadi un tas šobrīd notiek pilnā sparā. Tāpēc arī šoreiz varēja gaidīt tikpat nozīmīgu runu, vēl jo vairāk tāpēc, ka KF prezidents pēdējo reizi šajā pasākumā piedalījās pirms 11 gadiem. Kas tad tika pateikts un vai cerības attaisnojās? Es teiktu, ka jā. Protams, lai saprastu smalko diplomātisko izteikšanās stilu un dotos mājienus, ir mazliet arī kaut kas jāsaprot no globālās politikas un pārvaldes manevriem.

Taču arī bez tā visa pietiekoši skaidri tika pateikts, ka Lielais Restarts Krievijai nav pieņemams. Krievijas prezidents skaidri deva saprast, ka patreizējais globalizācijas modelis, sociālā noslāņošanās, izglītības degradācija un lielo korporāciju milzu peļņa ved pie destruktīviem procesiem sabiedrībā un tas nav normāli.

Milzu bezdarbs un tehnoloģiju izmantošana tikai šauras elites interesēs arī ir nosodāma rīcība.Prezidents pieminēja arī to, ka tiek iznīcināts vidusslānis, kamēr viss notiekošais iet labumā tikai 1% planētas bagātās elites. Pateica arī, ka milzīgās tehnoloģiju kompānijas ir ar lielāku varu, kā valstis un visu to var redzēt tagad ASV. Tas viss var novest pie ‘antiutopijas”

Domāju, ka Švābs tagad spļauj zilus uguņus pēc šādas runas, tā kā VVP skaidri apzīmēja Krievijas attīstību kā pilnīgi pretēju švābistu iecerētajam tehnokrātiskajam fašismam un globālo korporāciju monopolam. Tas ir modelis, kas vērsts uz Radošu sabiedrību un Cilvēku, kuram pakārtots ir viss pārējais, tai skaitā arī tehnoloģijas, bet tās kalpo cilvēku labumam, nevis kontrolei un pakļaušanai.

Tieši šis vārds arī izskanēja – Radošā sabiedrība un tajā slēpjas fantastisks spēks un jauda. Un Krievija ir vienīgā valsts pasaulē, kas to spēj realizēt, kam ir pietiekoši resursi, iespējas un spēks īstenot alternatīvo globalizācijas scenāriju, kurā valstis veiksmīgi sadarbojas, nevis uzkundzējas viena otrai.

Tā arī ir tā ‘krievu pasaule’, kuru nemitīgi lamāja Rietumu ‘demokrātijas’ apsēstie un propagandas nozombētie ‘dižpatrioti’ – visi ceļi ir vienmēr vaļā un Krievijas puse ir gatava draudzīgām attiecībām ar visiem.

Arī tas tika pateikts – protams, ar piebildi, ka neviens ar to neuzbāžas un draudzībai jābūt abpusējai.Tad lūk – daudzi te gaidīja un cerēja, ka Tramps būs mesija un sakārtos pasauli un mūs – nē, sevi jāsakārto būs vien pašiem, bet pasaulei tiek piedāvāta iespēja izvairīties no švābistu scenārija.

Protams, ka pretējā puse ar to nesamierināsies un tāpēc varam gaidīt atkal agresiju, provokācijas, centienus Krieviju diskreditēt un destabilizēt – informatīvais karš turpināsies, kamēr švābistu modelis tiks sagrauts pilnībā.

Arī pie mums diemžēl tik daudziem nav nekādas saprašanas par to, kas notiek- ja tāda būtu, tad ikviens, kam ir kaut nedaudz kripatas saprāta, katru dienu sūtītu KF prezidentam mīlestību un veselības vēlējumus, vai lūgtu Dievu, saskaņā ar saviem pasaules uzskatiem, vai darītu jebko, ko prot, ka tikai Krievijai sanāk realizēt šo, nupat ieskicēto vīziju, kur cilvēks var būt brīvs un Radošs.

Tā kā arī te vēl daudz visādu negantu ļautiņu metīsies demonstrēt savu vēlmi būt par švāba vergiem, tāpēc aktivizējas visādi Navaļniji ar tiešiem personiskiem apmelojumiem, bet tomēr pasaulē ir spēks, kas to var apturēt un kā jau tas parasti notiek vēstures gaitā, reihistu un sātanistu uzvaras gājiens sašķīst Krievijā. Pēc šīs runas noklausīšanās ikvienam Cilvēkam vajadzētu būt skaidrs, pret ko ir vērstas visas Rietumu sankcijas, vaimanas par slikto Krieviju un personiski tās prezidentu. Ne jau pret viņu tie vēršas, bet pret Jums, lai Cilvēkam atņemtu cilvēcību un padarītu par vergu globalizatoru shēmās. Pēdējais laiks to saprast.

Tādi ir mani secinājumi no šīs runas un iedvesma turpināt cīņu par Radošumu un Brīvību. Kā nekā pats Švābs labi saprot un ir atzinis to, ka nav iespējams ieviest Restartu, ja tas nenostrādā kādā no lielvalstīm – ASV, Ķīnā vai Krievijā.

Kas notiek ar ASV, mēs labi redzam, tur švābisti ir tikuši pie varas, kaut arī tā ir simboliska un tur jau sākas štatu atdalīšanās procesi. Tāpēc vienīgais reālais pretspēks ir un paliek KF, ar nosacījumu, ka tā maksimāli ātri iztīra to elites un oligarhijas daļu, kas tur komandē no 90tajiem un kalpo Rietumu globalizatoriem.

Un tā tam būs būt!

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s