Kas ir valsts de iure ‘atzīšana’?

Šodien varas mediji ņemas ar Latvijas de iure atzīšanu, kas notikusi pirms 100 gadiem šajā datumā. Skan dažādi citu ārvalstu pseido elišu un diplomātu apsveikumi, skandinātas runas par brīvību, pašnoteikšanos un dižu sasniegumu.
Kas gan var būt liekulīgāks par šādām runām, īpaši šobrīd, kad kājām tiek samīta Satversme, ievazātas naidīgas ideoloģijas, intensīvi tiek degradēti cilvēki un varas terors pieņemas spēkā ar katru dienu? Kad tiek demontēta demokrātija un atņemtas cilvēktiesības brīvi kustēties un dzīvot?

Bet tāda jau ir šīs varas taktika vienmēr un nekas jauns te nav – salkanas frāzes par demokrātiju un vienlaicīga ņirgāšanās par saviem pilsoņiem, rupja jaukšanās citu valstu iekšējās lietās, pakalpībā saviem Rietumu saimniekiem.

Ko es gribētu pavēstīt Jums šādos ‘svētkos’? To, ka valstij un tautai, kas veidojas dabiski vēstures gaitā, nav vajadzīga nekāda ‘starptautiskā atzīšana’- neviens nav atzinis ne Krieviju, ne Vāciju, Franciju, Ķīnu vai Indiju – tās visas un daudzas citas valstis ir ar senām valstiskuma tradīcijām un tām nav vajadzīga nekāda atzīšana.
Vispār, lai valsts varētu funkcionēt normāli un pildīt valsts funkciju, aizsargājot un nodrošinot savus pilsoņus pret ārējā spēka spiediena, tai nekādu atzīšanu nevajag.

Tāpēc pasaulē ir arī teritorijas, kas pasludinājušas savu valstiskumu, bet nekad nav ‘atzītas’ – bet tas tām netraucē. Kā piemēram, nesen radušās DNR/LNR republikas Ukrainas Austrumos.
Bet starptautiskais ‘atzīšanas’ process ir vajadzīgs tad, kad notiek mākslīgi konstruētas valsts veidošana lielo ģeopolitisko saimnieku vajadzībām un tas ir globālās pārvaldes viens no būtiskiem instrumentiem.

Tāpēc pasaulē ir milzums daudz valstu, kuras formāli skaitās neatkarīgas, bet kurām nav nekādas reālas ietekmes, suverenitātes un teikšanas, tās visas pārvalda ārējie spēki un tās ir cieši integrētas globālistu struktūrās- visa plašā pēcpadomju telpa faktiski ir tieši tāda, arī Latviju ieskaitot – tādas ir bijušās Dienvidslāvijas republikas, tāda ir arī Polija, Rumānija un vesela rinda citu Eiropas un pasaules valstu.
Atcereties šo daudzo valstu vēsturiskās dalīšanas, teritoriālās izmaiņas un daudzas citas valstis, kas reiz bija britu impērijas kolonijas, bet tagad skaitās neatkarīgas uz papīra.

Tad lūk – atzīšana ir tieši tā metode, kā leģitimizēt kādas iepriekšējas impērijas vai lielāka valstiska veidojuma sagraušanu, atzīstot par neatkarīgām atsevišķas teritorijas – tas ir pats galvenais indikators tam, ka tādām valstīm nav absolūti nekādas suverenitātes, pastāvības un spējas kaut ko lemt – tās tikai atkārto saimnieku nosprausto līniju un to tautas ir pakļautas globālistu scenārijiem.

Tā tas izskatās patiesībā, mīļie draugi – lai valsts spētu būt suverēna, tai ir nepieciešams attiecīgs komplekts – spēja aizsargāties, sava ekonomika, valūta un pats galvenais- sava ideoloģija un nākotnes virzība, kas vērsta uz tautas saglabāšanu un attīstību. Mums nekā no tā nav – PSRS laikos par to visu gādāja Maskava, tagad process ir pretējs, mūs masveidā iznīcina globālistu struktūras. Vislabāk to var redzēt, kad iestājas kaut kāda neliela krīze – ja valstij tūlīt pat vajag aizņemties no globālās finanšu mafijas, ja tā dzīvo tikai no visādām dotācijām un subsīdijām, nu tad par kādu suverenitāti var runāt? Ja valstī notiek kaut kāda stihiska nelaime un tās rīcībā nav tehnisko līdzekļu tās novēršanai, arī tas ir tikpat labs indikators. Tad tūlīt pat jāsauc visādas starptautiskās globālās organizācijas, lai tās rīkojas valsts vietā. Tādus piemērus var redzēt ik uz soļa.

Tad ko var novēlēt šādā dienā – tikai saprast šīs būtiskās lietas, jo kamēr ļaužu masas dzīvo ilūzijās par kaut kādu valsti, neatkarību, pašnoteikšanos globālistu jūgā, tikmēr mēs pat nevaram sākt adekvātu diskusiju par to, kā vispār veidot valsti un kas tas tāds ir – ir jāsaprot, ka mums nekādas valsts nekad nav bijis, nekāda tauta nav izveidojusies un tas process vēl ir tikai jārealizē, ja tas vispār vēl ir iespējams.

Brīžiem raugoties uz to, cilvēki viens otram kļūst par vilkiem, stučī, ļauni priecājas, kad kāds tiek sodīts- tad izskatās, ka tālāk par Merķeļa aprakstītiem nenovīdīgiem bauriem mēs kā tauta tā arī neesam tikuši- vajadzēja tikai nelielu krīzi un gada laikā krietna daļa sabiedrības transformējas par kaut ko, no kā gribās bēgt pa gabalu.

Tāpēc izskatās, ka vispirms jānotiek sabrukšanai atpakaļ kopienās un ciltīs, kur katrs tad izvēlas būt kopā ar sev līdzīgiem, lai varētu tālāk domāt par nacionālas valsts izveidošanu. Kuri būs vakcinētie, kuri ne, kas gribēs staigāt uzpurņos, kas grib brīvi elpot – nu jau sadalīšanās principus var atrast daudz, ja agrāk bija sliktie krievi un pūkainie latvieši, tad šobrīd jau aiziet dalīšanās gluži katrā sētā un noslāņošanās kļūst aizvien intensīvāka.

Tad lūk – galvenais mūsu uzdevums šobrīd ir ne jau cīņa ar vīrusiem, bet Cilvēciskuma saglabāšana, kas it nemaz nav viegls uzdevums. Jo godīgu valsti izveidot var tikai godīgi un Sirds valodā runājoši cilvēki, nevis agresīvu uzpurņu bandas. Kamēr tas nav noticis, kaut kāda ‘atzīšana’ vai ‘neatzīšana’ ir absolūti nenozīmīga. Tie, kas grib vakcinēties, ar to pašu parāda, ka viņiem nav vajadzīga sava valsts.

Vakcīna- tas ir iniciācija jaunajā pasaules kārtībā, ko grib organizēt Davosas forums. Tas parāda, ka cilvēks ir absolūti nespējīgs būt patstāvīgs savās domās, informācijas analīzē, spējā saprast un izvērtēt pat sava organisma uzbūvi, nerunājot par ko vairāk. Tāpēc vakcinācija patiesībā ir globālistu eksperiments daudz vairāk uz cilvēku saprāta pārbaudi, kā uz jebko citu – kurš ir ar mieru iniciēties šajā viņu pasaulē, bet kurš ne.

Bet es visiem novēlu saprast, kas ir patiesa Valsts, kad to veido īsti Cilvēki, kas var un spēj būt brīvi, radoši un iztēloties, ka mums tāda patiešām reiz sanāk.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s