Pareizas žurnālistikas piemērs.

Vai Latvijā pastāv objektīva žurnālistika? Šāds jautājums 2021. gadā droši vien, ka ir smieklīgs. Izņemot dažus atsevišķus rakstus, kuros parādījās kaut kas mazliet cits, izņemot nebeidzamo histēriju, šobrīd informatīvā telpa par 99% sastāv no meliem un valdības propagandas. Var atzīmēt LA mediju, kur vismaz tika publicēts raksts par dāņu masku pētījumu un tika atzīmēts arī, ka pēc kovid vakcīnām ir mirušie.

Arī pirms tam nebija labāk – gluži vai gribās paprasīt – atdodiet atpakaļ veco labo rusofobiju. Kur palika ikdienas raksti par agresīvo Krieviju, tās lidmašīnu pietuvošanos LR robežām un par to, ka Krima ir okupēta? Tie pasūtījuma rakstiņi salīdzinot ar 2020/21 ārprātīgo smadzeņu skalošanu, vīrusa un vakcīnu propagandu, tagad šķiet kā maiga bērna šļupsti.

Tomēr pasaulē vēl ir palikuši daži objektīvas žurnālistikas piemēri. Viens no tiem ir FOX news, kurš bija vienīgais no lielajiem ASV kanāliem, kas vismaz nedaudz bija Trampa pusē. Tāpat tur bijuši arī sižeti par lielo Restartu un tur ir ļauts runāt arī tiem, kuri izgaismo kovid histēriju, kā piemēram Dr. Sucharit Bhakdi, kura interviju publicēju arī es nesenā rakstā. Tāpēc arī klintonoīdu rupors CNN šobrīd cenšas izdarīt spiedienu uz kabeļu operatoriem ASV ar nodomu atslēgt FOX no abonentu pakām. Jā, tik tālu esam nonākuši, absolūts ārprāts ir tepat aiz loga, ne tikai aiz Atlantijas okeāna.

Kā tad būtu jāizskatās objektīvai žurnālistikai un par ko CNN kopā ar citiem visas pasaules mēslu medijiem tā neieredz FOX?

Piemēram,  par šādu sižetu, kurā Takers Karsons vispirms parāda tās pašas CNN interviju ar Melindu un tad izsaka savus komentārus.

“Vai soctīklu kompānijām ir jādara vēl vairāk, lai aizvāktu tā saukto dezinformāciju par vakcīnām prom no savām platformām?

“Protams, tām ir jāuzņemas atbildība darīt to vēl vairāk. Internets un soctīkli ir auguši tik strauji, ka to regulēšana un ‘pareizās politikas’ veidošana ir atpalikusi un to vajag pievilkt klāt”

Karsons – “Pagaidiet sekundi. Tā ir Melinda Geitsa, ko tur intervē un kas izskatās pēc jaukas personas. Bet kāpēc viņa izsaka savus spriedumus par starptautisku veselības krīzi? Viņa nav ne ārsts, ne zinātniece, patiesībā viņas pēdējais algotais darbs bija pirms 25 gadiem programmatūras kompānijas mārketinga nodaļā. Tad kāpēc viņa ir CNN un kāpēc viņai tiek jautāts, kā šai valstij jātiek gala ar kovid? Vienkārši-  viņa ir precējusies ar miljardieri. Un 2020 ar to pietiek, lai jums būtu kontrole pār veselu valsti. Un viņa grib šo kontroli un viņa ir priecīga par to.

 Un viņa pieprasa, lai sociālie tīkli cenzē visu informāciju, kura nesaskan ar oficiālo versiju par kovid vakcīnām. Un viņas vēlme tiek izpildīta. Bet nekas no tā neizraisa uzticību. Cenzūra nepiespiedīs nevienu pieņemt šo vakcīnu, tam būs tieši pretējais efekts. Ja jūs gribētu patiešām izvērst nacionāla mēroga vakcīnu kampaņu, tad svarīgākā lieta, ko jums vajag tūlīt pēc pašas vakcīnas, ir publiska uzticība. Cilvēkiem ir jātic, ka varas iestādes zina, ko tās dara. Citādi publika tajā nepiedalīsies. Cenzūra ir publiskās uzticības ienaidnieks”

Patiešām – labi, ka to nezina mūsu vietējās prestitūtas un viņu saimnieki, kuriem šķiet, ka par naudu var nopirkt visus un ‘vakcinatoru’ birojs ar savām milzu algām tagad spēs pārliecināt cilvēkus špricēties ar ārprāta stāvokļa laikā atļautām vakcīnām, kuras nav izgājušas nevienu normālu klīnisko testu fāzi.

Nu lai viņi tā domā. Protams, vienmēr ir krietna cilvēku daļa, kura gaida norādījumus no TV ekrāna, kad viņiem uzvilkt uzpurni, kad noņemt, kur iet un ko drīkst pirkt – tos mēs šoreiz neaiztiksim. Tā ir īpaša suga, kuru ticība varai ir nelokāma.

Bet visiem pārējiem, kuri spēj domāt patstāvīgi un izdarīt secinājumus – atcerieties, ka 2021. gads būs vēl drakoniskākas cenzūras gads un šis ir lūzuma punkts, pa kuru ceļu tad cilvēce aizies – vai nu uzpurņos uz lielo Restartu, vai tomēr mobilizēsies un spēs brīvību nosargāt.

Un visi LV melu mediji, paskatieties, kāda izskatās normāla žurnālistika, tāpēc ka Jūs esat nekas cits, kā pārdoti nelieši.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s