Protesti Krievijā – Džo brigādes pirmais darbs ārpolitikā.

Nu lūk, Baidena komandas pirmais darbs ārpolitikā šodien redzams Krievijā – tur Rietumu apmaksātais ‘opozicionārs’ Navaļnijs atkal apcietināts un viņa atbalstam ielās izdzīti tūkstošiem atbalstītāju.

Vispirms gan bija ‘indēšana’ un tad bija dzīve Vācijā, bet tā kā saimnieki lika atgriezties un iedarbināt kārtējo centienu izraisīt Krievijā apvērsumu, tad nācās pakoties un braukt mājās.

Tad tapa lielais video par Putina pili, kas patiesībā tiek atgremots katru gadu un nav nekas cits, kā BBC 2012. gada reportāžas atgremojums.

https://www.bbc.com/news/magazine-17730959

Un ko tad jūs gribējāt, ja Džo komandā ir gan psaki, gan nulande, kas dalīja pīrādziņus Ukrainā, kur tagad cilvēki dzīvo nesalīdzināmi sliktāk, kā pirms tās savas ‘revolūcijas’? Arī tur taču bija kaut kāds zelta pods vainīgs, ar ko tracināja cilvēkus.Protams, ka visi šie notikumi ir tiešā veidā saistīti ar lielo politiku, ne jau ar korupciju Krievijā.

Tās iemesli ir meklējami Krievijas koloniālajā statusā, kurā to iegrūda 90to sākumā un iecēla pārvaldniekus no Rietumiem – ar visu to patreizējam KF prezidentam tikt galā prasīja visus 20 gadus, līdz kamēr radās iespēja nedaudz pamainīt ASV diplomātu rakstīto Konstitūciju. Bet pirms tam bija 20 gari gadi un solīši pakāpeniskas suverenitātes un globālās nozīmes atjaunošanas. Nu un ko tad vajag Pax Americana modelim, kuru vēlas turpināt Baidena brigāde? Tieši to pašu – oranžās revolūcijas, apvērsumu KF, aizvākt tās prezidentu tāpat, kā viņiem izdevās to izdarīt ar Trampu.

Tad varētu iedabūt tur tādu pašu ielikteni, kāds ir pats Baidens un KF tiktu ‘demokratizēta’ pēc ASV parauga un tur būtu tikpat ‘godīgas vēlēšanas’, kādās nupat ievēlēja pašu Džo. Tas ir viņu plāns un Navaļnijs kopā ar visiem citiem pretvalstiskiem elementiem ir sacelti kājās, lai to censtos izdarīt.

Tieši tāpēc ASV vēstniecības lapā publicēti arī protestu maršruti, lai visiem būtu skaidrs, kas to visu organizē.

https://tass.ru/politika/10531197

Visi tie, kas atbalsta šādus protestus, nav savā prātā veseli. Visi protesti nav vienādi un ir jāsaprot, kādiem nolūkiem tos veido un kāpēc – protesti pret lokdauniem vai īstu tirāniju nav tas pats, kas protesti Baltkrievijā, kur tās prezidents atteicās no SVF centieniem uzspiest kovidšovu.

Un arī Krievijā šie protesti ir vērsti tieši uz pretējo – to nolūks ir apturēt KF suverenitātes atjaunošanos un pasliktināt visu tautu dzīves līmeni, nevis to uzlabot. Tam traucē tās patreizējais prezidents.Tieši tāpat, kā tas bija Ukrainā, kur tagad dzīve ir daudzkārt sliktāka, kā pirms maidauna. Bet cilvēki pa lielam nesaprot šos procesus un viņiem atkal ir izskalotas smadzenes ar ‘fašistisko Putina režīmu’ tāpat, kā tas ir Amerikā ar ‘fašistisko Trampa režīmu’.

Pirms tam tas bija ar Tuvo Austrumu valstīm un to līderiem, kurus slepkavoja Rietumi ar šo pašu lozungu, lai pievāktu viņu valsts resursus. Tas, kas patiesībā ir fašistisks, ir tieši deep state, globālās elites un viņu plāni. Un šāds fašistisks režīms ir tieši pie mums, kur soda par sportošanu vai tuvinieku apciemošanu, ne jau Baltkrievijā vai Krievijā.Taču šeit cilvēki nav spējīgi pat pakustināt pirkstiņu un nospiest Saeimas atlaišanas pogu.

Līdz ar to jāsecina, ka šeit viss ir kārtībā. Slikti ir tikai KF. Protams, ka vietējie mediji un politiķi slavina tos protestus, bet demonizē mūsu brīvības braucienus, jo tikai tajos izplatās vīrusi.Šī jau ir tā pati cīņa un tās turpinājums, par ko stāstīju jau krietni sen – Krievijas 5tā kolonna kalpo tam pašam deep state jeb ASV valstiskajām elitēm, kuras pārstāv demokrāti redzamajā veidā un Holivuda ne tik redzamajā.

Bet īstie globālisti ir spiesti viņu savaldīt un tāpēc arī Krievijā var gaidīt īstus arestus un šo pretvalstisko elementu iztīrīšanu – un tikai tad sāksies valsts attīstība un suverenitātes atgūšana. Kāpēc es šo visu rakstu – tāpēc, ka Krievija šobrīd ir vienīgā cerība uz globālām pārmaiņām pasaulē, kur nenotiks Lielais Restarts un tad tas sabruks arī visur citur – tieši tāpēc ir šie protesti, lai Restarts notiek un KF nespēj tam pretoties.

Tas ir īstais iemesls, kāpēc šajā gadījumā valsts spēka struktūru rīcība ir pareiza un apsveicama.Šīs nianses ir ļoti būtiskas, lai saprastu lielo spēli un zinātu, kādi procesi ir jāatbalsta un kādos nekādā gadījumā nedrīkst piedalīties. Un šis ir labs piemērs, lai to paskaidrotu. Viņi taču neprotestē pret korupciju un patiesajiem korumpētajiem, bet pret konkrētu cilvēku, kas, tāpat kā Tramps, ļoti traucē tieši viņiem īstenot vēl lielāku korupciju.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s