2 komentāri

 • Vesels, Aivi!

  Paldies par taviem ļoti izsmeļošajiem rakstiem. Tie ir informācijas bagāti un parasti atbilst patiesībai. Tomēr pēdējā laikā esmu sācis kritiski vērot par ko runā arī man simpatizējoši blogeri un, diemžēl, bieži parādās arī kļūdas un puspatiesības. Tās izteiktas publiskā telpā, diskreditē kā rakstu, tā pašu raksta veidotāja.

  Šajā gadījumā gribu vērst tavu uzmanību uz tavā videoblogā Doktors Džo izlikto informāciju par bidona inaugurāciju. Tajā tu saki un parādi fotogrāfiju, no it kā bidona inaugurācijas dienas.

  Tomēr šī fotogrāfija neatbilst patiesībai, jo ir no prezidenta B. Obamas inaugurācijas dienas Vašingtonā 2009. gada 20. janvārī, kad bidons tikai inaugurēts kā viceprezidents. Te mēs arī skaidri atpazīstam vēl veco džo.

  Šīgada inaugurācijas bilde ir šāda (zemāk) un krusti uz bībeles ir vietā. Un šajā brīdi cilvēkiem, kurš ir uzmanīgs, analizē, var zust ticības moments tev un tevis paustajai informācijai. Esmu drošs, ka nākamreiz būsi vērīgāks attiecībā uz informāciju, ko sniedz pasaulei, lai mūsu lieta vienmēr būtu atspoguļota patiesības gaismā.

  Turam augstu gaišo enerģiju,

  Ar cieņu, Mārtiņš Dzenis

  P.S. Ja vēlies, varu tevi pievienot slēgtai, manis izveidotai telegramm grupai, kurā pētam šos pašus jautājumus un, cik vien iespējams, izvairāmies no nepārbaudītas informācijas. Tomēr, ja tāda nonāk apritē, tad pēc iespējas ātrāk to atklāt.

  Patīk

 • TV Džo sievai bija gaiši zils mētelis, bet redzu daudzus video ar sarkanu mēteli, vai ir divas dažādas inaugurācijas?

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s