Aizsardzība pret vakcīnām – vai radīsies precedents?

Džordža Vašingtona dzimšanas dienā, 2021. gada 22. februārī Sakramento Federālajā tiesā tiks izskatīta lieta, ar kuru tiek prasīta visu amerikāņu aizstāvība pret diskrimināciju attiecībā pret vakcinācijas statusu.

Lietu uztur Greg Glaser un Ray Flores, viņu pārstāvētā The Control Group nesen ir veikusi pētījumu, kurā atklāts, ka nevakcinētiem amerikāņiem ir par 1248% labāka veselība pieaugušo vidū un par 1099% labāka bērnu vidū, kā vakcinētiem.

https://informedconsentdefense.org

Decembrī iesniegtajā federālajā prasībā viņi raksta sekojošo :

“Nacionālās drošības vārdā, šī konstitucionālā lieta ir ierosināta no zinātniski fokusēto ASV patriotu puses, ieskaitot ASV militāristu ģimenes locekļus. ASV populācija šobrīd samazinās hronisku slimību dēļ, kuras izraisa bojāta un nefunkcionējoša imūnsistēma. Kontroles Grupas savāktie dati apliecina, ka vakcinācija ir galvenais patreizējās sabiedrības veselības krīzes iemesls”

Lietas būtība īsumā –

“Amerika mirst no šī brīža hronisko slimību trajektorijas. Mūsu Grupas dati apliecina, ka nācijas bojā ejas iemesls ir tieši vakcīnas. Pat paši valdības atzinumi skaidri parāda, ka vakcīnas ir pilnīgi nedrošas. Nav nevienas aģentūras, kurai uzticēt visas nācijas veselības, vai kāda likuma, kuru atceļot, varētu izmainīt šī brīža dramatisko trajektoriju. Tāpēc es un Ray Flores pieprasām konkrētas darbības un rīcību, kas nodrošina diskriminācijas aizliegumu attiecībā pret nevakcinētiem. Ja mums sanāks, tad katrs amerikānis būs pasargāts no piespiedu vakcinācijas”

Vakcinēto bērnu dati parāda, ka 54% no tiem ir kāda hroniska veselības problēma. Bet nevakcinēto bērnu grupā tas ir tikai 6% Šāds cikls parādās atkal un atkal. Tā saucamā Pērsona korelācija parāda, ka ir ļoti liela saistība starp CDC vakcīnu grafiku un šo hronisko slimību pastiprināšanos.

Nevis vakcīnas, bet uzlaboti dzīves apstākļi vēsturiski ir uzlabojuši cilvēku veselību.

Šī ir pietiekoši nopietna lieta un šeit minētās neattiecas tikai uz ASV, bet uz visu Rietumu civilizāciju, kur hroniskās slimības burtiski nogalina simtiem miljonus, bet par šo, vakcīnu izraisīto apokalipsi oficiālā zinātne ne tikai atsakās runāt, bet tandēmā ar politiķiem, medijiem, Farmu un cenzūras cariem izvērš totālu karu pret tiem, kuri par to neklusē.

Tāpēc arī šī lieta ir svarīga un šeit daudz kas izšķirsies, kādi būs rezultāti un vai tiks radīts precedents aizsardzībā pret Farmas uzbrukumu cilvēcei. Cilvēkiem ir jāsāk atvērt acis un saprast, kas patiesībā apdraud mūsu visu veselību – tie nav vīrusi un tās nav slimības – daudz vairāk tā ir pati toksiskā Lielā Farma ar savu paradigmu, kurā notiek tikai dzīšanās pēc peļņas un aizvien pieaugoša dažādu toksīnu ievadīšana mūsu organismos, padarot cilvēkus totāli atkarīgus un nespējīgus saprast, kā vispār darbojas imūnsistēma un kā uzturēt savu veselību pašiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s