Vai antivielas nozīmē imunitāti?

Cik daudzi no jums vispār ir uzdevuši sev tādu jautājumu?

Šī brīža kovida afēras un masveida vakcinācijas ietvaros tas ir ļoti nozīmīgs jautājums. Jo cilvēku ignorance un nezināšana par to ir tieši tas, uz ko spēlē Restarta un Farmas saimnieki, realizējot savu tirānisko agendu.

Īpaši tas attiecas uz varas un mediju izvērsto antivielu – aizsardzības paradigmu. Tas nozīmē, ka viņi grib, lai cilvēki notic tam, ka noteiktas antivielas pasargā no konkrētas slimības. Vienlaicīgi viņi grib, lai cilvēki tic arī antivielu testam, bet tam ir ne mazāk kļūdu iespējas, kā PCR metodei.

Protams, pats galvenais šajā visā ir ticība kovid vakcīnām un arī visām citām, tā kā visu vakcīnu efektivitāte tiek vērtēta tieši pēc idejas, ka tās izraisa antivielu veidošanos un tas nozīmē imunitāti. Tas ir atslēgas pieņēmums, bet tas nav pareizs. Antivielas it nemaz nenozīmē imunitāti. Tās ir tikai maza daļiņa no ļoti kompleksa imūnsistēmas mehānisma, kurš līdz galam vēl nemaz nav saprasts. Imunitāte ir daudz plašāks, dziļāks, holistisks un pat mistisks jēdziens, kā tikai antivielu klātbūtne.

Ja esat noticējuši, ka antivielas padara jūs imūnus – līdz ar to, ka arī kovid antivielas pasargā no attiecīgā vīrusa, tad jūs piedalāties šīs afēras organizatoru spēlē.

Lai saprastu to, kas vispār ir antivielas un ko tās dara, ir jāatceras tas, ka cilvēka imūnsistēma vispār nav konkrēti definējama organisma sistēma, kā asinsvadu, limfātiskā, elpošanas vai kāda cita. Šeit darbojas vairākas sistēmas un līmeņi, kas kopā nodrošina imunitāti. Svarīgākā šeit ir gremošanas sistēma, kas ir mikrobioma mājas un vienlaicīgi otrās smadzenes. Mums ir 10 reizes vairāk baktēriju šūnu, kā cilvēka šūnu un šīs baktērijas dzīvo simbiozē ar mums, palīdzot mums būt veseliem un nodrošinot spēju nesaslimt. Imūnsistēmai ir vairākas daļas un slāņi, kas visi sadarbojas specifiskā kārtībā.

“Imūnsistēma eksistē tikai brīnumainā savstarpējā koordinācijā starp dažādiem anatomisko sistēmu komponentiem. Ir divas galvenās imūnās funkcijas fāzes – dabiskā un humorālā. Dabiskā sastāv no diviem slāņiem, kurus uzskata par pirmo un otro aizsardzības līniju. Pirmā līnija ir fiziskā un ķīmiskā barjera. Otrā līnija ir šūnu aktivizētie baltie asinsķermenīši un aizsargājošās vielas”

Humorālā imunitāte jeb antivielu un specifiski iegūtā imunitāte ir tikai trešā aizsardzības līnija.

OK, Let’s Talk Immunity:

Bet vakcīnu doktrīnas propaganda to sauc par pirmo. Taču tad, kad organisms atrod sevī ko svešu, tas vispirms aktivizē savu dabisko imunitāti. Ja tas nestrādā pietiekoši labi, tikai tad tas iedarbina specifisko imunitāti. Un tad parādās antivielas. Tās pēc definīcijas ir proteīns, sauktas arī par imūnglobulīnu, ko ražo organisma plazmas šūnas, lai tās ķīmiski savienotos un neitralizētu iespējamos patogēnus. Antivielas atpazīst unikālo patogēna molekulu, sauktu par antigēnu, kam tās piesaistās.

Un šeit ir problēma. Farmas industrija, kura balstās uz bīstamo Pastēra puspatiesību un materiālistiskās visa mērīšanas, kā arī totālas pelņas gūšanas paradigmu, ir izveidojusi šo viltus teoriju par to, ka antivielas var izmērīt, stimulēt un pielīdzināt imunitātei. Jo tās ir vienīgais elements visā šajā kompleksajā sistēmā, ko viņi var izmērīt. Bet šī ideja ignorē faktu, ka visādi citādi veseli cilvēki nesaslimst arī tad, ja viņiem ir maz antivielu un arī tie, kam to ir daudz vairāk, tik un tā saslimst. Citiem vārdiem sakot, mazs antivielu daudzums nenozīmē iespējas saslimt tieši tāpat, kā liels to daudzums nenodrošina iespējas nesaslimt.

Šāds secinājums tika izdarīts jau 2012. gadā pētījumā. Tur tika analizētas peles un tika atklāts, ka to izdzīvošanai pēc saskarsmes ar vezikulārā stomatīta vīrusu antivielas vispār nebija vajadzīgas, jo imunitāti nodrošina negaidīta sadarbība starp dažādām citām imūnsistēmas daļām. Ar šo pētījumu tika apgāzts līdz tam pastāvējušais uzskats, ka antivielas ir absolūti nepieciešama imūnsistēmas sastāvdaļa.

Antibodies are not required for immunity against some viruses.

Tāpēc mums ir jāsaprot, ka veselība ir komplekss pasākums. Tur nav tādu īsceļu, kā daudziem gribētos. Katram ir jārūpējas par savu mikrobiomu, iekšējo aizsardzību, dzīvojot veselīgu dzīvesveidu un lietojot attiecīgu pārtiku. Tas nodrošina imūnsistēmas darbību un tad tā saspridzina jebkādus vīrusus. Tikai tīras organisma sistēmas nodrošina šādu aizsardzību un tas ir nemitīgs darbs ar sevi, gan fiziskajā, tā arī garīgajā sfērā.

Visi tie, kuri uzskata citādāk, rīkojas tikpat muļķīgi, kā neskaitāmais daudzums cilvēku, kuri domā, ka vinnēs loterijā un ka tāpēc nav jāstrādā godīgi, vai ka viņu vietā veselību sakārtos jebkādi ārsti vai dziednieki, bet paši varēs turpināt nepareizo dzīvesveidu un nedomāt par sekām.

Tā tas nestrādā, mīļie draugi. Farmai ļoti nepatīk, ja cilvēki to saprot, tā kā viņu peļņa balstās uz šo stāstu par antivielu sakaru ar imunitāti. Jo vakcīnu industrija balstās tieši uz mākslīgu imūnsistēmas reakciju ar dažādu toksisku komponentu palīdzību. Un tad viņi apgalvo, ka tagad cilvēks esot pasargāts.

Taču antivielas vispār nav nekāds imunitātes mērs, tāpēc to producēšanai nav izšķirošas nozīmes.

Nozīme ir tikai tam, kādā stāvoklī atrodas katra cilvēka kopējais veselības stāvoklis un kā viņš par sevi rūpējas. Tas ir iemesls, kāpēc es nekad neesmu vakcinējies ne ar vienu Rietumu vakcīnu un toksisko substanci, nerunājot jau par šiem brīnumiem, ko tagad uztiepj un par ko maksā 5000 eiro algas laikā, kad tik daudziem varas terora dēļ ir jau iestājusies nabadzība un depresija. Tā vietā ir jāpiekopj veselīgs dzīvesveids, fiziskās, garīgās un citas aktivitātes, attiecīgu diētu ieskaitot un bez kaitīgiem ieradumiem.

Tā vienmēr ir bijis un būs, tikai šobrīd diemžēl sabiedrība ir tiktāl nojūgusies, ka šādi, veseli cilvēki ar zināšanām par to, kas patiesībā ir imūnsistēma, tiek pasludināti par sazvērniekiem un teroristiem, kuri varot aplipināt vakcīnu fanus un izraisīt epidēmijas. Bet tas tā nevar būt ilgstoši. Dabas kļūdas ilgi nepastāv.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s