Kas ir ‘imūnkontracepcija’?

Esat dzirdējuši tādu jēdzienu ? Ja nē, tad varat iepazīties ar 2014.gada pētījumu, kas ir tieši kā no Bila Geitsa grāmatas. Runa ir par speciālu vakcīnu radīšanu, kuras tiks pielietotas planētas iedzīvotāju skaita samazināšanai. Jā, atkal nebeidzamās miljardieru kluba rūpes un gadsimtiem vecā pārapdzīvotības teorija.

Šajā pētījumā ir aprakstīts, cik tālu ar šiem izmēģinājumiem ‘zinātnieki’ ir tikuši. Ar tradicionālajām izsargāšanās metodēm ir par maz, lai kontrolētu iedzīvotāju skaitu, tāpēc nepieciešams izstrādāt jaunus paņēmienus un tāpēc ir radies jauns jēdziens – imūnkontracepcija. Šo vakcīnu būtība ir tajā, ka organisms izstrādā antivielas, kuras nepieļauj apaugļošanos. Sekmīgai vakcīnai jābūt viegli ražojamai, pieejamai un sabiedrību jāpieradina to lietot. Galvenais virziens, kādā tiek strādāts, lai sasniegtu tā saukto imūnneitralizāciju, ir vairāku dzimumhormonu neitralizācija – galvenais no tiem ir gonadotropīnu ražojošais hormons, kurš piemīt abiem dzimumiem.

Kad šāda vakcīna tika testēta uz cilvēkiem Indijā un ASV, tad sekas tam bija kastrācija un testosterona ražošanas apturēšana. Vīriešiem izzuda ķermeņa apmatojums, bet sievietēm tika ietekmēta menopause. Tālāk notika mēģinājumi nomainīt nesošo vektoru uz citu, izmantojot difterijas, stingumkrampju un tuberkolozes izraisītājus.

Tika novēŗots, ka katrs no šiem vektoriem izraisa citādu antivielu reakciju. Bet tā kā šīs dzimumhormonus neitralizējošās antvielas neizstrādājās pietiekošā daudzumā, tad tika pievienoti tā sauktie pastiprinātaji – alumīnija hidroksīds un PLGA. Tas uzrādīja efektivitāti žurku, pērtiķu un cūku testosterone līmeņa samazināšanā līdz kastrācijas līmenim, tādejādi panākot neauglības efektu. Taču vienlaicīgi notika arī prostatas atrofija.

Šādas vakcīnas dzīvniekiem jau ir pieejamas, Vaxstrate un Improvac.

Ir arī citi dzimumhormoni, kuru neitralizēšanai tiek izstrādātas vakcīnas – tie ir folikulas stimulējošais hormons un lutropīns.

Vēl tiek pētīts, kā izstrādāt antivielas pret grūtniecības enzīmu – horionisko gonadotropīnu (hCG), kas kontrolē apaugļoto olšūnu. Tas tiek uzskatīts par labāko veidu, kā apturēt grūtniecību – šim proteīnam ir vissvarīgākā loma, lai varētu nodrošināt grūtniecības iestāšanos, tāpēc pēc šo pētnieku uzskatiem, tā neitralizācija ir efektīvākais risinājums, lai nenotiktu embrija veidošanās.

Tāpēc no visām tieši šī – antihCG vakcīna ir vienīgā, kas uz to brīdi jau bija izgājusi II fāzei un ir sekmīga. Tās lietošana seksuāli aktīvo sieviešu vidū novērš grūtniecības iestāšanos. Ja pēc zināma laika šīm sievietēm tomēr atjaunojās spēja radīt bēŗnus, tad cits pētījuma virziens saistās ar olšūnas un spermas virsmu antigēniem – šo antigēnu manipulācija nodrošina to, ka uz spermu balstīta vakcīna neļauj tai savienoties ar olšūnu vispār.

Imunizācija pret attiecīgajiem glikoproteīniem izraisa antvielu reakciju uz tiem un arī tas nodrošina neauglības iestāšanos – šajos pētījumos uz trušiem gan sekas izrādījās neatgriezeniskas.

Un protams, neizpaliek centieni izstrādāt arī tā sauktās spermas antivielas. Pētījums ir ļoti apjomīgs un tehniski sarežģīts tulkošanai, tāpēc šis ir tikai neliels ieskats tajā – kam tas interesē, varat izlasīt to šeit.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4119744/

Ko no tā visa var secināt? Acīmredzot, ka ne jau velti pasaulē tiek celta trauksme par to, ka šo jauno kovid brīnumvakcīnu ietekme uz auglību absolūti nav zināma – iespējas izmantot vakcīnas, lai padarītu cilvēkus neauglīgus, arī pastāv – nu jau ir pagājuši 6 gadi kopš šī pētījuma un progress tur noteikti ir.

Līdz ar to, katrs pats var izdomāt, vai šīs lietas liekas kopā, vai vispār eksistē tāda pārapdzīvotība, par kuru elites satraucas jau kopš 19gs un vai mēs patiešām esam informēti un saprotam visu šo vakcīnu sastāvus, iespējamos efektus un nodomus, kāpēc tās tik izmisīgi cenšas mūsos iedabūt?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s