Jaunumi tiesvedībā pret kovid-afēristiem.

Kā zināms, tad šobrīd galvenais aktīvists šajos procesos ir vācu starptautisko tiesību advokāts Dr. Reiners Fuellmich. Šī ir viņa atskaite par šobrīd notiekošo.

Dāmas un kungi!

Par spīti visam, vai visu notiekošo lietu gaismā, es vispirms vēlu visiem priecīgu Jauno gadu. Pirms informēt Jūs par korona šova tiesvedību, vispirms neliels atgādinājums par to, kā viss sākās.

Berlīnes Korona komitejas sēžu rezultātos kopš 2020. gada 10. jūlija, kuras apmeklēja vairāk kā simts prominenti starptautiski atzīti zinātnieki, mediķi, ekonomisti, juristi un cietušie, tika noskaidrots, ka nevienā brīdī korona šovs nav bijis saistīts ar veselību.

Tas ir tāpēc, ka –

Bīstamība no šī par jaunu pieņemtā vīrusa var tikt salīdzināta ar parasto gripu – tāds ir Stenfordas universitātes profesora John Ioannidis slēdziens un tas ir arī PVO novērtējums.

Drostena PCR tests, kas tika izveidots 2020. gada janvārī, nav pat tuvu piemērots tam, lai noskaidrotu personas inficēšanos, bet tas tiek reklamēts un pielietots kā ‘zelta standarts’ – to iesaka arī PVO. Bet ir jāpievērš uzmanība tam, ka PVO vadību finansiāli kontrolē Ķīna un Bila fonds. Pasaulē atzīti zinātnieki ir uzrakstījuši atsaukumu šim PCR testa modelim – tas ir ne tikai zinātnisks nonsenss, bet tas ir tīšuprāt veidots tā, lai radītu milzu daudzumu viltus pozitīvo gadījumu un izplatītu pasaulē paniku. Angļu valodas dokumenta versija ir aplūkota jau 18 miljonus reižu.

www.cormandrostenreview.com

Otrs Drostena pieņēmums 2020. gada janvārī bija, ka pastāv asimptomātiskas infekcijas. Tas nav patiess, tādas neeksistē un to apliecina arī nesenais pētījums par 10 miljoniem Uhaņas iedzīvotāju.

https://doi.org/10.1038/s41467-020-19802-w

Cilvēks bez simptomiem ir vesels. Tas nozīmē, ka nevienam nav jābaidās no cilvēkiem bez simptomiem un jāspiež viņus nēsāt maskas un nevienam nav jābaidās, ka pozitīvs tests nozīmē inficētu personu. Šausmu stāsti par slimnīcām ar gultas vietām koridoros atskan katru gadu, tas tā notiek arī parastās gripas sezonas laikā – tas tiek izmantots, lai sētu paniku. Vācijā joprojām nav nekādas ekstra mirstības – tas vienmēr ir bijis normāli, ka rudenī/ziemā mirst lielāks skaits cilvēku.

Kas tad patiešām notiek, ja reiz nepastāv veselības problēmas un situācija neatšķiras no parastas gripas epidēmijas?

Uz šo brīdi mums ir jāpieņem, ka 2019. gada septembrī Davosas kliķe, kā mēs viņus saucam, varēja izkūpēt gaisā. Šī pašieceltā korporatīvās elites grupa un augstākā līmeņa politiķi ir satikušies vismaz pēdējos 20 gadus zem Pasaules Ekonomiskā foruma izkārtnes, kas ir privāta organizācija. 2019. gadā sākās finanšu sabrukums, daudz lielāks, nekā 2008. gada krīze. Par to tika pieminēts ļoti īsi – viens no avotiem bija vācu Die Zeit, bet tas tikpat ātri apklusa. Finanšu sistēma atkal bija sabrukuma priekšā un tad nāktu gaismā tas, ka pēdējos 20 gadus šīs sistēmas uzdevums bija pārsūknēt nodokļu maksātāju naudu uz mafijai līdzīgām struktūrām. Viens no šīs shēmas joprojām nesodītajiem aspektiem ir superbagāto nodokļu atmaksa divas vai trīs reizes par to, ka viņi tos samaksājuši vienreiz.

Ja par 10 miljoniem samaksātu nodokļu atpakaļ tiek prasīti 20-30 miljoni, tad šādu krāpšanu spēj saprast jebkurš, arī bez juridiskās vai ekonomiskās izglītības. Tādā veidā augstāk minētie personāži ir ieguvuši 38 miljardus, apkrāpjot nodokļu maksātājus. Tas bija iespējams tikai tāpēc, ka viņus piesedza politiķi, kuri pēdējo 20 gadu laikā ir saistīti ar šīm elitēm caur Davosas privātajām sanāksmēm. Tas, ka Vācijas tiesas nekā nereaģēja, parāda to, ka viņi spēj ietekmēt arī tās.

Kā jūs zināt, tad vairākas institūcijas un advokātu biroji tiek koordinēti visa pasaulē, lai informētu tiesas par šo priekšvēsturi un uz tā pamata prasītu kompensācijas no šiem vadoņiem par Drostena testa izraisīto lokdaunu radītiem zaudējumiem.

Tiesvedības visa pasaulē ir savstarpēji saistītas – tas ir kopējā zinātnieku un advokātu darba rezultāts. Galvenie fakti –  Drostena tests, ko visai pasaule iesaka PVO, nespēj konstatēt infekciju un nav asimptomātiskas infekcijas, līdz ar to nav pandēmijas. Ir tikai PCR testu dēmija. Šie abi fakti izraisīs visa pārējās kovid afēristu uzbūvētā kāršu namiņa sabrukumu.

Tas, kas radīs precedentu jebkurā valstī, varēs tikt pielietots arī visās citās pasaules valstu tiesās.

Sūdzība par PCR testu šobrīd ir reģistrēta Vācijas Reģionālajā tiesā ar numuru 27 O 436/20. Atbildētājam šī prasība tika nogādāta tikai vairākas nedēļas pēc tās iesniegšanas. Mēs gaidām viņu atbildes. Prasība balstās uz šo vēstuli Drostenam

http://bit.ly/3rcnWlB

Kopā ar juristu grupu mēs strādājam pie vēl citām sūdzībām, kā arī šādām vēstulēm atbildīgajām personām. Tādā veidā mēs nodrošinām to, ka redzamās afēras lelles, kā Drostens, Vīlers, Leopoldina zinātņu akadēmijas biedri un visi citi, kam viņu amata pienākumi paredz personisku atbildību par karantīnu un ierobežojumu uztiepšanu ir zem spiediena, kaut arī vēstulēs uzstādīto prasību juridiskā izpilde aizņems mēnešus. Tikmēr dažas no lietām saistībā ar PCR un asimptomātiskiem nēsātājiem uzņems apgriezienus un sāksies pieaicināto liecinieku – ekspertu savās jomās – uzklausīšana.

2020. gada 16. decembrī arī Ņujorkā mūsu kolēģi, strādājot kopā ar Robertu Kenediju Jr, iesniedza prasību saistībā ar PCR testu Ņujorkas tiesā.

Paralēli tam arī Kanādas kolēģi, strādājot ar Michael Swinwood ir iesnieguši prasību turienes tiesā. Tur situācija ir drusku citādāka, jo tur prasītāji ir vietējie indiāņi, mazo biznesu īpašnieki un cilvēki ar invaliditāti. Tur uzmanība tiek pievērsta tām struktūrām, kuras stāv aiz Davosas kliķes un kuras gadsimtiem būvējušas attiecīgo struktūru. Šie indiāņi ir ar īpašu nozīmi, jo viņi visus šos gadsimtus ir bijuši genocīda upuri. Kā saka Svinvuds – tagad mēs visi esam indiāņi.

Pirms laiciņa Portugāles apelācijas tiesa atzina, ka PCR testi nevar noteikt infekciju, kur nu vēl slimību, kas ir tieši tas, ko testa izgudrotājs un Nobela prēmijas laureāts Kary Mullis ir teicis. Problēma bija 4 vācu tūristi, no kuriem viens tika testēts pozitīvi – viņus Portugāles varas iestādes ievietoja karantīnā, ko tiesa novērtēja kā mājas arestu. Tieši tāpat šai viltus zinātnei seko Vācijas administratīvās tiesas, bet Portugāles apelācijas instance atzina, ka šāda karantīna ir pret Konstitūciju. Šis lēmums bija pliķis sejā arī Vācijas administratīvajām tiesām, kuras vadās pēc Roberta Koha institūta pieņēmumiem par PCR testa precizitāti un to, ka veselības sistēma esot tuvu pārslodzei – šajā sakarā Portugāles lēmums šīs vācu tiesas nostāda banānu republikas līmenī.

Savukārt 2021. gada 2. janvārī Ekvadoras Konstitucionālā tiesa paziņoja, ka pret-korona pieņemtie ierobežojumi ir balstīti uz pieņēmumiem, nevis reāliem faktiem. 9 mēnešu laikā politiķiem bija iespējas komunicēt un runāt skaidru valodu, pierādīt un demonstrēt zinātniskus pierādījumus šo ierobežojumu nepieciešamībai un to pozitīviem efektiem. Tas netika izdarīts un tāpēc visi tie ir atzīti par anti-konstitucionāliem.

https://ricapod.buzzsprout.com/1409218/7133344-verfassungsgericht-kippt-ausnahmezustand-wir-machen-auf?fbclid=IwAR2xBQvUz63NMA3VGglPOxC2UCy3Fxfh_tveVRsBUSwFmLkdnsrdCYCwTao

Arī šī ir mācība Vācijas tiesām no Ekvadoras.

Paralēli visam šim, arī Itālijas advokāte Renate Holzeisen strādā ar mums un citiem ekspertiem tiesvedībā pret ES komisiju ar prasību atzīt vakcīnu apstiprināšanu par anulētu. Šīs vakcīnas pēc būtības nav pārbaudītas un ļoti bīstamas – Pfizer un Moderna gadījumos tie ir aizliegti ģenētiski eksperimenti uz cilvēkiem. Tikmēr notiek arī PVO un šīs organizācijas Itālijas atbalstītāju darbības izmeklēšana. Francijā tiek izstrādāta prasība Cilvēktiesību tiesai.

Vācu tiesnesis, ar kuru mēs esam kontaktā, ir iesniedzis konstitucionālu prasību pret Federālās valdības pieņemtajiem lēmumiem, kuri ierobežo demokrātiju un likumu – tur doma ir tajā, ka Konstitucionālā tiesa ir spējusi saglabāt savu neatkarību.

Mēs turpināsim jūs informēt par šiem procesiem, mums ir jādara šie fakti zināmi pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Un mēs uzvarēsim tāpēc, ka mums jāuzvar.

Ar cieņu,

Reiners Fuellmich.

P.S – tā izskatās situācija ar šīm tiesām un visam šim ir maksimāli jāvelta pozitīvas domas, enerģija un vizualicācija, ka tās ir jau uzvarētas un kovid afēristi ir tiesāti. Ar ko vispār ir interesants šis laiks? Ka viss izrādās otrādi, kā mums līdz šim centās iezombēt – izrādās, ka ‘diktatoriskajās’ valstīs cilvēki tagad ir daudz brīvāki, bet Rietumos smok varas terorā, tāpat arī ‘banānu republiku’ tiesu lēmumi ir daudz atbilstošāki Konstitūcijai, kā izslavētajās Rietumu demokrātijās.

Mūžu dzīvo, mūžu mācies.

http://enformtk.u-aizu.ac.jp/howard/fuellmich/

2 komentāri

  • Neesmu mediķis, bet katram ir redzams, ka covid-19 nav salīdzināms ar gripu jau vienas, svarīgas īpatnības dēl: gripa ik gadu iesākas rudenī, un pati izbeidzas pavasarī. Un viss!
    Covid turpinās jau gadu!!! Un pie tam, ar milzīgu izplatību, lielu mirstību un visos kontinetos. Un būtu vēl daudz, daudz plašāk, ja ne šīs maskas, 2m, liegumi pulcēties utt.
    Smieklīgi tie profesori, ja vien šī lapa nav tīrs fake.

    Patīk

  • Vai tad ar COVID nebija tāpat, ka tas vasarā praktiski pazuda, atsākoties rudenī?

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s