Vakcīnu lamatas.

Maskas ir tikai pakļaušanai. Un viņi jums teiks, ka vispirms jānēsā maska, tad nepieciešama kontaktu izsekošana. Tad viņi teiks, ka jums vajag vakcīnu. Un uzminiet nu, kad jūs būsiet saņēmuši savu vakcīnu, būdami muļķi, kas neko nesaprot, viņi teiks – piedodiet, bet vakcīna nav tik efektīva, kā mēs domājām un tāpēc jums vienalga jānēsā maskas, jāizolējas un jāievēro visi ierobežojumi. Un kas no tā visa sanāk? Bija gads, kad nevarējāt ceļot, jūsu bizness tika slēgts, kad jūs sēdējāt mājas arestā un tagad vēl savakcinējāties ar eksperimentālām vakcīnām. Bet nekas nav mainījies, nomira tikpat cilvēku, cik parasti būtu nomiruši. Bet jūs tiekat iesēdināts nākošā lokdaunā – pavasarī/vasarā palaidīs mazliet vaļīgāk, bet rudenī atkal viss tas pats.

Ja vēl neesiet to sapratuši, tad tas ir mūžīgais cikls, no kura nevar tikt āŗā, tai pakļaujoties. Bet tikmēr tiek atņemts vēl vairāk tiesību, sagrauti vēl vairāk biznesi, tiek samazināti jūsu ienākumi. Kāpēc? Lai jūs būtu atkarīgi no valdības un tās pabalstiem!

Ja jūs esat neatkarīgs no varas, tad tā strādā daudz maz normāli. Bet ja jūs nonākat atkarībā no tās, tad vara pār jums valda. Ja jūs esat situācijā, kur vara katru mēnesi piešķir jums pabalstu, lai jūs varētu pabarot savu ģimeni, jo viņi jums aizlieguši strādāt un likvidējuši jūsu biznesu – tad vara nestrādā normāli – tad viņi ir jūsu saimnieki.

To, ko saprātīgi cilvēki pateica jau afēras sākumā, to tagad apstiprina arī Farma un vara. Lūk, vakcīnas neko nemainīs. Viss paliek tāpat, mīnus sašpricēto cilvēku veselība. Un arī vilinājums ceļot ir tikai ēsma uz āķa, jo plāns ir maksimāli palielināt nabadzību, lai ieviestu universālo ienākumu. Tādi cilvēki apkārt nelido. Tagad ir absolūti skaidrs, ka nekādas vakcīnas jūs neglābs, cienītie ‘zinātnes fani’ – tas viss ir tikai kārtējie varas meli un nekādas vakcīnas neglābs no totalitārisma ieviešanas, tieši otrādi, tās ir ceļš uz to.

Ja jūs domājat, ka varat ietirgot savu brīvību, cilvēktiesības, privātbiznesu un pat fizisko ķermeni apmaiņā pret atgriešanos “normālā dzīvē”, tad jūs jau neesat normāls. Tagad arī zinātnes un vakcīnu fanus gaida nākamais pārsteigums, kā izrādās, tad arī uzcītīga špricēšanās neko nemaina, ja neskaita risku iedzīvoties pamatīgās veselības problēmās uzreiz vai tuvākajos gados. Vai tiešām bija to vērts?

Demokrātijas garants ir nevis vakcīnas un paklausība varai, bet gan no varas neatkarīgs vidusslānis. Tāpēc galvenais uzbrukums tiek vērsts tieši uz to. Kad vairs nav vidusslāņa, tad paliek tikai no sistēmas atkarīgie, tie kas saņem algas un viss lielais vairums tikai pabalstus. Tad formējas augstākā kasta un pārējie ir tikai viņu kalpi. To sauc par feodālismu.

Vai mēs gribam feodālismu? Daži noteikti grib, jo kārdinājums būt par vagaru ir liels. Bet brīvie cilvēki grib būt brīvi. Un šobrīd ir unikāls brīdis pasaules vēsturē, kad notiek grandiozas pārmaiņas. Kamēr notiek šī cīņa starp planetārajiem tumsas grupējumiem, globālistiem un sātanistu elitēm, kamēr brūk Pax Americana, mums ir iespēja uz šīm drupām izveidot savas ekosistēmas un pat brīvvalsti uz tautvaldības principiem.

Un tādas idejas ir un tādi projekti top, bet tas prasa daudzu cilvēku iesaistīšanos un saprašanu par to, ka vecā sistēma viņus neglābs – tad, kad tas viss sabruks, tad daudzi kaimiņu sūdzētāji un varas ieceltie cilvēku sodītāji pēkšņi attapsies, ka tagad viņiem jāiet pie tiem pašiem kaimiņiem palūgt maizes gabalu. Tie, kas spēj saskatīt likumsakarības, zina vēsturi un pārzina globālos procesus, tie šo visu saprot.

Galvenā atšķirība starp sistēmas darbinieku un brīvu cilvēķu ir tas, ka pirmais spēj tikai paklausīt instrukcijām, bet otrais spēj radīt un veidot savu nākotni pats. Ir tikai jānotic un jāatbrīvojas no sistēmas kalpa statusa savā apziņā.

Un tikai tad var sekot nākošā, savas dzīves un savas valsts veidošanas stadija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s