PCR testu ciklu skaits – kā taisīt afēru?

Nu jau praktiski visi uz šo brīdi jau ir dzirdējuši, ka kovid testu metode lielāko tiesu ir PCR. Tāpat ir dzirdējuši to, ka tieši šeit slēpjas lielākā problēma un visa kovidšovu afēras pamats – šo testu interpretācija. Kaut arī ir izskanējis daudz informācijas par to, ka tieši ciklu skaits ir noteicošais, kas veido viltus pozitīvos gadījumus, bet nekur nav bijusi konkrēta pieejama informācija par to, kāds ciklu skaits tad katrā laboratorijā tiek veikts – mēs tikai zinām, ka tie ir 40 un vairāk cikli, pateicoties tam, ka faktu čekeri ir paši to izmuldējušies. Zinām arī to, ka virs 35 cikliem nekāds dzīvs vīruss vairs nevar būt – to ir teicis pats Fauči.

Tieši tāpēc neviena laboratorija nekad neatklāj cilvēkiem šo ciklu skaitu un tāda informācija nav bijusi pieejama. Bet tagad ir. Un mēs redzam, ka jēdziens pozitīvs/negatīvs tests satur daudz vairāk informācijas, kā līdz šim mums tika dots.

Saskaņā ar Informācijas Brīvības aktu ir iesniegts pieprasījums ASV Rodailendas štata laboratorijā. Un ir saņemti dati, kuri tiks apkopoti tālāk šajā rakstā.

Bet vispirms neliels PCR testa apraksts. Tas tika izveidots, lai konstatētu DNS vai RNS daļiņas bioloģiskajos paraugos. Tāpēc tā izgudrotājs Kary Mullis skaidri deklarēja, ka tas nav paredzēts slimības diagnozei. Tas tikai atrod specifisku ģenētisku materiālu, bet tas nevar būt noteicošais faktors infekcijas noteikšanā.

Tieši tāpat, kā ar jebkuru citu slimību, diagnostikai ir nepieciešami klīniskie simptomi. Vakcīnu testos tieši tāpat – vajag specifiskus simptomus un attiecīgu testu, lai pasludinātu kādu par kovid gadījumu. Taču realitātē pasaulē ir desmitiem miljonu PCR testu uz veseliem cilvēkiem un tas ir mājas arestu pamats. Kā teicis pats Mullis – PCR tehnika var atrast jebko visos. Tas ir pavairošanas cikls – konkrētais paraugs tiek ķīmiski pavairots un kopēts, kamēr to var fiksēt. Katrs cikls dubulto molekulu skaitu paraugā. Un tāpēc, ja veic pietiekoši daudz ciklus, tad var atrast jebkādu molekulu jebkurā substancē

Bet kāda tam ir klīniskā nozīme? Pētījumi šajā sakarā apliecina un to pašu vēl jūlijā pateica pats plāndēmijas arhitekts Fauči – ja PCR tests veic vairāk kā 25-35 ciklus, tad tur nevar būt pietiekoša vīrusa, kas spēj izraisīt simptomus. Taču praktiski visas laboratorijas veic 35-40 un pat 45 ciklus. 40 cikli, tas ir triljons reižu palielinājums!

Šis apzīmējums, cik ciklus tad sistēmai jāveic, kamēr tā kaut ko atrod, tad arī ir tā sauktais Cycle Threshold – CT. Un šeit ir korelācija starp CT un infekciju – jo mazāks CT skaits, jo lielākas iespējas, ka tāda ir. Lai konstatētu dzīvu un replicēties spējīgu vīrusu, pilnīgi pietiek pat ar 24 cikliem, saskaņā ar pētījumiem. Ne vairāk. Virs 30 CT tur nekāda infekcija nav iespējama. Ir pētījums, kurā konstatēts, ka 100% dzīvs vīruss konstatējams tikai līdz 17 cikliem.

https://link.springer.com/article/10.1007/s10096-020-03913-9

Līdz ar to šis CT ir svarīgākā daļa PCR testa mehānismā. Bet problēma ir tā, ka varas pārstāvji tā nedomā. Ja jums ir pozitīvs tests, tad informācijas par CT tur nav – cilvēki vairumā to nemaz nezina un nejautā, kas tas ir un kāds tas ir viņu testam. Bet iedomājieties – ja jums ir pasaka, ka ir augsts asinsspiediens, bet nenosauc konkrētus datus, kāds tas ir – vai jums nešķiet, ka tas būtu absurds? Bet tieši tā darbojas šī PCR metode visā pasaulē. Un cilvēkiem pat nerodas jautājumi par to.

Vēl viena būtiska nianse ir tajā, ka tests nemeklē pilnīgu RNS ‘strand’, bet tikai vienu vai dažas gēnu sekvences. Tests, kas meklē tikai vienu, ir neprecīzāks par to, kas meklē divas vai trīs un pat, ja CT skaits tiek ziņots, tad tas parasti ir vidējais skaits kopumā par visām sekvencēm, nevis konkrēts skaits katras atsevišķas sekveneces atrašanai. Ja šis CT skaits, kas nepieciešams, lai atrastu katru no šīm sekvencēm, ir dažāds, arī tas norāda uz problēmu testā, bet novienādošana to noslēpj.

Ja jums ir pozitīvs rezultāts, tad jums nav nekādas nojausmas, cik pozitīvs tas ir. Vai esat inficēts? Vai ir iespēja saslimt? Nav nekādas iespējas to saprast, ja nav zināms CT – taču jums vienalga jādodas arestā. Tas rada ne vien absolūti nevajadzīgus arestus un ir pamats uzbrukumam veseliem cilvēkiem, bet tas arī rada paniku un bailes. Pārāk jūtīgie testi ar to interpretāciju bez informācijas par CT tad arī tiek pielietoti, lai radītu pandēmijas ilūziju.

Tāpat arī ikviens, kam nepieciešama medicīniskā palīdzība, tiek testēts un atkal bez CT informācijas tiek ieskaitīts kā kovid slimnieks. Arī mirstība tiek uzpūsta, tā kā ir juridiski nostiprināts, ka 1-2 mēnešus veikts pozitīvs tests ir pietiekams iemesls, lai atzīmētu kovid statistikā kā mirušo no tā jebkuru.

Tad lūk – šāds binārs testa režīms, kur vienīgie indikatori ir pozitīvs/negatīvs tad arī ir šīs afēras pamats. CT dati netiek izpausti, daudzas laboratorijas pat apgalvo, ka tās pat nesaglabā tādus datus. Tāpēc bija vajadzīgs īpašs iesniegums no RIFreedom.org, lai vismaz viena šāda laboratorija – Rodailendas RISHL iestāde – atklāj šos datus par periodu marts-jūnijs 2020. Un no šiem datiem var daudz ko mācīties.

Vispirms aplūkosim katru individuālo pozitīvo testu – Rodailendas pirmais vilnis tur bija agrā pavasarī. Vizuāli grafiks izskatās šādi, atzīmējot arī CT vērtības. Un tagad var redzēt, cik ciklu bija vajadzīgs, lai konstatētu pozitīvu iznākumu – zaļie punkti nozīmē, ka ir virs 32 CT un šie cilvēki pavisam droši patiesībā nebija slimi – dzeltenie ir 50/50 un kaut kāds materiāls pietiekošā daudzumā tika konstatēts tikai sarkanajos gadījumos zem 28 CT.

Šeit redzams izkārtojums atsevišķā grafikā – redzam, 44% pavisam droši būtu atmetami bezsimptomu viltus pozitīvi testi, 14% ir šaubu zonā un tikai 42% atlikušie konstatēja vīrusa RNS klātbūtni zem 28 CT.

Šeit var aplūkot, kā tad izskatījās tas pirmais vilnis – maijā un jūnijā jau 2/3 testu ir virs 32 CT, kas sakrīt ar plāndēmijas viļņa augstāko punktu.

Šeit savukārt redzami dati par to, kā maija sākumā pozitīvo gadījumu skaits pāriet no infekciozās zonas uz dzelteno un zaļo, kas faktiski nozīmē, ka nekādas infekcijas tur nav – taču tas netraucē demonstrēt saslimšanu.

Tā izskatās plāndēmijas uzburšana uz šī konkrētā piemēra un tā tas notiek visur – CT skaits ir noteicošais un šis instruments ir plāndēmistu rokās. Laboratorijas šos datus neatklāj – līdz šim vienīgi Floridas gubernators ir iesniedzis prasība tos atklāt, bet nav zināms, cik caurspīdīgi tie būs un kas tos varēs aplūkot.

Tāpēc pagaidām afēra notiek pilnā sparā – pozitīvi testētajam nav nekādas informācijas par to, cik viņš ir inficēts, cik daudz vīrusa viņā ir, vai tas spēj izraisīt saslimšanu, nerunājot jau par to, kas tas vispār par vīrusu.

Bet jebkuram testētajam būtu jāsaņem šis CT skaits un vispār jāsaprot, ko tas nozīmē. Kamēr nav ieviesta skaidrība šajos jautājumos, mēs braucam totalitāŗismā un nekurienē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s