Varas meli par kovid vakcīnām.

Kovid vakcīnu testi ir radījuši cilvēkos apjukumu. Viņi patiešām tic, ka šīs vakcīnas ir izgājušas klīnisko testu fāzes un tur ir pierādīta to drošība un efektivitāte. Bet tas vienkārši ir mīts.

Jums ir jāsaprot, ka izvēloties Pfizer/BioNTech eksperimentālo vakcīnu, vai jebkuru citu no šī saraksta, jūs pats esat izmēģinājuma trusītis.

mRNA šajā BNT vakcīnā tika sekvencēts no oriģinālā Uhaņas vīrusa genoma, izmantojot PVO protokolus, taču tajos nav nekādu nukleotīdu sekvenču, kuri būtu unikāli tieši šim SarsCov2 vīrusam. To noskaidroja neatkarīgā pētniece Frana Līdere, pa tiešo kontaktējoties ar britu MHRA un saņemot attiecīgo atbildi, kurā teikts, ka “DNS paraugs nav ņemts tieši no izolēta vīrusa no inficētas personas” Šeit var iepazīties ar šo saraksti, kurā Pfizer to apstiprina.

https://hive.blog/worldnews/@francesleader/email-exchange-with-uk-mhra-exposing-the-genomic-sequence-of-sarscov2

Līdz ar to kārtējo reizi apstiprinās tas, ka šāds vīruss nekur un nekad nav ticis izolēts un attīrīts ar zinātnisko metodi un tam nav dabiskas izcelsmes. Tāpat arī nav nekādu pabeigtu pētījumu par šīm vakcīnām. Tie joprojām turpinās. Ja jūs esat ar to sašpricēts, tad jūs tiekat pētīts. Varbūt, ka tas jums nesagādā nekādas problēmas, bet ne visi ir ar tādu ticību un gatavi upurēt sevi un savus tuviniekus uz zinātnes altāra.

8. decembrī BBC paziņoja, ka žurnālā Lancet ir publicēts pētījums. Tajā izskan kategorisks apgalvojums.

“Oksfordas/AstraZeneca vakcīna ir droša un efektīva, dod labu aizsardzību, zinātnieki to apstiprina”

https://archive.is/Ve9Kv

Taču šādam apgalvojumam nav nekāda pamata. Attiecīgais pētījums neapstiprina neko tādu. Tur rakstīts sekojošais.

 “ChAdOx1 nCoV-19 ir pieņemams drošības profils un tās pagaidu analīzē atrasta tās efektivitāte pret simptomātisku kovid”

Tā bija tikai pagaidu analīze, kuru finansiāli atbalstīja arī CEPI un Bila/Melindas fonds. Tā balstās uz datiem, kuri jāpēta vēl gadiem un nekādu paziņojumu tur nav.

Pētnieki arī raksta, ka nav pieejamas ‘peer-reviewed’ publikācijas ne par vienu kovid vakcīnu. Līdz ar to, nav nekādu zinātnisko pierādījumu ne par šo vakcīnu efektivitāti, ne drošību. Mediju apgalvojumi par to ir vienkārši meli.

Aplūkosim šo Pfizer vakcīnu, jo arī pārējie ražotāji pamatā izmanto to pašu triku. Regulatori un valdības strādā ar Farmas kompānijām, lai saliktu kopā ierobežotos datus no pirmās testu fāzes ar nepabeigtajiem un izpētes procesā esošiem datiem no apjomīgākajām otrajām un trešajām fāzēm. Mediji ir apgalvojuši, ka visas 3 fāzes ir pabeigtas un ka šie nepārbaudītie dati demonstrē vakcīnu drošību un efektivitāti. Bet realitātē ne vien esošie dati ir manipulēti, lai parādītu efektivitāti, ko tie nemaz neatspoguļo, bet svarīgākās testu fāzes ir tikko sākušās.

Kad UK Financial Times ziņoja par to, ka MHRA apstiprinās AstraZeneca vakcīnu, arī tur tika paziņots sekojošais. “Medicīnas regulators aplūko pēdējos datus no 3 fāzes, lai izlemtu to, vai šī vakcīna atbilst stingriem kvalitātes, drošības un efektivitātes kritērijiem”

Tādā veidā sabiedrībai tika radīts iespaids, ka šie testi ir pilnībā pabeigti un regulatoriem vispār ir kaut kādi stingri standarti. Bet šīs vakcīnas testi tika reģistrēti CDC 29. decembrī ar numuru NCT04516746 – tas ir nepabeigts tests un tā aptuvenais beigu datums ir 2023. gada 21. februāris. CDC raksta – pētījumu rezultātu nav. Par kādu vakcīnu drošību un efektivitāti vispār var būt runa?

https://web.archive.org/web/20210104174805/https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04516746?view=results

AstraZeneca kaut kādus reālus datus varēs publicēt tikai pēc 2 gadiem. Tāpēc ne UK, ne kādas citas valsts veselības departamentam vispār nav ko izskatīt un apstiprināt, jo tādu datu vispār nav! 

Un kas tad ar Pfizer/BioNTech? 2020. gada 18. novembrī viņi paziņoja, ka ir pabeiguši savu testu III fāzi. Tika demonstrēta 95% efektivitāte un FDA  – ASV zāļu komisijas ārkārtas situācijas apstiprināšanas kritēriji tika sasniegti. Vienīgais, kas atbilst patiesībai no šī apgalvojuma, ir tas, ka patiešām tika sasniegti ārkārtas situācijas kritēriji. Bet vakcīnu ražotājs nav pabeidzis III fāzi. Viņi nav pabeiguši pat I. Saskaņā ar ASV Federālo pārtikas. Zāļu un kosmētikas aktu, sekciju 564, tā sauktos neapstiprinātos medikamentus var laist tirgū, ja ir āŗkārtas stāvoklis. Tieši tāpat tas ir UK, zem 2012. gada Human Medicine Regulations 174tās regulas. Tieši tāpēc FDA ziņojumā rakstīts sekojošais:

“Papildus blakus efekti, no kuriem daži var būt nopietni, var kļūt redzami ar paplašinātu Pfizer/BioNTech vakcīnas pielietošanu”

Turpat teikts arī, ka nav nekādas informācijas par to, kā šī vakcīna savienojas ar citām vakcīnām, kuras cilvēks saņēmis iepriekš.

https://web.archive.org/web/20201212022810/https://www.fda.gov/media/144413/download

Savukārt šis FDA 2020. gada dokuments vispār ir ļoti interesants, šeit paskaidrots, ka nav datu par vakcīnas drošību vecuma grupās līdz 16 gadiem, par grūtniecēm, cilvēkiem ar imūnsistēmas bojājumiem. Bet vēl jautrāk ir tas, ka nav arī datu par vakcīnas efektivitāti slimības izplatīšanas apturēšanā, mirstības samazināšanā un vispār ilgāk par 2 mēnešiem. Respektīvi, nav zināms, vai tā vispār kaut kam der, jo tādu datu taču nav – tas tieši tāpat prasa vairākus gadus izpētes darba. Tāpēc jūs būsiet tie, uz kuriem tas tiks pētīts – tie, kurus šobrīd cenšas piespiest vakcinēties vai kuri to grasās darīt labprātīgi.

https://web.archive.org/web/20201216060923/https://www.fda.gov/media/144245/download

Neskatoties uz to, ka šeit nav nekādu zinātnisku datu, šīs vakcīnas pirmie saņem tieši visvieglāk ievainojamie sabiedrības cilvēki – vecie ļaudis, kuriem imūnsistēma jau tā ir novājināta. Par kādu dzīvību glābšanu te ir runa? Pfizer vakcīnas izraisīja daudzos politiķos krokodila asaras un sajūsmas spiedzienus un to mēs zinām arī no vietējiem vakcinatoriem.

Visi metās slavināt mistisko 95% efektivitāti. Bet tā balstās tikai uz relatīvo riska samazinājumu. Tika salīdzināti dati par to, ka vakcinētajā grupā 8/18310 jeb 0.044% no tās grupas ir iespēja dabūt kovid, bet no nevakcinētās grupas tas bija 162/18319 jeb 0.88% – bet atcerēsimies, ka tas viss balstās uz tiem pašiem pilnīgi neprecīziem PCR testiem. Turklāt šī efektivitāte vispār attiecas tikai uz slimības simptomu samazināšanu, nevis uz pasargāšanu no inficēšanās vai dzīvību glābšanu. Turklāt arī nevakcinētajā grupā šis risks saslimt ir ļoti minimāls, kā redzams no šiem pašiem datiem. Bet konkrētie 95%, tas ir tikai relatīvais riska samazinājums no šiem 0.88% uz 0.044%. Tam nav nekāda sakara ar jebkādu reālu efektivitāti.

https://www.bmj.com/content/371/bmj.m4347/rr-4

Patiesajiem datiem ir jabūt par absolūto riska samazinājumu – taču šie 95% ir absolūta mārketinga propaganda. Realitātē šie cipari parāda, ka patiesā efektivitāte šeit ir 0.88-0.044 jeb 0.84% – par tik samazinās risks saslimt, ja esat vakcinēts. Ļoti grandiozs panākums. Tieši tāpēc visi mediji un politiķi izmanto relatīvo riska samazinājumu, statistiko manipulāciju, piesaucot klīnisko testu rezultātus, kuru vienkārši NAV. Arī Pfizer vakcīnas reģistrētais pētījums ir redzams turpat CDC mājas lapā – numurs NCT04368728. Izlasiet, kas tur rakstīts – šis pētījums tiks pabeigts tikai 2023. gada 27. janvārī.

Tagad padomājiet, ko nozīmē visu valdību un mediju apgalvojumi par to, ka šīs vakcīnas ir pārbaudītas, drošas un efektīvas. Balstoties uz ko? Un viņi ir tie, kuri stāsta par zinātni, kamēr visi tie, kuri atsakās ticēt viņu propagandai, esot sabiedrībai bīstami vakcīnu pretinieki. Bet turpat šajā saitē Jūs varat izlasīt, ka I fāzes beigas ir tikai 2021. gada 30. jūlijs, jo minimālais laiks, kam jāpaiet, lai varētu izvērtēt vakcīnu blakus efektus, ir 6 mēneši. Tikai tad varēs uzskatīt, ka ir pabeigta vismaz I fāze.

 Taču mediji un vara melo, ka ir pilnībā pabeigtas visas III. Ar šo pilnīgi anti-zinātnisko pieeju tagad tiek veikta masveida vakcinācija, kur nevienam nav ne mazākās nojausmas, kādas sekas tas viss nesīs tuvākā pusgada/gada un ilgākā laikā – cilvēkus vienkārši brutāli zombē ar meliem un ja ar to nepietiks, tad tiks meklēti citi veidi un šantāža, kā viņos sašpricēt šīs vakcīnas. Bet tas patiešām ir noziegums, kas līdzvērtīgs nacistu veiktajiem eksperimentiem Aušvicē un citur.

2 komentāri

  • Es agrāk strādāju bakteriologa darbu,visu izmēģinājām uz baltām pelītēm,rodās jautājums,vai tad tagad izmēģina uz cilvēkiem un pēc tam pelītēm?Jāāā dzīve mainījusies no pārāk lielas mainības.Mums katram jāciena sevi un pārējos,tad tādai utopijai nav vietas.VISLABĀKO VESELĪBU UN VESELĪGU SAPRĀTU 2021.GADĀ,VISLABĀKO VEIKSMI.

    Patīk

  • Piespiežot vakcinēties ar neizpētītām vakcīnām cilvēki tiek pakļauti nezināmajam.Kariņš ar šo piespiešanu,ja cilvēki masveidā sāks mirt,mūža ieslodzījumu ir nodrošinājis.Kariņš valsti neprot vadīt, kur nu vēl saprast zinātni.

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s