Klauss Švābs Rīgā 2009.

Daudzi no Jums būs dzirdējuši par to, kas ir Pasaules Ekonomiskais jeb Davosas forums un tā dibinātājs Klauss Švābs – kā nekā šajā lapā par viņu un Lielo Restartu vīrusa afēras aizsegā ir rakstīts gana daudz. Taču ne visi zina, ka šis tā saucamais profesors ir viesojies arī Latvijā- tālajā 2009. gadā, bet šeit ir sižets par to. Izrādās, ka jau toreiz Švābs uzmanīgi sekojot Latvijai un tās reformām – paskatieties, kā toreizējais premjers ‘veiksmes stāsta’ autors Dombrovskis un visa kangaru brigāde toreiz saņem instrukcijas visam tam, kas notika pēc tam un notiek arī šobrīd. Latvija kļūšot par piemēru izejai no krīzes. Arī šobrīd Latvija būs piemērs vakcinācijai – tāds ir šodienas varnešu nospraustais plāns.

Arī Latvijas Universitāte skaidri parāda savu nostāju – tie, kas lasījuši Māra Ruka grāmatu 25 gadi sektā, noteikti zina par vietējās elites izdarībām stundentu korporeļu biedrības Lettonia sastāvā, kur ietilpst gan šodienas varneši, gan kādreiz ietilpa bēdīgi slavenais Viktors Arājs. Ja nezinat, tad noteikti izlasiet. Arī Švābam LU piešķirts goda profesora nosaukums.

Ar ko vēl bija ievērojams 2009. gads? Toreiz laikraksts Diena publicēja šo rakstu – miljardieri aicina samazināt iedzīvotāju skaitu. Ar to tad arī sākās šī plāna realizācijas redzamā fāze, kuras kulmināciju plānots sasniegt līdz 2030.

https://www.diena.lv/raksts/sodien-laikraksta/miljardieri-mudina-ierobezot-pasaules-iedzivotaju-skaitu-711887

Tagad atliek tikai salikt kopā punktus uz i un saprast, kā tas viss liekas kopā, kas Latvijas tautas likvidācijā ir paveikts pa šiem gadiem un kas tiek plānots tālāk. Saprast to, kas ir viņu plānos un kā mums tas viss ir jāaptur. Saprast to, kas patiesībā ir visi šie goda doktori, profesori un kam viņi kalpo, kādas idejas realizē. Toreiz, pirms 11 gadiem par tādu Restartu neviens pat dzirdējis nebija. Taču tagad tas notiek pilnā sparā.

Bet Švābs savu svētību vietējiem kangariem deva jau toreiz, 2009.

One comment

 • https://www.inclusivecapitalism.com/
  Pāvests Francisks un Vatikāns, Rotšilds un mega-bankas apvienojušies! Mērķis- “Iekļaujošs Kapitālisms”(“Inclusive Capitalism”) ko dēvē par “ieinteresēto pušu kapitālismu”.
  Kults apvieno resursus! ANO, Visa, Amerikas bankas, Johnson & Johnson, BP, MasterCard, Salesforce, Kalifornijas štata vadītāji, Ford Foundation, Rockefeller Foundation un citi.
  https://www.inclusivecapitalism.com/our-guardians/
  Tā sauktie “Inclusive Capitalism” padome ar Vatikānu līderi, kas iesaistīti aliansē, nāk no organizācijām, kuras apgalvo, ka pārvalda vairāk nekā $10.5 triljonu, $2.1 triljonus tirgus kapitalizācijas, 200 miljonus strādnieku un birojus, kas atrodas 163 valstīs. Ir pārstāvētas visietekmīgākās firmas un bankas uz planētas Zeme.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s