Transhumānisma agenda 2030.

Nēsājot uzpurni uz sejas, jūs atsakāties no identitātes. Viena no pašām dabiskākajām cilvēku saskarsmes formām ir ar sejas vaibstiem. Tā to mācās arī bērni. Taču kovidšova laikā ieviestais uzpurņu nēsāšanas rituals novedīs pie identitātes pazaudēšanas veselai paaudzei. Un šis process sākas arī pie mums jau 4. janvārī, kad mazos bērnus sāk smacēt un dresēt ar uzpurņiem arī skolās. Bet kāpēc ir vajadzīgs izdzēst veselas nākošās paaudzes identitāti? Jo tieši to paredz Lielais Restarts.

Tas nozīmē, ka cilvēkam nav nekā, ne individualitātes, ne brīvās gribas, ne privātās telpas, ne privātā īpašuma. Un nekādu tiesību. Tālāk seko transhumānisms.

Transhumānisma agenda ir daudz kas vairāk, kā tikai mākslīgais intelekts, kas vada automašīnas, roboti, kas pārņem dzīvo cilvēku profesijas un darbus, vai speciālas labierīcības transgenderiem. Transhumānisms ir post-humānisms. Tā ir kustība, kuras plānos ir atdalīt no cilvēka visu Cilvēcisko un Dzīvo, bet attīstību panākt caur tehnoloģijām, kuras savieno cilvēkus un mašīnas.

https://nickbostrom.com/ethics/values.html

Un tas neaprobežojas tikai ar kādām ierīcēm vai medicīnu, tas ieviešas visur – sociālajā, kultūras un izglītības dzīvē, līdz pat dvēselei, ar uzdevumu to izdzēst no cilvēka, kam tāda vispār ir bijusi. Tas nozīmē cilvēces evolūcijas izbeigšanu līdz 2030. gadam.

Tas nozīmē arī globālistu senā sapņa piepildījumu – padarīt cilvēkus par biorobotiem, kuru smadzenes kontrolē dators. Un tas viss taču tiek atklāti rakstīts, publicēts un pasaule par to tiek brīdināta. Mums ir tikai 10 gadi laika. Kā cilvēcei, kā ģimenēm, kā just un mīlēt spējīgām būtnēm. Vai Jūs to saprotat?

https://www.forbes.com/sites/sarwantsingh/2017/11/20/transhumanism-and-the-future-of-humanity-seven-ways-the-world-will-change-by-2030/?sh=37383cac7d79

Transhumānisms ir kontrolējamas sugas izveidošana. Un šis process sākās jau 1930tajos, kad tādi sociālie inženieri kā Edvards Bernay izteica domas par to, ka apzināta manipulācija ar cilvēku paradumiem un uzskatiem ir demokrātiskas sabiedrības centrālais pamats.

Viņam ir grāmata ar nosaukumu ‘Propaganda’, kurā tiek atklātas prāta kontroles metodes visiem, kas nav slinki, lai ar tām iepazītos.

“Saprātīga un gudra manipulācija ar organizētiem paradumiem un masu viedokli ir svarīgs elements demokrātiskajā sabiedrībā. Tie, kuri strādā ar šo neredzamo mehānismu, veido neredzamo valdību, kura ir mūsu valsts patiesā vara.. Mūs valda caur prātiem, mūsu garšas un paradumus formē, mūsu it kā pašu idejas ir ieteikumi un to dara ļaudis, par kuriem mēs neko neesam dzirdējuši. Tas ir loģisks veids, kā mūsu demokrātiskā sabiedrība tiek organizēta. Liels daudzums cilvēku ir jāiekļauj šajā sistēmā, ja mēs gribam dzīvot funkcionējošā sabiedrībā. Gandrīz katrs mūsu dzīves akts, gan politikas, gan biznesa sfērās, sociālo kontaktu vai ētiskās domāšanas lauciņos tiek kontrolēts no to nedaudzu ļaužu puses, kuri izprot mentālos un sociālos procesus – tie ir viņi, kas vada publiskās domas sviras.

/Edward L. Bernays – Meistars-Propogandists/

Tehnokrātija ir jaunā demokrātija. Tieši tāpēc visi pasaules likumdevēji un tā saucamie demokrāti tagad maina savu uzvedību un iekļaujas šajā plānā, kur visu nosaka caur pavēlēm un instrukcijām.

Sociālie inženieri ir manipulējuši ar masām caur fikcijām, medijiem, skolām, reliģijām, sportu, politiku, slavenībām un viltus vēlēšanām gadsimtiem. Un katru reizi cilvēku masas ir tam pakļāvušās caur nezināšanu vai vienaldzīgu piedalīšanos.

Jau 1931. gadā Aldous Huxley savā novelē “Brave New World”paredzēja pasauli, kurā sociālo inženieriju kontrolē intelektuālā elite, kuras biedrs viņš pats arī bija.

Viņš apraksta nākotni, kura sāka formēties jau viņa laikā.

“Pienāks laiks – nākošajā paaudzē vai apmēram  – kad parādīsies farmakoloģiska metode, kā piespiest cilvēkus mīlēt savus saimniekus un izveidot totalitārismu bez asarām, tēlaini sakot – radīt koncentrācijas nometni bez sāpēm veselām sabiedrībām, kuriem tiks atņemtas visas brīvības, taču viņi par to pat priecāsies, jo viņi tiks novērsti no jebkādas vēlmes protestēt – ar propogandas, smadzeņu skalošanas un farmakoloģisko līdzekļu palīdzību. Un tā būs pēdējā revolūcija”

Vai tagad Jums ir saprotams, kā savienojas mediju histērija, masveida vakcinācija ar Lielā Restarta saukli – Jums nekas nepiederēs, bet Jūs būsiet laimīgi?

Transhumāisms ir prāta kontrole ar nolūku fokusēt uzmanību uz hibrīd-sabiedrību. Tajā indivīds tiek pārveidots par amorfu ‘publisko personu’

Jēdziens “Publiskā veselība” ir sabiedrisko attiecību jēdziens, ko 1913. gadā radīja Rokfelleru Medicīnas institūts, lai pārliecinātu indivīdus atmest savu personību un uzticēt sevi ārējai, neredzamai autoritātei.

Posthumānisma agendā vairs nav arī dzimumu līdztiesības, jo tur vispār nav pat dzimumu – ir tikai saplūšana androgēnā masā. Tieši tāpēc mūsu nācijas tēvs sāk runāt par ģimenes jēdziena izmaiņām un Satversmes tiesa sāk pieņemt lēmumus par dzimumu statusa sapludināšanu. Ievērojiet šos procesus un saprotiet, kur tie ved.Trans-agendas ietvaros dabiskie cilvēku kontakti tiek pilnībā aizvietoti ar robotiem un pat seksbotiem.

Vēl dziļāks plāns ir novājināt vīrišķo spēka enerģiju un sievietes mātišķo Radīšanas enerģiju, neitralizēt visu dievišķo cilvēkos ar šo tehnoloģiju palīdzību – tai skaitā CRISPR gēnu modifikāciju, kas spēj pārveidot DNS tā, ka izmainās dzimums pat bērna embrijam un tas tālāk nespēj turpināt radīt bērnus pats. Par šo tehnoloģiju pielietošanu šodienas vakcīnu sakarā varat padomāt paši.

Transhumānisms ir radikāla cilvēces degradācija. Tas paredz ieiešanu jaunā, virtuālā realitātē, kurā nav diskusiju par morāli vai garīgumu. Šajā realitātē miroņu atgriešana dzīvē, adrenohroms kā enerģijas dzēriens un visa veida sātaniskie rituāli, ar ko jau šodien atklāti nodarbojas daudzas ‘slavenības’ un to skolotāji, kā Marina Abramovič ar savu ‘spirit cooking’ ir normāla un ikdienišķa parādība.

Un tas viss ir tikai īss ieskats tajā pasaulē, uz kuru mūs ved ‘maskas uz 5 minūtēm’ un bērnu smacēšana skolā ar tām.

Bet vai tad cilvēkus kāds brīdina par to, kādas sekas tam patiesībā ir un kāds ir Lielais plāns? Tāpēc šis ir ļoti kritisks brīdis visas cilvēces vēsturē un visa Cilvēcība ir lemta iznīcināšanai – ja vien Cilvēki tam piekrīt. Vai arī nē un kopā mēs izcīnām uzvaru šajā svarīgākajā kaujā par savu nākotni.

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s