Cik procenti veido kolektīvo imunitāti?

Pirms dažām dienām tiku rakstījis par to, ka Pasaules Veselības organizācija ir pamanījusies izmainīt šo jēdzienu līdz nepazīšanai – tagad kolektīvā imunitāte viņu izpratnē vispār nevar būt dabiski sasniedzama – tā var būt tikai vakcinācijas projekts. Tā ir kovidšova afēras kulminācijas – globālās vakcinācijas viena daļa jeb veids, kā manipulēt ar cilvēku apziņu.

Tagad aplūkosim otru šīs afēras daļu. Cik tad % sabiedrības tad jābūt imūniem pret kādu vīrusu, lai tas veido kolektīvo imunitāti? Atcerēsimies, ka šajā kontekstā runa ir vairs tikai par vakcinētajiem, tā kā dabiskā imunitāte 2020 ir atcelta.

Oficiālā zinātne pieturas pie tā, ka būtu nepieciešami 60-70% imūno pret koronu, lai sabiedrība varētu to apturēt. Bet mums visiem labi zināmais Fauči, tas pats, kurš saņēma savu vakcīnu kreisajā rokā, bet otrā dienā viņam sāpēja labā, pamazām manipulē ar to un ceļ šo statistiku uz augšu.

Ja plāndēmijas sākumā arī viņš runāja par tiem pašiem 60-70%, tad pirms mēneša no viņa izskanēja jau cits cipars – 70-75%.

Vēl pēc neilga laiciņa savā intervijā CNBC kanālam Fauči nāk klajā ar vēl augstākiem cipariem – 80%+

Turklāt viņš pats ir atklāti atzinis, ka tas viss ir darīts apzināti, balstoties uz ‘jauno zinātni’, kā arī uz savām sajūtām, kad varēs pateikt savas patiesās domas šajā sakarā – un tas jau ir 90%. Tātad jāvakcinē 90% planētas iedzīvotāju un tikai tad varēšot apturēt kovidšovu. Vai to ir iespējams izdarīt uz brīvprātības principa? Nu nu.

Iepriekš šie cipari bija mazāki vienkārši tāpēc, ka ASV sabiedrībā bija mazāka ticība vakcīnām. Tagad, pēc Fauči vārdiem, uzticība vakcīnām pieaug, tāpēc arī nepieciešams paaustināt kolektīvās vakcinācijas slieksni un skaidri paziņot, ka jāvakcinē ir 9/10 cilvēkiem.

“Kamēr aptaujas teica, ka tikai 50% amerikāņu grasās vakcinēties, es teicu, ka kolektīvā imunitāte sasniedzama pie 70-75%. Kad jaunākās aptaujas liecināja, ka vakcīnu pieņems jau 60%, es nodomāju, ka tagad var šo slieksni pacelt un es sāku runāt par 80-85%.

 Patiesībā mēs nezinām, kāds ir šis cipars. Tas varētu būt starp 70-90%” Tomēr es neteikšu 90%, jo tas var nobiedēt sabiedrību. Kaut arī aptaujas liecina par vakcīnu ticības pieaugumu, joprojām ir aptuveni 20% amerikāņu, kuri kategoriski atsakās vakcinēties jebkādā formā.”

Lai nu kā tur būtu, taču manipulācija ir acīm redzama – daudzu valstu valdības un miljoni cilvēku kā apmāti seko jauno kovid priesteru norādēm un PVO Kulta padomiem – vispirms tiek paziņots, ka dabiskā imunitāte ir atcelta un nākošais solis ir vakcinācijas sliekšņa paaugstināšana sabiedrībā.

Tā šodien skaitās ‘zinātne’ – šarlatānu kantoris un melu dienests savā krāšņumā. Turklāt par šīm doktora manipulācijām raksta pat NYtimes, kas ir izmantots kā atsauce šim rakstam.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s