Moderna vakcīnas – bioinženierijas programma.

Vai kāds no Jums ir apmeklējis Moderna vakcīnu kompānijas mājas lapu? Iesaku to izdarīt, tā kā tur faktiski ir atklāta tīra patiesība par to, kas tad īsti ir šīs mRNA vakcīnas. Te tas viss tiešā veidā tiek salīdzināts ar operētājsistēmu. Tā viņi arī raksta – mRNA tehnoloģija ir mūsu operētājsistēma.

‘Apzinoties mRNA zinātnes lielo potenciālu, mēs izveidojām mRNA tehnoloģijas platformu, kura funkcionē faktiski tieši tāpat, kā datora operētājsistēma. Tā izveidota tā, ka darbojas ‘plug and play’ režīmā ar dažādām programmām. Mūsu gadījumā ‘programma’ jeb ‘aplikācija’ ir mūsu mRNA medikaments – mRNA sekvence, kura kodē proteīnam.Mums ir simtiem zinātnieku un inženieru, kuri fokusējas uz Moderna platformas tehnoloģijas attīstīšanu. Viņi ir organizēti atbilstoši atslēgas disciplīnām un strādā integrēti, lai attīstītu zināšanas par mRNA zinātni un atrisinātu problēmas, kas ir unikālas šīs tehnoloģijas izstrādē”

Tālāk seko vēl viens salīdzinājums – mRNA medicīna – dzīvības programmatūra.Šo lasot, nāk prātā tāda fiktīva korporācija kā Umbrella no datorspēļu un filmu sērijas Resident Evil ar savu logo – “Mūsu bizness ir pati dzīvība”

Kas tad šis viss īsti ir? Tas arī ir – atceramies vai iepazīstamies ar Davosas foruma tēva Klausa Švāba izteikumus par ‘organiskās un digitālās dzīvības savienojumiem’ un viņu atklātās vēlmes kontrolēt mūsu ķermeņus, visus dzīvības procesus, domas un sajūtas. Tāpēc arī ir šīs vakcīnas un tāpēc tās tiek atklāti aprakstītas kā programmas, kuras izmaina cilvēku šūnu līmenī, pārraksta bioloģisko informāciju.

To sauc par bioinformātiku un tas ir tiešais ceļš uz Švāba sapni par transhumānistu sabiedrību, kur cilvēks tiek programmēts gēnu un šūnu līmenī tā, kā to vajag attiecīgajiem manipulatoriem un korporācijām, kas plāno pārņemt pilnīgu kontroli pār cilvēku.

Tiem, kuri saprot kaut ko vairāk par materiālo pasauli un to, kas vispār ir biolauks, smalkie ķermeņi, kā cilvēka smadzenes ir mehānisms impulsu uztveršanai no kosmiskā informatīvā lauka – tiem šeit vispār vajadzētu būt absolūti skaidram, kas te ir paredzēts.Te ir runa par tā saucamo bio hakingu, kad notiek ielaušanās cilvēka un viņa biolauka dabiskajos procesos ar nolūku veikt tur izmaiņas, lai pielāgotu cilvēku jaunajai digitālajai totālās kontroles sistēmai.

Pie tam ir pietiekoši daudz to, kuri jau tagad savā apziņā ir piemēroti šādai sistēmai un dzīvei tajā – viņiem tas nesagādā nekādas problēmas. Tie, kuri jau ir materiālismā un rutīnā iestiguši dārzeņi, kļūs vēl paklausīgāki sistēmai.

Bet tiem, kas ir dievišķas būtnes ar apziņu virs materiālās pasaules, šī būs cīņa ne tikai par fiziskā ķermeņa eksistenci un brīvību, bet arī par daudz ko vairāk – par Cilvēka statusa un dvēseles saglabāšanu. Jo šīs nav nekādas vakcīnas, ne tuvu tam.

Tā patiešām ir programma un IT valodā runājot, tā sauktais troyan horse ar attiecīgu nolūku, ja reiz viņiem patīk šādi apzīmējumi, tad tā tas arī jāsaprot.

https://www.modernatx.com/mrna-technology/mrna-platform-enabling-drug-discovery-development

One comment

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s