Maskas bērniem -varas kārtējais noziegums.

Kā zināms, pēc jaunā gada varas terors tiek realizēts arī attiecībā uz sabiedrības vismazāk aizsargāto daļu  – uzpurņos jābūt arī bērniem skolās 1-4 klasei. Šāds lēmums pats par sevi pamatots ar melīgiem faktiem par to, ka tādi pasākumi kaut kādās valstīs ir mazinājuši vīŗusa izplatību un ignorējot PVO vadlīnijās minētos ļoti daudzos masku nēsāšanas kaitīgos blakus efektus, kuri attiecas uz jebkura vecuma cilvēkiem.

Bet tas vēl nebūt nav viss. Saistībā ar bēŗniem pastāv vēl daudz un dažādas briesmas un tālejošas sekas šim varas teroram pret viņiem. Kā zināms, tad maskas nēsāšana, tai nosedzot degunu, automātiski rada vajadzību elpot ar muti – tā ir instinktīva organisma reakcija uz paaugstinātu ogļskābās gāzes saturu.

Lūk, Minesotas Bērnu slimnīcas lapā skaidri norādīts, ka maskas nēsāšana un elpošana ar muti ir fiziski nogurdinošs vingrojums, kas nav dabisks, tas rada paaugstinātu stresu un nogurumu.

Turpat tiek doti padomi, kā tad uzpurni pareizi nēsāt.

https://www.childrensmn.org/2020/07/15/breathing-tips-while-wearing-mask/

Tas pats par sevi ir pilnīgā pretrunā ar vietējo medicīnas spīdekļu apgalvojumiem, ka maskas nekādi nevar kaitēt un tās jānēsā visiem un visur.

Arī vietējos  ārstu medijos mēs varam atrast sekojošu informāciju un pamatojumu tam, ka elpošana caur muti ir kaitīga. Bet masku nēsāšana daudziem šādu problēmu rada.

“Ieelpots gaiss caur muti nav pietiekoši attīrīts, sasildīts un mitrināts, līdz ar to pastāvīgi tiek atdzesēts mutes dobums, rīkle un balsene. Ieelpotie mikrobi un putekļu daļiņas nogulsnējas uz balsenes, trahejas un bronhu gļotādas, kas izraisa apakšējo elpceļu infekcijas”

Maskas palīdz pret kovidu, vienlaicīgi izraisot elpceļu infekcijas? Ļoti interesants risinājums.

Taču attiecībā uz bērniem ir daudz lielāka problēma. Pirms 10 gadiem tika publicēts pētījums, kurā aplūkotas tādas problēmas, par kurām neviens vietējais eksperts acīmredzot nav pat iedomājies. Arī vecāki droši vien nav informēti par to, kādas sekas var rasties tad, ja ilgstoši netiek elpots pareizi  -caur degunu.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20129889/

Bērniem, kuri spiesti elpot ar muti agrā vecumā, kad viņiem veidojas un attīstās gan ķermenis, gan personība, veidojas problēmas abos šajos virzienos. Viņiem var veidoties sejas deformācijas, garas un šauras sejas, sašaurinātas mutes, nepareizs sakodiens un citi, fiziski izkropļojumi. Ja agrāk ar tādām problēmām sastapās tikai tie, kuriem bija problēmas ar aizliktu degunu, tad tagad uzpurnis tiek uzspiests ar varu un šīs problēmas ir mākslīgi radītas visiem mazajiem skolniekiem.

Tagad notiek ne tikai pieaugušo cilvēku apzināta psiholoģiska degradēšana, bet arī tiešs uzbrukums bērniem un pat viņu tīša fiziska kropļošana.

Ja tas vēl nav sarkanā līnija guļošajiem, tad kas tas būs?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s