Kovid21 – operācijas II fāze.

Ir iestājies 2021. gads. Ja kāds klausījās varnešu salkanās runas, izsaku līdzjūtību. Nācijas tēva intelekta līmenis ir pietiekošs, lai secinātu to, ka jaunais gads atnāca tāpēc, ka aizgāja vecais. Ar to pilnīgi pietiek, lai vadītu valsti un realizētu Davosas foruma plānu – šo pasākumu viņš, starp citu, apmeklēja par mūsu naudu.

Tā kā ir sācies jauns gads, man ir jāuzraksta prognoze – tas, kas mūs sagaida pēc viņu plāniem un ar ko mums būs darīšana turpmāk. Jūs varat man ticēt vai neticēt, saukt to visu par sazvērestībām – bet tas ir tas, ko es redzu, saprotu un kam gatavojos – protams, intensīvi strādājot, lai tas nenotiek. Kāpēc arī top šie raksti, jo nevar cīnīties ar to, ko cilvēki nezina un nesaprot  – kam tad pretosies, ja tās ‘tikai maskas uz 5 minūtēm’ un tikai ‘komandantstunda uz dažām naktīm’ Nu to kategoriju mēs neaiztiksim, tur viss ir beidzies.

Bet brīvie cilvēki sastapsies ar sekojošo.

Šobrīd norisinās ārkārtīga steiga kovidšova II fāzes realizācijai. Tas paredzēts šogad. Pirmās fāzes uzdevums bija ierobežot cilvēku kustības, rīcības brīvību un atņemt krietnu daļu cilvēktiesību, lai radītu pamatu II fāzei – globāla mēroga finanšu krīzei un katastrofai, kāda cilvēces vēsturē nav piedzīvota. Šī jaunā pasaules kārtība neparedz nekādu telpu individuālai rīcībai un kustībai, ko nepieļauj sistēma.

 Tieši to mēs tagad redzam – tie nav nekādi absurdi varas muļķīgi lēmumi, aizliegt pirkt vienas preces, bet atļaut citas, ierobežot kustību vienā vietā, bet atļaut citā,  noteikt komandantstundas un visu pārējo. Tā ir rūpīga un precīza taktika, kā lēnām, bet mērķtiecīgi virzīt cilvēka brīvās gribas salaušanu un pakļaušanu sistēmai, kura pilnībā noteiks katru soli ārpus mājām un tad arī pašās mājās.

Šāda nākotne ir pilnīga pakļaušanās sistēmas instrukcijām un nepaklausība nozīmē smagus sodus bez nekādas žēlastības – no milzīgiem naudas sodiem līdz reālam cietumsodam par to, ka cilvēks nevelk uzpurni vai atrodas neatļautā laikā uz ielas. To mēs redzējām šajās dienās un tas ir sistēmas izmēģināšana darbībā.

Bet viņu galvenais nolūks ir un paliek mikročips smadzenēs – tagad tas it nemaz nešķiet tik smieklīgi, kā vēl pirms dažiem gadiem. Tagad to skaidri ir pateicis Davosas Foruma tēvs Švābs – viņu nākotne ir digitālās, fiziskās un bioloģiskās identitātes savienojums jeb Cilvēks 2.0

Šajā plānā vairs nav nekādu teoriju, jo tagad ar to ir atklāti nākuši klajā daudzi valstu varas pārstāvji, Jauno Pasaules kārtību tagad sauc par Lielo Restartu un Build Back Better – šos saukļus un PR kampaņas var redzēt jau visur. Šīs jaunās sistēmas pamats ir globālā vakcinācija un ‘zaļā enerģija’, cilvēka ievietošana sintētiskā kvazi-realitātē bez jebkādas brīvās gribas.

Arī šī jaunā ‘mutācija’ ir plānota krietnu laiku iepriekš, tā ir simulācija un visu šo plānu var aplūkot arī attēlā, ko atklājis kāds Kanādas aktīvists un arī Francijas valdības nopludinātā dokumentā. Tur jau pirms 2 mēnešiem tika rakstīts, ka decembrī-janvārī paredzami otrie lokdauni un daudz stingrāki, bet jaunais vīruss jāpalaiž februāra sākumā. To sarakstu varat aplūkot manā lapā zemāk. Teikts arī, ka ap šo laiku viltus testi pieņemsies spēkā un būs masveida statistiskais ‘saslimšanas’ pieaugums. Tas viss arī notiek šobrīd.

Bet jaunais kovid21 vajadzīgs tāpēc, ka vecais netika galā – šim būs lielāka izplatība un mirstība. Turklāt nav nozīmes, vai tas tiešām tā ir – šeit runa ir par to, ka mediji to tā pasniegs un cilvēku apziņas tiks bombardētas ar vēl jaudīgākiem meliem un propagandu par vēl briesmīgāku vīrusu. To izturēt būs vēl grūtāk. Bet šis viss fenomens ir tikai un vienīgi mediju radīts.

Tā visa uzdevums ir panākt pilnīgu ekonomikas apstādināšanu un sabrukumu. Tas tiks panākts, izmantojot vēl pastiprināto histēriju, lai slēgtu un apturētu visus atlikušos darbojošos privātbiznesus. Paredzēts, ka lokdauni šo uzdevumu paveiks un tiks apturēta arī loģistika, kam sekos reāls pārtikas trūkums un bads. Globālistu galvenais uzdevums ir pārraut šo planetāro apgādes ķēdi, lai radītu mākslīgu pārtikas deficītu. Draudošā bada apjomi jau tika apspēlēti ANO ziņojumos vēl septembrī.

https://news.un.org/en/story/2020/09/1072712

Šajā posmā sākas dumpji par maizi. Nomocītajām masām vairs nav citas izejas, kā iet ielās, jo citādi cilvēkiem lielpilsētās vienkārši nav, ko ēst. Tas ir arī brīdis, kam tika gatavotas visu valstu armijas un NATO algotņi – ar brutālu spēku apspiest šo pretestību, ieviešot vēl stingrākus lokdaunus. Tie, kas šobrīd vaino tos, kuri vēlas brīvi elpot un iziet ārā, atcerieties, ka drīz vainoti tiksiet jūs paši tāpēc, ka gribējāt atrast kaut ko ēdamu un izgājāt no mājas – uzpurņus ēst nevar.

Bezdarbs ap šo laiku jau ir sasniedzis katastrofālus apjomus un vidējā klase likvidēta. Lielā Restarta pasaulē visu ekonomiku pārvalda neliela elite un visus sektorus kontrolē milzīgas mega-korporācijas – procesu mēs redzam jau šobrīd, cilvēki slīgst nabadzībā, bet miljardieri un Big Tech, Farmas un Amazon īpašnieki strauji kļūst bagātāki. Tuvākajā laikā paliek tikai lielie online veikali – Amazon un Google, Netflix – tie pilnībā pārņem arī visu izklaides industriju un filmu biznesu, TV kanālus utt.

II fāzes uzdevums ir arī radīt divu sabiedrības klašu sistēmu un pāriet uz universālo ienākuma sistēmu paklausīgajiem. Darbs, izklaide, kultūras dzīve, ceļojumi pa pasauli  – viss tiek atcelts. Tas jau tagad tā ir, tikai daudzi joprojām nesaprot, ka tas nekad arī neatjaunosies, ja šis scenārijs nostrādā. Viss šis ir globālistu plāns jau kopš 70tajiem.

Tad, kad vairs nav iespējas strādāt, pelnīt un apgādāt savas ģimenes un nav arī privātbiznesa, tad šī elite nostāda sabiedrību izvēles priekšā. Pieņemt Lielo Restartu, kurā tiek piedāvāta visu parādu un saistību noņemšana, apmaiņā pret atteikšanos no visa personiskā īpašuma.

Privātīpašuma gals tad arī ir Globālās diktatūras sākums un tas ir jau 2016. gada Davosas foruma reklāmas rullīša viens no punktiem līdz 2030. Tad cilvēkiem nekas vairs nepieder, bet absolūti visu kontrolē šī nelielā elite piramīdas augšpusē. Tā pati, kas uz dolāra zīmes sen ir redzama. Tas ir arī nacionālo valstu likvidēšanas brīdis, jo kontroli pār tām pārņem milzīgais privātais globālistu kapitāls.

Tie, kas piekrīt šādam plānam, var saņemt universālo ienākumu – tas būs Valdības atmestie graši tiem, kuri izvēlas dzīvot sintētiskajā vidē un tikt savienoti ar mākslīgo intelektu. Turpat ir arī vakcīna – tie, kas no tās atsakās, netiek ielaisti nevienā publiskā vietā.

Visi tie, kas kalpo šim plānam, atklāti arī izvirza šādus noteikumus – tā tas bija nupat Francijā, tikai tur sabiedrības asā reakcija šobrīd vēl neļāva tādus pieņemt. Bet nevakcinēto izstumšana no sabiedrības tiek propagandēta nu jau visur, viņi tiek demonizēti un viņiem tiek gatavota otrās klases beztiesisku nepilsoņu loma šajā sabiedrībā līdz pat draudiem nonākt cietumā. Tas ir tieši tas pats statuss, kādā atradās ebreji nacistu pārvaldītajās teritorijās.

Tagad globālisms ir sevi atklājis pilnībā, nometis visas maskas un demokrātijas ilūzijas. Tiek būvētas īpašas nometnes gan Kanādā, gan Jaunzelandē – tur tas ir oficiāli atzīts. Lielais Restarts ir pēdējā stadija tam, ko globālisms ir gribējis izdarīt pēdējās desmitgades, tā ir totāla okultās un triljonāru elites pāŗvaldība pār visu pasauli. Tas viss notiek mūsu acu priekšā un tāpēc šis gads ir tik ļoti svarīgs, kā nekad, vai cilvēce spēs apturēt šos plānus.

Ir par to informācija, arī Krievijas TV kanālos bija atklāti runāts par Lielo Restartu, arī Austrālijas Sky news un Amerikas Fox to rāda, tātad pastāv cerība, ka tas nevarēs tikt realizēts. Taču redzot to, cik naski mūsu pašu tautieši stučī policijai savus kaimiņus, kuri kaut kur svin vai apciemo savus tuvos, nevis apvienojas kopā pret šo teroru, bet nodod savus līdzcilvēkus tā nagos, man reizēm zūd ticība šai tautai. Tomēr es palieku optimists un ceru, ka veselais Saprāts tomēr gūs virsroku par Neprātu. Ja ne šeit, tad pasaulē tomēr ir tautas un sabiedrības, kuras grib dzīvot un būt brīvas. 2021. ir skaidri apzīmēts par Lielā Restarta gadu. Jautājums tikai, kam tas būs, viņiem vai mums.

https://www.livemint.com/news/world/2021-the-year-of-the-great-reset-11609434044784.html

11 komentāri

 • Aivi, tu esi reāli slims

  Patīk

  • visi cilvēki dalās 3 kategorijās: 1) tie, kuri redz; 2) tie, kuri redz, kad parāda un 3) tie, kuri neredz kad parāda!

   Patīk

  • Viņš nav slims, diemžēl.Es varu no tā visa pieminēt, esmu ievilkta kā upuris tur. Bet izeja ir Bībeles lasīšana savā istabā skaļā balsī. Cits nekas nestrādā cilvēka labā.

   Patīk

   • Nevis diemžēl, bet par laimi! Paldies Dievam, ka ir tādi cilvēki kā Aivis! Milzīgs paldies par ieguldīto darbu un apņēmību

    Patīk

 • Paldies, Aivi. Pilniba piekritu tavam skatijumam.

  Patīk

 • Paldies Aivi! Tu esi spējīgs šo puzli salikt un atvērt guļošajiem acis. Info ir visapkārt bet guļošie to vienkārši neredz!

  Patīk

 • Paldies dievam ka ir tādi cilvēki kā tu Aivi, kas saprot realitāti, priecājos ka neesam vieni,paldies ka mēģini modināt gulošos, lai sarģeņģeļi tevi sargā un dievs dod skaidru prātu un veselību

  Publicējis 1 person

 • Domā, iedziļinies

  Man tomēr nav skaidrs, ka tik viegli varēja nozombēt visu pasauli.. ierobežojumi ir visur, pat nelielā salā Filipīnās (skatos vietējo iedzīvotāju youtube video) … aizbrauci no salas uz galvaspilsētu, vispirms dabū atļauju un tad sēdi vietējā izolācijā. Spriežot pēc komentāriem ikdienas delfi tipa portālos (ja vien tie nav feiki) vairums cilvēku tic, ka tas ir bīstams vīruss, ka viss būs labi, ja ievēros ierobežojumus u.t.t. Kritiski un ar prātu iedziļinoties, skaidrs, ka tā nav… neiespējami noticēt, ka valdība ir tik debīla, ka dara visu, lai situāciju tikai pasliktinātu. Neloģiski lēmumi tiek pieņemti katru reizi. Bēdīgi, ka zombēšanā piedalās arī pilnīgi visi mēdiji. Latvijas gadījumā “augša” ir droša, ka cilvēki uz ielām neies – nav mums tāda mentalitāte diemžēl. Bija interesanti pavērot 1 darba kolēģes skatījuma maiņu uz notiekošo. Sākumā, kad jezga tikai sākās, paniski baidījās, mērija ar lineālu vai ir 2m no blakus sēdošā u.t.t.. Tagad, saka ka viss tas ir blefs, jo “skaitļi neiet kopā” un pieņemtie lēmumi neloģiski. Domāju, ka scenārijs jau tiešām ir uzrakstīts un tas tiek kopumā ievērots, paātrinot vai mainot atkarībā no cilvēku reakcijas. Pašreiz nekādas pretreakcijas nav, viss notiek kā ieplānots lielajā plānā. Šis ir WWIII.

  Patīk

 • Aivi-Tu atvēri man acis uz šo teātri-kas tagad notiek uz vispasaules skatuves-veiksmi patiesības meklējumos un novēlu mums visiem brīvu Latviju-savu tēvzemi brīvu no debīliem mantrauśiem…kur esam cilvēki nevis vergu bars..

  Patīk

 • Cien. Vasilevski !
  Tas, ka esiet sarkanais, man netraucē uztvert objektīvo patiesību par populācijas izskaušanu ar trombo-nāves potēm…
  Un, ja Jūs iestājāties pret šo noziedznieku akciju, tad ikviens domājošs homo sapiens atbalstīs Jūs šajā aspektā, lai gaismas izdzīvošanas cīņa vinnētu tumšos neliešus…
  😂Bet par troļļiem… vislabākā pretmetode ir pilnīga ignorance… vienkārši nav un cauri… 🖐️

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s