Ņūhempšīras komisijas ziņojums – 5G ir kaitīgs veselībai.

Pienācis laiks atkal atgādināt, ka aiz kovidšova aizsega joprojām notiek 5G tīklojuma masveida instalācija. Droši vien, ka komandantstundas tiek izmantotas arī šim nolūkam, lai cilvēki nevar protestēt un vispār paspēt reaģēt uz to, ka kādā naktī viņu dzīvesvietas tuvumā jau ir uzliktas šīs antenas – 4G vai 5G – visa šī sistēma tik un tā tiks savienota kopējā tīklā un antenas jau šobrīd redzamas gandrīz uz katras mājas arī pie mums.

Tā kā miljoni cilvēku visā pasaulē pēkšņi sēž mājās vai strādā attālināti, tas ir labs un tīši radīts iegansts regulatoriem turpināt uzspiest šo projektu – 5G ir ļoti būtiska nozīme Lielā Restarta plānos, jo tā ir platforma, kur organiskā dzīvība tiek savienota ar digitālo un tas nodrošina transhumānistu iespējas pilnībā kontrolēt katru mūsu ķermeņa šūnu.

Taču ir nelielas labas ziņas. Šobrīd notiek arī daudzu cilvēku personīgā cīņa pret šo neprātu un tiesvedības, kurās tiek prasīts nepieļaut šo torņu būvniecību cilvēku ikdienas tiešā tuvumā. Arī Latvijā tas notiek un dažās vietās ir sanācis uzvarēt  – piemēram, Kuldīgā.

Bet ir vēl gaidāmas tiesas un iedzīvotājiem nepieciešama palīdzība. Šajā sakarā vēlos iepazīstināt ar nesen iznākušu dokumentu – pētījumu, kas apstiprina šī tīklojuma kaitējumu uz veselību, to, ka nav pietiekoši izpētīta tā ietekme un ka tas nav droši – ne tikai 5G, bet vispār tiek rekomendēts samazināt elektromagnētiskā lauka ietekmi uz cilvēkiem.

Par spīti daudzu ekspertu iepriekšējiem brīdinājumiem, patreiz joprojām notiek šī tīkla vardarbīga uzspiešana par katru cenu, nerēķinoties ar cilvēku veselību un dzīvību, tāpat, kā tas ir ar vakcīnām. Viss tas ir viena plāna daļas un karš pret cilvēci.

Bet 2019. gadā ASV tika izveidota New Hampshire leģislatīvā komisija ar nolūku izpētīt 5G tīkla ietekmi uz veselību. Tajā ir 13 locekļi no dažādām sfērām – veselības, toksikoloģijas, fizikas, elektromagnētisma pētniecības un arī viens bezvadu tehnoloģiju pārstāvis.

Viņu mērķis bija atbildēt uz sekojošiem jautājumiem.

  1. Kāpēc tūkstošiem peer-reviewed radioviļņu pētījumi, kas parāda dažādus negatīvus efektus uz veselību, ieskaitot DNS bojājumus, smadzeņu un sirds audzēju iespējamību, neauglību un citus, tiek pilnībā ignorēti no Federālās Komunikāciju komisijas (FCC) puses?
  • Kāpēc FCC vadlīnijas nepiemin bezvadu tehnoloģiju radītos veselības kaitējumus?
  • Kāpēc FCC noteiktie limiti ir 100 reizes lielāki, kā citās valstīs?
  • Kāpēc FCC ignorē PVO bezvadu sakaru klasifikāciju kā potenciālu kancerogēnu?
  • Kāpēc par spīti tam, ka pasaules vadošie speciālisti parakstījuši vairākas petīcija, lai aizsargātu sabiedrības veselību no bezvadu radiācijas, nekas netiek darīts?

Komisija uzklausīja dažādus ekspertus un noslēgumā visi, izņemot, protams telekomunikāciju pārstāvi, atzina to, ka radio viļņu radiācija no bezvadu ierīcēm ietekmē gan cilvēkus, gan dzīvniekus, kā arī insektus un augus.

Tās secinājumos rakstīts sekojošais “Aizvien pieaug pierādījumu apjoms tam, ka starojums spēj bojāt DNS. Komisija uzklausīja argumentus no abām pusēm un daudzi eksperti atzīst, ka pastāv bioloģiski efekti no šī starojuma. Turklāt tie pieaug līdz ar milimetru viļņu pielietošanas sākumu”

Komisijas pirmais ieteikums ir neatkarīgs pētījums par patreizējiem radioviļņu standartiem elektromagnētiskā starojuma spektram no 300Mhz līdz 300Ghz, lai izvērtētu veselības riskus, kas saistīti ar mobilajām komunikācijām.

Pārējie ieteikumi saistīti ar šī starojuma samazināšanu uz cilvēkiem un viņu informēšanu par tā riskiem.

Komisijas ziņojums ir ļoti apjomīgs un satur lielu daudzumu informācijas, pētījumu un pierādījumu tam, ka elektromagnētiskais starojums un īpaši 5G ir kaitīgs veselībai. Tam ir 390 lappuses.

Taču atsauci uz to var izmantot visi tie, kam vajadzīgi argumenti pret telekomunikāciju kompānijām un tiem, kas vēlas apdraudēt cilvēku veselību savas peļņas un globālistu plānu dēļ – kā pierādījumu arī tiesās un prasībās atcelt šo torņu būvniecību savas dzīvesvietas tuvumā vai uz skolu jumtiem. Vietējās institūcijas jau sen ir paskaidrojušas, ka tām nav nekādas saprašanas par 5G, nav nekādu vietējo pētījumu vai standartu, bet ir tikai starptautiskās vadlīnijas un instrukcijas. Tad šeit ir oficiāls dokuments un komisijas atzinums, ka pastāv ļoti liela problēma un veselības risks.

Tagad mūsu rīcībā ir vēl vairāk pierādījumu tam, ka tā sauktie ‘faktu čekeri’ un vietējie mediji nepārtraukti melo un demonizē visus, kam rūp sava un savu bērnu veselība. Viņi bez apstājas rēja un cenzēja visus rakstus par to, kur atklāts 5G kaitējums. Paskatīsimies, vai būs kas sakāms uz šo.

One comment

  • Kā lai pretojas šai telekomunikāciju kompāniju patvaļai? Tele2 uzcēla torni pie mūsu mājām jau ap 1998. gadu un nevienam piekrišanu neprasīja. Dzīvoju laukos, tornis atrodas 70-100m no dzīvojamās mājas, bet kaimiņiem tieši blakus (ap 20m). Vēl laikam 5g nav uzstādīts.
    Vai uzklausīs vienas vai pāris ģimeņu protestu? Atkal izliksies un melos…

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s