Vakcīnu nezināmais sastāvs.

Pēdējā laikā ļoti aktuāla kļuvusi tieši vakcīnu tēma. Tas ir saprotams, jo pasaulē sākusies operācijas ‘korona’ galvenā fāze – masveida vakcinēšana, kas arī bija visas šīs histērijas un kovišova galvenais uzdevums un kas tika plānota vēl pirms tas tika palaists pasaulē – par šīm vakcīnu konferencēm un valstu līgumiem – gatavošanos plāndēmijai, pirms tā vispār sākās, esmu rakstījis pietiekoši daudz ar visiem viņu dokumentiem šajā sakarā.

Kas attiecās uz vakcīnām, tad ļoti daudz ir zināms par dažādām indīgām vielām to sastāvā, blakus efektiem, ko tās izraisa, vismaz tiem, kas pēta šīs lietas un saprot, ka vakcinēšanās kā tāda lielākajā daļā gadījumu ir absolūti bezjēdzīga un pat kaitīga, ka tas ir Farmas miljardu bizness. Taču mazāk zināms ir vēl kāds aspekts. Kas vēl ir atrodams vakcīnās, izņemot visas šīs indes, abortēto bērnu atliekas un citas nepatīkamas substances, kuras ražotāji vismaz norāda savos vakcīnu aprakstos, ja vien cilvēkiem pietiek intereses un vēlmes tos vispār izlasīt?

Izrādās, ka tur ir vēl daudz kas cits, par ko izlasīt to sastāvos nemaz nevar. Runa ir par dažādām ne-organiskām daļiņām – mikro un nano izmēros, kuras var fiksēt tikai ar elektronu mikroskopu. Un tā 2017. gadā tika publicēts attiecīgs pētījums, kurā tika aplūkotas 44 dažādas populāras vakcīnas, kuras ražotas Itālijā un Francijā.

Tika iztvaicēts tajās esošais šķidrums un tad tika aplūkots, kāds ir to faktiskais sastāvs jeb fiziskais piesārņojums. Un tad atklājās brīnumu lietas – tika konstatētas dažādas vielas, sāļu kristāli, alumīnija fosfāti, silikona, magnēzija, titāna organiskas daļiņas, tāpat arī svins, hroms, dzelzs, cirkons, stroncijs, kā arī tāds rets un viens no cietākajiem metāliem pasaulē kā volframs. Kā arī atrasti dažādi dīvaini savienojumi, kuru jēga vispār nav skaidra.

Vārdu sakot, tur ir vesela Mendeļejeva tabula un tas nav izlasāms šo vakcīnu receptēs un aprakstos par to sastāvu. Bet visi šie metāli nonāk cilvēka organismā, asinsrites sistēmā un tie dabiski neuzsūcas, netiek saskaldīti – tie krājas un nogulsnējas ķermenī. Dzelzs daļiņas to korozijas rezultātā veido toksīnus, kuri ietekmē šūnas.

Paradoksāli, bet vienīgā vakcīna, kurā netika fiksētas šādas ne-organiskas mikro daļiņas, bija veterinārā vakcīna Feligen. Visās cilvēkiem paredzētās vakcīnās ir atrodama šie atkritumi – jebšu varbūt tīšuprāt pievienotās metāliskās daļiņas, kurām tur noteikti nevajadzētu būt. Turklāt tas viss ir papildus jau iepriekš zināmajiem ķīmiski – organiskajiem toksīniem. Acīmredzot, par dzīvniekiem vakcīnu ražotāji rūpējas vairāk, kā par cilvēkiem.

Šajā sakarā jāatceras vēl kāda būtiska lieta. Mēs dzīvojam laikmetā, kad nanotehnoloģijas jau ir realitāte. Tagad mēs redzam to, ka praktiski visas vakcīnas jau tagad satur attiecīga izmēra metāliskas daļiņas. Tāpēc nav it nekādu problēmu tur pievienot klāt arī nanotehnoloģijas, kas jau kalpo noteiktiem uzdevumiem.

Tas viss tiek izstrādāts jau gadiem, šīs tehnoloģijas uz doto brīdi sen ir gatavas – piemēram, viens no medicīnas brīnumiem – nano čipiņš, kas kontrolē gēnus un atslēdz tos pēc vajadzības. Tā arī tas saucas – gēnu nanočips.

Bet tādi izgudrojumi, kā visos iespējamos veidos kontrolēt cilvēka ķermeni, šūnas un pat domas ir pilns internets un zinātniskie žurnāli par to raksta bez mitas. Jautājums tikai par to, kam tas ir vajadzīgs un kāpēc tur tiek investēti miljardi.

https://www.sciencedaily.com/releases/2018/08/180820085228.htm

Saliekam to kopā ar Davosas foruma ideologu skaidri definēto mērķi kontrolēt cilvēku domas un emocijas un tad kaut kāda skaidrība varētu rasties, kas notiek un kāpēc tik steidzami visus vajag vakcinēt.

Minētais pētījums ar visiem elektronu mikroskopa attēliem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s